Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорна собака?

До чого сниться чорна собака?

Зміст:

Сонник чорна собака

Подорожуючи по таємничого світу мрій, ми часто стикаємося з різними тваринами. Одні викликають у нас непередаване відчуття страху і загрози, а інші, будь то біла кішка, інший невинний вихованець, пробуджують турботу і розчулення.

До чого сниться чорна собака? Велика або маленька, вона асоціюється у людей з різними образами. Зразок відданості й доброти в разі загрози може перетворитися в дуже агресивного звіра. Саме тому сонник дає таке неоднозначне тлумачення і закликає придивитися до деталей.

Бути спостерігачем

Починаючи аналізувати спіткало явище, в першу чергу необхідно згадати, як виглядав об’єкт снів. Чи був це маленьке цуценя, чорно-білий плямиста собака або ж зовсім дві особини?

Розміри тварини

Яким же було тварина уві сні? Його розміри можуть сильно вплинути на подальшу долю.

Якщо наснилася чорна собака

Щеня

Якщо це був чорний щеня або ж маленька, породиста собака, то будьте уважними по відношенню до родичів. Зараз близькі люди як ніколи потребують Вашої допомоги і підтримки, але зі своїх причин не поспішають звертатися безпосередньо до Вас. Не скупіться на добрі справи, адже вони обов’язково обернуться на благо.

Щеня здається агресивним, кусає незнайомої людини, але Ви бажаєте його прихистити? Подібна обставина уві сні є символом добродушності по відношенню до інших. Незабаром доведеться надати безоплатну допомогу колезі, а то і зовсім особистості, яка практично не знайома Вам. Надана послуга допоможе знайти вірного товариша.

Якщо пощастило бачити картину, де новонароджене цуценя знаходиться під наглядом мами, причому неважливо, чи була вона чорна або біла, то це прекрасний знак. Ви не тільки готові до народження дитини, а й маєте всі засобами, щоб утримувати дітей в любові і достатку. Зараз настав найкращий час для поповнення в родині.

Велика

Що ж віщує бачення, в якому собака була не маленька, а просто величезна? Героїв таких снів очікує зустріч з давнім приятелем, який за час розлуки встиг зайняти високий пост. Якщо Вам хотілося зайнятися власним бізнесом, то ця людина буде ідеальним компаньйоном. Величезні звірі в даному випадку символізують вірних і відданих товаришів, які не підведуть в грошовому справі.

Якщо ж Вам хотілося вбити це тварина, але з якихось причин не вдалося зробити скоєне, будьте готові до розбіжностей, які неодмінно виникнуть у вирішенні питань з діловими партнерами. Якщо вчасно не запобігти конфлікту, може початися справжня ворожнеча.

Будьте уважні, якщо велика чорно-біла собака гавкає і кусає за руку. Це також провісник сварок, але вже в колі сім’ї. Необхідно поговорити з близькими людьми, виплеснути накопичилися образи і прийти до компромісу. В іншому випадку напружена атмосфера в будинку ще довго не покине домочадців.

Одна, дві або більше?

Досить часто уві сні нам доводиться бачити не тільки самотнього звіра, але і дві, три, а то і зовсім цілу зграю. Сонник підкаже правильне тлумачення.

Зовнішній вигляд

Як же виглядало це віддана тварина? Подібна деталь допоможе відкрити завісу майбутнього.

Обставини уві сні

Що ще чекало героя снів? Бути може, комусь довелося вбити бідну собаку у Вас на очах або вона сама вкусила когось за руку?

Що робила собака

Медея стверджувала, що зла собака є передвісником недобрих новин. А ось убити її — до хвороб.

Брати участь уві сні

Часом ми можемо не тільки бачити, а й впливати на події наших снів. Що ж доводилося робити?

Напад звіра

Якщо собака була агресивна

Буває і так, що тварина поводиться дуже агресивно, кусає, а часом навіть намагається роздерти і вбити. Що це означає?

Якщо зла собака вкусила за руку або іншу неприкриту частину тіла, то за Вашою спиною ходять чутки, які можуть неабияк зіпсувати репутацію. Будьте на кілька кроків попереду і не дозволяйте недоброзичливцям псувати життя.

У разі, коли вона люто нападає і вкусила Вас до крові, то це вірна ознака ворожнечі з родичами. Назріває конфлікт може не тільки зіпсувати відносини, а й посварити на все життя.

Тварина женеться за Вами, кусає, а Ви намагаєтеся усіма силами втекти від нього? До теперішнього моменту Вам вдавалося зберігати з усіма гарні відносини і ні з ким не конфліктувати. Сонник стверджує, що це не триватиме довго.

Подарували породистого, красивого звіра? Незабаром всі проблеми вирішаться, і Ви будете жити в любові і достатку.

Інше тлумачення

Продовжуючи аналізувати, до чого сниться чорна собака, необхідно звернутися до інших джерел. Вкусила вона сновидіння або ж, навпаки, лащилася, у провідних провидців і психологів знайдеться вірне тлумачення.

Сонник Міллера

Знаменитий психолог стверджував, що щеня або доросла особина чорного кольору принесе велику удачу і небувалий успіх в справах. Зараз найкращий час для втілення творчих ідей в життя, фортуна буде на боці героя таких снів.

Особливо примітно, якщо подібні бачення сняться представниці прекрасної статі. Вони говорять про наявність таємного шанувальника, з яким незабаром чекає знайомство. Собака була зла і вкусила Вас? Спілкування ні до чого доброго не призведе, більш того, ця людина в майбутньому може обдурити або зрадити.

А ось якщо жінка заміжня, то в її житті скоро настане біла смуга. Міллер стверджував, що це також є передвісником нової і щасливого кохання. Це може бути не тільки чоловік чи жінка, але і новонароджена дитина або давній родич, з яким були втрачені контакти.

Сонник Цветкова

Якщо наснилася чорна собака, то незабаром пощастить знайти вірного друга і товариша. Цілком можливо, що він весь цей час опинявся набагато ближче, ніж Ви думали.

Вона напала або вкусила незнайомця у Вас на очах? Бачити подібне — до довгоочікуваної перемоги над ворогами, яка буде дорогого коштувати. Також Цвєтков давав й інше тлумачення, особливо в тому випадку, коли собака була наполовину біла. У найближчому майбутньому вдасться завершити робочі справи і деякий час Ви будете насолоджуватися заслуженим відпочинком.

Вона вкусила не тільки незнайомця, але і Вас? Можете розраховувати на захист своїх товаришів, в разі біди і небезпеки вони прийдуть до Вас на допомогу. Однак якщо Ви билися з ним або ж довелося вбити вихованця, то має бути велика сварка з другою половинкою на тлі побутових проблем.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: