Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорна пантера?

До чого сниться чорна пантера?

Зміст:

Сонник Чорна пантера

Дуже страшно бачити хижаків як наяву, так і уві сні. Тому, багато сонники кажуть, що ні до чого хорошого вони не сняться. Але, великі хижі звірі мають не тільки фізичною силою і міццю. Багато людей захоплюються їх красою і особливим способом життя.

Якщо наснилася пантера, то потрібно готуватися до спілкування з особливою, вище вас за соціальним статусом. Бути може, вам доведеться вирішувати бюрократичні питання або ж подавати прохання про матеріальну допомогу. Бачити уві сні граціозну чорну пантеру, яка гордо крокує по лісі — хороший знак. Швидше за все, ваші амбіції будуть задоволені.

Чорна пантера, побачена уві сні, має подвійне тлумачення. Тому що з одного боку — це небезпечний хижак (традиційне символьне тлумачення говорить, що це уособлення суперника), а з іншого — прекрасне граціозна створення, настільки ж сильне, як і красиве. Це означає, що здійснення надій і сподівань цілком реально, адже чорна пантера, крім страху, викликає захоплення.

Що означає пантера зі снів

Сонник чорна пантера

Оскільки цей хижак не живе вільно в кліматичній смузі країн східних слов’ян, то древніх пояснень, які беруть початок від слов’янського егрегора, немає. Тому можна спиратися тільки на психологічне тлумачення або ж загальне символьне. Також можна враховувати думки сонників різних течій, адже вони також несуть корисну інформацію про значення цього звіра, побаченого уві сні.

Споглядальне сновидіння

Якщо сниться чорна пантера в природному її проживанні — значить, вам доведеться відвідати високопоставлену особу. Спершу може здатися, що вона занадто поблажливо спілкується з вами, але не варто грубити їй, адже не зрозуміло, до чого може привести конфлікт з впливовою людиною.

Дії з хижаком

Будь-яка взаємодія з подібним звіром уві сні дуже важливо. Воно може говорити як про вашу рішучості і можливості розвиватися, так і серйозному суперництві, яке може виявитися повністю програною.

Якщо сниться бійка з пантерою, важливо згадати, скільки зусиль уві сні ви докладали. Відчувати, що протистояння вимотало вас, а звір сповнений сил — погано. Конкуренція виявиться нечесною. Чорний колір шерсті хижака говорить про те, що у суперника виявиться таємний покровитель.

Сниться битва зі звіром

Якщо пантера вкусила

Боротися уві сні з пантерою — не дуже хороший знак. Вам належить серйозне протистояння з людиною, у якого можливості значно вище. Про це, на жаль, ви дізнаєтеся занадто пізно.

Доброзичливе спілкування

Бачити уві сні чорну пантеру в якості домашнього улюбленця може пощастити далеко не кожному. Адже подібна нічна мрія означає, що ви досягнете значного успіху, авторитету і положення в суспільстві.

Власні почуття

Коли сняться хижаки, дуже важливо звернути на власне відчуття від сну. Жодне тлумачення навіть найнадійнішого сонника не зрівняється з індивідуальним поясненням, заснованим на аналізі почуттів сновидіння. А якщо потрібно пояснити, до чого сниться потужний хижак, саме це повинно служити відправною точкою до тлумачення сну. І тільки потім слід аналізувати сюжет.

У всіх людей різне ставлення до подібних тваринам. А у східних слов’ян — особливе. Тому що в наших широтах ці звірі не живуть. Це означає, що відчуття грації та краси превалює над інстинктом самозбереження. Адже зустрінеться з таким звіром в реальності — ймовірність мінімальна.

Тому, якщо приснилася ласкава чорна пантера, яка поводиться як домашня кішка, дозволяє гладити себе і оглядати їй пащу, то сон, швидше за все, буде означати підвищення по службі або спілкування з держструктурами.

Отримати моральне задоволення від того, що чорна пантера повалена вами — випробувати радість перемоги над сильним суперником в реальності.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: