Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорна смородина?

До чого сниться чорна смородина?

Зміст:

Сонник смородина чорна

Символом відродження, дружніх і теплих сімейних відносин, є чорна смородина.

Символіка снів

Тлумачення цього образу, який став уві сні, часто різниця.

Іноді ця ягода є передвісником хвороби, або звісток, що приносять засмучення. А інший раз вона уособлює міцну сім’ю, любов.

Альтернативне тлумачення

Якщо наснилася чорна смородина

Класичні трактування образу чорної ягоди пов’язані з успіхами в бізнесі, сім’ї, вигідними пропозиціями.

Сонник Міллера

Бачити цільну зрілу чорну смородину, на думку психоаналітика, чекати привабливої запрошення для участі у багато що обіцяє проект. А можливо це буде пропозиція руки і серця заможної людини.

Про необхідність докласти чималих зусиль, щоб досягти бажаного результату, каже сон, де ви збирали ягоду з чагарників.

Сонник Хассе

Медіум впевнена, що збирати уві сні плоди чорної смородини з землі — до невеликої біді, або неприємностей.

Сучасне тлумачення

Якщо збирали урожай

Нинішні сонники розглядають більш детально сюжети смородини сновидінь, приділяючи увагу різноманітним діям, виробленим сновидцем.

Сонник Лонго

Сталося уві сні садити цю ягоду, значить про вас ходять плітки, привід яким ви даєте самі.

Якщо марилося, що збираєте урожай, значить гряде весела вечірка, куди вас покличуть. Не відмовляйтеся від її відвідування. Можливо те, що відбудеться на ній, вплине на вашу подальшу життя.

Сталося те, щоб їсти ці ласощі, чекайте пропозиції в цікаве підприємство. Сон закликає не нехтувати цією пропозицією, хоча саме підприємство здається вам не рентабельним. Всі недоліки легко устраняеми при ретельному перегляді нюансів.

Якщо бачили як росте смородина

Інтимний сонник Данилової

Бачити уві сні як росте чорна смородина, це сигнал про майбутній знайомстві з цікавою людиною. При чому інтимна частина любовного роману вельми здивує.

Сюжети снів

Всім знайома ця ягода в природі існує декількох квітів. При трактуванні снів це має істотний нюанс. Крім того, при розшифровці сновидінь має значення, які дії проводилися з цією ягодою. До чого сниться чорна смородина в випадках:

Сталося збирати ці плоди у снах, віщує придбання дорогих речей.

Якщо примарилося, що збирав хтось сторонній і пригостив вас, значить майно, яке було вами втрачено, якимось чином повернеться.

Якщо сюжет сновидіння пов’язаний з ситуацією, де вам не вдалося зібрати урожай плодів, тому як вони обсипалися, це сигналізує про необхідність відпочинку. Нехтування цією необхідністю загрожує для здоров’я.

Якщо варили варення

Якщо вам приснилася велика ягода, з якої з насолодою варили варення, або компот, значить скоро захопитеся дуже гідною людиною. І якщо хочете, щоб ці відносини переросли в щось серйозне, будьте з ним щирі.

Про проблеми здоров’я, сполучених зі зловживанням спиртними напоями, сигналізує сон, де довелося куштувати чорну смородину.

Бачити мрії, де ласували варенням з чорних плодів, значить мати гарантію, що в скрутній і складної ситуації, пов’язаної зі справами в бізнесі, вам на допомогу прийде впливова людина, якого ви ймовірно навіть не будете знати, на той момент.

Марилося велика кількість банок з желе з цих ягід, обіцяє фінансове процвітання.

Якщо вам примарилося, що ласуєте великими стиглими, але кислими на смак, ягодами, це попереджає про марних очікуваннях, можливий обман з боку коханого або партнера по бізнесу.

Що робили зі смородиною

Примарилося, що ви купуєте ці ласощі на ринку, сигналізує про брак вітамінів в організмі. Щоб уникнути сезонного авітамінозу, прийміть заходи вчасно.

Про майбутні перешкоди в справах сигналізує сновидіння, де довелося продавати чорну смородину.

Сни — підказки

Одна з читачок онлайн сонників описала свої мрії, в яких вона крала ягоди чорної смородини. Вона прогулювалася по алеї і раптово натрапила на сад серед великого міста. В саду було багато чагарників з плодами червоною, жовтою, чорної смородини. Але їй сподобалася саме чорна, освітлена місячним світлом. Вона в поспіху стала рвати ягоду, кидаючи за комір. Спеціаліст в області онейрологія, науці по тлумаченню сновидінь, відповіла їй, що сон є свідченням тривалої депресії у сновідіци. Онейрологія порадила дівчині змінити обстановку, взяти відпустку, випробувати нові враження.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: