Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорна труна?

До чого сниться чорна труна?

Зміст:

Сонник чорну труну

Труну у філософів вважався символом яйця, яке називалося маткою, як символ вмістилища всього сущого, що містить зародок життя. Тому несвідомо переживати, напружуватися і лякатися, коли в вашому сні був такий образ, як труну.

Дивні образи сновидінь

У більшості випадків тлумачення снів, де був присутній труну, зводяться до того, що сновидець в реальності підійшов до завершення фінальної фази проекту і тому слід приступити до розробок ідей нового. Чимало існує думок про те, що гірше за все, якщо примарився чорну труну. Подивимося, що скаже авторитетні сонники.

Якщо приснився чорну труну

Сонник Міллера свідчить, що образ саркофага уві сні не обіцяє нічого хорошого. Це віщує передчасну смерть, а можливо і загибель близької людини, кого-то з родини або НЕ далекого родича. Якщо труну, темний або чорний, привидівся сновидцу, хто стоїть в церкві і усипаним різними кольорами, це передрікає від неблагополучного шлюбу. Це ще можна розтлумачити, як повідомлення про хвороби худоби домашнього. Людям бізнесу таке сновидіння пророкує прийдешні невдалі часи. А ось для незаможних і неодружених пророкує щасливе подружжя.

Якщо уві сні сновидец сидить в катафалку або його поклали в чорний саркофаг, то в реальності існує ймовірність сварки, дуже серйозною. Але після ви покаєтеся в своїх вчинках.

Трактування провидиці

До чого сниться траурна процесія, учасником якої ви є, а труну вміщує на собі напис з вашим ім’ям, розтлумачить провидиця Ванга. Це сигнал про необхідність внести кардинальні зміни в житті. Необхідно змінити і, роками сформовані звички, і більш того, свій спосіб життя, потрібно вдосконалюватися.

Коли уві сні саркофаг виявляється абсолютно порожнім, це уособлює вашу спустошеність внутрішнього я, душевні тривалі тяготи. Якщо за сценарієм сновидіння сновидец сам несе такий саркофаг, це заклик до необхідності переглянути свої вчинки і коректність по відношенню до людей з оточення. Можливо сновидец в реальності некоректно надійде з кимось із близьких, заподіявши їм дуже глибокий біль. У разі, коли вам довелося забивати цвяхи в кришку саркофага, більш того, робити це з чималими зусиллями, це відмінний знак, що передвіщає, що в житті ви докладете величезні зусилля, зробіть все, залежне від вас, і навіть не залежне, але свої вади і слабкості переборіть.

Хорошим знаком провидиця Ванга вважає, коли бачити падаючий труну. Він обіцяє, що в можливій створилася аварійної обстановки поруч з вами буде ангел-хранитель, який вбереже сновидіння від катастрофи.

Відполірований красивий труну

До чого ж сниться такий саркофаг, який вже засипали землею? Остерігайтеся не щирі друзів в реальному житті. Тому як від них виходить ні з чим не порівнянне, страшне зло.

Трактування Цвєткова

Бачити красивий, відполірований саркофаг, до вдалого проекту і успішному просуванню справ в його розкрутці. Неодруженим таке сновидіння пророкує швидке весілля, а для заміжніх обіцяє фінансовий успіх.

До чого приснився саркофаг?

Цей предмет частіше є символом жіночого статевого органу, матки. Що ж може означати, коли він сниться уві сні.

Розглянемо предмет ближче

У сновидіннях можна бачити різні сценарії і образи з цим предметом. Що нам розповість сонник про подробиці? До чого сниться:

1) дорогою саркофаг;

2) стара домовина;

3) цинковий саркофаг.

Дорогий саркофаг обіцяє сновидцу здоров’я і багатодітність. А чорний колір говорить про народження дітей чоловічої статі, вказує сонник.

Прогнила, стара, та ще й зламана домовина пророкує безпліддя. Дешевий цей предмет вказує на низьку самооцінку сновидіння в житті, говорить сонник.

Коли наснився цинковий саркофаг, сонник вказує на проблеми в сексуальному житті. Не виключено, що причиною такої проблеми могла послужити психологічна травма, перенесена в дитинстві. Або ви відчуваєте сором до партнера. Зумійте розслабитися і бути трохи нахабніше і сміливіше. В цьому немає нічого поганого.

Сигнали сновидінь

У реальному житті це символ розлуки. У мріях, якщо розглядати цей предмет, як спорудження, закрите для доступу зовнішнього впливу, то можна стверджувати, що це символ ізоляції, так само як і символ усамітнення.

Не потрібно турбуватися в ситуації, коли сниться саркофаг. Не потрібно уявляти, що пора збирати речі свої в інший світ, більш того, писати заповіти. Це всього лише заклик до усамітнення, потреби побути наодинці з самим собою, щоб все спокійно осмислити.

Якщо труну зробили своїми руками

Не дарма ж слова, що несуть посил спокою, відсутність динаміки, руху, активності мають один і той же корінь: заспокоїтися, покоїться (в сенсі лежить), небіжчик.

Сонник цілительки з Сибіру Степанової говорить, що бачити сновидіння з цим предметом людині, народженій з січня по квітень пророкує довголіття. Для народжених з квітня по серпень бачити саркофаг, віщує придбати незабаром нерухомість. Коли цей предмет приснився народженим з вересня по грудень, віщує втрату.

Дотримуючись тлумаченню циганського сонника, бачити в саркофазі когось іншого зі свого оточення обіцяє дожити до тих днів, коли діти і внуки заведуть сім’ї. А якщо бачити самого себе в ньому, це пророкує відмінне здоров’я.

До чого сниться саркофаг, який сновидец робить сам? Це попередження про те, що сновидцу уготовані випробування, що стосуються, як професійної діяльності, так і любовної сфери. Від того як він впорається з ними залежить, судилося, або не судилося вашим починанням, або любовним стосункам увінчатися успіхом.

До чого приснився саркофаг, з якого здерли фарба? Тлумачі стверджують, що це пророкує приниження, образи і бідність. А от у випадку, коли приснився громіздкий і важкий саркофаг, то ваше життя буде, без перебоїв наповнена достатком. Те ж тлумачення дається мріям, де довелося бачити покупку цього предмета.

Коли наснився золотий саркофаг, який з’явився здалеку, це дає гарантований успіх в справах. Якщо приснився занос в будинок цього предмета, очікуйте підвищення по службовій драбині.

Дивні сюжети

Буває, що мрії нам малюють дуже дивні картинки. Але на те вони і мрії. І коли саркофаг сам з’являється з під землі, або з могили, це пророкує щасливе життя.

Якщо за сценарієм сновидіння ви встаєте з саркофага, очікуйте доленосної, веселого, не виключено, що весільного торжества. А ось коли привидітися, що сновидіння ховають в цьому предметі, то тлумачі однозначно пророкують весілля, більш того, це станеться для вас несподівано.

Якщо уві сні саркофаг з трупом в ньому, це віщує зміну погоди.

Раптом примариться похоронна процесія, за якої сновидец спостерігає здалеку, і зауважує, що люди, що несуть цей предмет, зупинилися, це заклик до того, що в реальному житті перед вами буде стояти вибір зробити чи ні непорядний і зрадницький вчинок, негативно вплинув на життя близької людини, але для вас принесе шалені вигоди. У вас буде шанс перевірити свою щирість до цієї людини.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: