Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорна миша?

До чого сниться чорна миша?

Зміст:

Сонник чорна миша

У реальному житті маленька миша може наробити такий переполох, з яким не впоралася б навіть зграя хижих тварин. Як правило, мишки нікого не залишають байдужим, їх або бояться, або ставляться до них з розчуленням.

Що робити, якщо вам довелося бачити уві сні чорних мишей? Чи має значення те, якого кольору був гризун? Багато тлумачі вважають, що, звичайно ж, так.

Чорний звір

Зацікавило, до чого сниться чорна миша? Таке бачення обіцяє дрібні неприємності, які не сильно раздосадуют вас, і великої шкоди від них не буде.

Не варто забувати, що в природі чорна шерсть у гризунів — досить рідкісне явище. Тому дане бачення не варто ігнорувати.

Приснився темний гризун

Будьте пильні

Присниться чорна мишка показує, що в реальності у вас є ворог. Ця людина здатна на багато що, так як їм править злість, заздрість, образа.

Сонник вважає, що дана людина підступний. Велика чорна мишка показує, що ваші неприємності будуть досить великими.

Запитаємо у тлумачів

Тлумачі снів можуть дати вам найрізноманітніші передбачення. Так, вони дадуть відповідь вам на питання, до чого сниться миша.

Езотеричний тлумач

Гризуни, що наснилися вночі, — знак, що ви зробите невеликі дурості. Ризикуєте потрапити в неприємну ситуацію.

Вона тікала від вас, а ви її намагалися зловити — ризикуєте з власної вини потрапити в неприємне і незручне становище.

Ловити уві сні звірка

Перська тлумач Тафлісі

Якщо в будинку у сновидіння мишеня гриз щось, значить тривалість життя сплячої людини різко скоротиться. Придивіться до свого здоров’я.

Тлумач Нострадамуса

Бачити, що навколо миші, багато сміття, — сновидец буде змушений пережити голодомор, битви, природні катастрофи.

Дохлий звірок означає, що ви будете страждати через брак фінансів.

Тлумач Лонго

Як вважає даний тлумач, бачити уві сні миша означає, що спляча людина потрапить в небезпечну ситуацію. Зараз від вас вимагається підвищена увага, вам не варто зближуватися з малознайомими людьми. Намагайтеся прислухатися до своєї інтуїції, якщо людина вам з певних причин не подобається, то тримайтеся від нього подалі.

Бачити уві сні мертвого звіра

Тлумач Азара

Миша, яка явилася уві сні, є знаком. Вона попереджає, що у вас є прихований ворог, про який ви і не підозрюєте.

Сонник вважає, що якщо колір її шерстки був чорним, то недруг може принести вам багато бід.

Передбачення Густава Міллера

Бачите мишку уві сні — вас чекають неприємності, пов’язані з вашим будинком. Ваші друзі можуть вас підвести, розчарувати, підвести.

Також бачення говорить про те, що в справах почнеться плутанина, виникнуть непередбачені обставини.

Міллер давав цілий ряд цікавих трактувань:

Французький тлумач

Даний тлумач вважає, що гризуни завжди означають неприємності. Наближена до вас особа зробить боляче.

Тлумач Мандрівника

Мандрівник також розглядав, до чого сняться чорні гризуни. Вони означають не тільки прихованих недоброзичливців, але також говорять і про те, що у вас існує стара невирішена задача.

Правда, якщо ви бачили уві сні механічну мишку, то незабаром вас відвідають нові творчі ідеї.

Наснилася заводна іграшка у вигляді звірка

Тлумач 21 століття

Даний сонник позитивно розглядає бачення про дані гризунах. Вважається, що вони обіцяють сновидцу щастя, успіх, радість. Також ви зумієте запросто подолати всі перешкоди, що постануть на вашому шляху.

Ганятися уві сні за мишами — до швидкого знайомству зі своєю другою половинкою, сватання, одруження. Спіймати гризуна — ви будете перебувати в блаженному стані, так як зумієте помститися своєму кривднику.

Також сонник видає ряд негативних прогнозів, які скоріше є попередженням:

Сімейний тлумач

Ставити уві сні мишоловку

Бачити в будинку миша, що бігає біля ваших ніг — вам варто зробити запаси продукції. Даний тлумач говорить про те, що незабаром значно піднімуться ціни.

Спостерігати, як мишка спить — можете бути спокійні за своїх дітей. У них все в порядку і з фізичним, і з моральним здоров’ям.

Якщо сновидіння про мишей приснилося вам з понеділка на вівторок, то варто зізнатися рідній людині в свою провину. Буде краще, якщо ви самі все розповісте, інакше може бути біда.

Тлумач Езопа

Мишка уві сні — неоднозначний символ. З одного боку, вона говорить про вашу кмітливості, спритності, умінні пристосовуватися до будь-якої ситуації. У той же час вона характеризує сновидіння як слабкого і безвольного людини. Саме так вважає сонник.

Гризун втік від кішки

У нічному баченні мишка втекла від кішки? Тоді вам трапиться щасливий випадок, і ви зумієте уникнути величезної біди.

Годувати її уві сні — будьте стриманішими з людьми, що слабкіше вас. Постарайтеся їм допомогти, не осуджуйте. Не забувайте, що може прийти час, коли і ви будете мати потребу в їхній допомозі.

Спіймати, вбити миша — перед вами стоятиме складне завдання, вирішити яку ви зможете тільки тоді, коли проявите силу духу, покажете свій характер.

Велика кількість гризунів, на думку Езопа, — до позбавлення від неприємностей.

Опис характеру сновидіння

Часто можна зустріти пророкування, що чорний гризун уособлює приховану натуру сплячої людини. Поведінка і зовнішній вигляд гризуна допоможуть вам розібратися в тому, хто ви є насправді.

Якщо мишка сховалася в темряві, значить ви не повністю чесні перед вашими родичами і близькими людьми. Ви не відкриваєте перед ними своє серце, не визнаєте в справжні почуття.

Чим більше був гризун, тим більше ви відчуваєте дискомфорту від своєї закритості.

Перелякана миша характеризує вас як людину, схильного до мрійливості. Ви постійно літаєте в хмарах, що не оцінюєте дійсність тверезо.

Якщо звір був насиченого чорного кольору, то ви ризикуєте серйозно захворіти. Це станеться через те, що ніхто не дивиться за своїм здоров’ям, часто працюєте понаднормово.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: