Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорна змія?

До чого сниться чорна змія?

Зміст:

Сонник онлайн чорна змія

На питання, до чого сниться чорна змія, не можна відповісти однозначно. Ця рептилія двояка, з одного боку уособлюючи в своєму образі зцілення і мудрість, а з іншого будучи символом гріхопадіння, вад і підступності. Чорний колір лише напускає драматизму, кажучи про злісної душі сновидіння. До чого ж сняться ці неприємні створення? Зверніться душею до свого серця, великі провісники і сучасне тлумачення снів допоможуть відкрити завісу таємниці, що чекає Вас в туманному світі мрій.

Змія уві сні

Не можна зробити загальний висновок, до чого наснилися не найприємніші створення. Для прояснення картини необхідно згадати і проаналізувати всі деталі, які спіткали уві сні. Ховалася чи змія в воді або на суші, а може агресивно поводилася по відношенню до Вас? Сонник відповість на терзають питання.

Бачити уві сні плазун — благопріятний знак, що говорить про правильність Вашого вибору. Продовжуйте йти по життю вірною дорогою, а доля буде вподобу Вам.

Що ви робили з нею?

Як же тлумачити сновидіння, в якому сновидец був не просто мовчазним спостерігачем неприємної картини? У пошуках відповідей звернемося до сучасних сонникам.

Тікати від плазуна. Переслідування рептилій означає закритість від зовнішнього світу. Якщо сняться маленькі настирливі змії, стримайте підозрілість і довіртеся долі.

Чіпати змію. Сонник закликає до обережності. Надмірна гординя і примхи чи доведуть до добра.

Якщо уві сні вас вкусила змія

Вбивати змію. У протиріччя дійства подібне несе за собою сприятливий відтінок. Умертвіння неприємного створення веде до перемоги над самим собою і темними куточками душі, які загрузли в пороках і нескінченних спокуси.

Убита кимось змія. На жаль, сонник не дає позитивної забарвлення події. Особливо небажано, якщо в світ мрій навідалася жовта рептилія, в якій багато чорних вкраплень. Сонник настійно рекомендує звернути свій погляд на власне здоров’я. Слідство таких снів — швидкий недуга.

Укус плазуна. Як би неприємно відчувати подібні відчуття уві сні, хвилюватися не варто. Тлумачення снів говорить, що в майбутньому очікуються великі багатства і перспективи кар’єрного росту.

Рептилія в будинку

Удвічі неприємно, коли холоднокровне тварина знаходиться в будинку, чекає на кухні в воді або ж у власному ліжку. Подібне залишає негативний відбиток в душі, але поспішати з висновками не варто. Тлумачення снів пояснює, що непроханий гість може принести добрі вісті.

Отже, якщо змій сховався в ліжку або ж просто повзає по Вам, то очікуйте душевного багатства. Небачена мудрість і досвід заповнять порожнечу в Вашому серці. Якщо ж в будинку чекало багато холоднокровних істот, це лише примножить отримані знання. Сонник характеризує спостерігача подібних снів як цілісну особистість з вольовим характером.

Але що робити, коли явилася уві сні маленька змійка, що причаїлася в кутку? Це вже не добрий знак, який обіцяє дрібні неприємності і біди. Придивіться до оточення і будьте готові до лицемірства, заздрості і інтригах в особі знайомих. Сонник закликає проявити пильність по відношенню до того, що Вас оточує, і тоді обставини не застануть зненацька.

Якщо жінці довелося бачити у власному будинку багато слизьких змійок, що нагадують клубок, слід звернути увагу на трудовий колектив. Цілком ймовірно, що колеги по роботі розпускають недобрі чутки. А ось що означає бачити у ванній рептилію, яка нападає у воді? Це призведе до великих труднощів, які сновидцу належить подолати.

Далеко не завжди навідалися уві сні рептилія є поганим знаком. Будучи в одній особі символом зцілення і гріхопадіння, вона може піднести в майбутньому багато сюрпризів.

Що говорить Ванга?

Тлумачення Ванги

Розглядаючи питання, до чого сниться чорна змія, не можна не звернутися до такої великої провісниці як Ванга. Сонник говорить, що подібне сновидіння є передвісником появи небезпечного ворога. Результат зустрічі визначається наявністю отрути у рептилії. Якщо уві сні відвідав вже, для якого характерна темно-жовте забарвлення, то недруг не становитиме жодної небезпеки. А в разі, коли нападає велика отруйна змія, не чекайте успішного результату, вона доставить багато клопоту.

Тлумачення снів говорить, що якщо в будинку Вам не вдається сховатися від укусів гігантської змії, очікуйте зрада з боку близької людини. Сонник рекомендує жінці перевірити чесність і вірність свого чоловіка. А ось клубок змій уві сні означає такий людський порок як заздрість.

Велика рептилія трактується провісницею двояко. Якщо тварина помирає в воді, варто подбати про здоров’я родичів. Ймовірно, у кого-то з них розвивається страшна недуга. Тлумачення снів говорить, що в тому випадку, коли нападає велика змія в будинку, очікуйте кардинальних змін на користь зла. Сприятливі зміни в державі будуть наслідком того, що Ви вбивали вві сні я багато дрібних рептилій.

Занурюючись в світ снів, не варто приділяти особливу увагу тому, що спіткало в мріях. Змія, будь вона чорна або жовта, не має перед Вами жодної влади до тих пір, поки є віра в те, що саме Ви є господарем своєї долі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: