Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорне кошеня?

До чого сниться чорне кошеня?

Зміст:

Сонник онлайн Чорний Кошеня

Прокинувшись, вранці виникло питання: до чого сниться чорне кошеня? Тлумачення сновидінь з даними головним героєм, може прямо залежати від того як маленька кішка виглядала в сюжеті, а також від того що вона робила в вашому сні, а також постарайтеся згадати ваші емоції і дії по відношенню до тварини.

Якщо сновидцу приснилася доросла кішка — то сновидіння сняться як провісник неприємностей в реальному житті. Варто відзначити, що нявкає тварина вказує, що в житті буде багато проблем, і чим голосніше кішка нявкає, тим більше горя вона віщує.

На жаль, але побачені в сюжеті снів кошенята також віщують сновидцу складний період в житті.

Якщо приснився чорне кошеня

Але на відміну від дорослої кішки, її дітки сниться до дрібних неприємностей, які значної шкоди не принесуть сновидцу, але доставлять багато неприємних клопотів.

Сняться маленькі кошенята

Згадайте, якого забарвлення вам довелося побачити тварину:

Сняться чорні кошенята

Зверніть увагу, що якщо сняться кілька малюків мають біле забарвлення, або будь-який інший — то це віщує дрібні клопоти і неприємності, а ось один чорне кошеня, побачений у сні може ускладнити тлумачення і мати більш серйозні наслідки в реальному житті.

Сниться маленький чорний кошеня — значить готуйтеся до цілеспрямованих підступам ваших ворогів, ситуація може ускладнитися тим, що зрозуміти від кого можна чекати шкоди в реальності просто неможливо.

Основне тлумачення

Що ви робили уві сні

Бачити уві сні маленьку кішку, але за сюжетом ви не підходили до неї — до незначного скандалу в сім’ї.

Малюк в сюжеті сну був худеньким і брудним? У реальному житті дізнаєтеся погані новини.

Контактувати в нічному сюжеті з кошенятами — поганий знак, що передвіщає сновидцу, що йому принесе неприємності його вороги.

Маленький чорний кошеня перебіг вам уві сні дорогу? Остерігайтеся зраду друга. Серед ваших друзів причаївся зрадник, він намагається не показувати вам своє реальне ставлення до вас і задумав, щось погане для того щоб нашкодити вам. Сонник радить після побаченого сюжету переглянути коло вашого спілкування і виключити контакти з цією людиною.

Сниться сон, в якому ви годували тварину — ваш знайомий затаїв на вас образу і хоче вам помститися в найнесподіваніший для вас момент. Постарайтеся згадати кому ви заподіяли образу і попросіть прощення за завданий біль.

Він терся уві сні про вашу ногу? За вами хочуть почати доглядати, але сонник радить не спокушатися, так як думки залицяльника можуть бути досить меркантильні.

Дряпав вас? Сновидіння віщує хвороби та труднощі в фінансах.

Позитивні знаки

Якщо тримали в руках

Бачили мрію з чорної маленькій кішечкою або котиком, то незалежно, від того, що тварина робило в сновидінні, пам’ятайте: довелося проганяти тварину або викидати з приміщення — сон передвіщає, що людини не наздоженуть неприємності, і в житті настане сприятливий період. У разі, коли в будинку сновидіння відбуваються сварки, то такі бачення сняться і вказують на світ і гармонію в сім’ї.

Тримали на руках — в реальному житті вам нададуть приємний і несподіваний сюрприз.

Кому снився сон

Тлумачення нічного бачення може відрізнятися в залежності від того кому снився сон.

Жінці

Жінці приснився чорне кошеня — значить, не варто довіряти малознайомим і неперевіреними людям. Ворог жінки прагнути їй нашкодити і чекає необачного вчинку для того щоб скористатися ситуацією і нашкодити їй.

Чоловікові

Для представника сильної половини людства Пісний сновидіння з облізлій чорної маленької кішкою — як знак його переваги в реальному житті над жінкою, з якою у нього йде тривала війна і суперництво.

Тлумачення сюжету по відомим сонникам

Щоб провести правильне тлумачення побаченого нічного сюжету порівняйте тлумачення в відомих сонниках.

Сонник Г. Міллера

Чи був кошеня агресивний

Відомий американський психолог стверджував, що чорні кошенята побачені в сюжеті сну віщують сновидцу великі неприємності. Худе, замурзані домашня тварина є символізує знаком для людини — йому належить виступити в ролі жертви в інтригах ваших ворогів. Сонник радить не довіряти всім підряд і не вестися на зовнішній лиск.

Уві сні били тварина? Складний період в житті сновидіння підійшов до кінця. Тварина в мріях вбила змія? Можете розраховувати, що вороги, прагнучи нашкодити вам, але небо їх покарає і зло вони заподіють собі самі.

Маленька чорна кішка кидалася на вас — ворог прагне заподіяти вам фінансовий і моральну шкоду. Прогнати кошеня — всі негаразди пройдуть, і дуже скоро настане хороший період в житті.

Сонник Хассе

До чого бачити сон з чорними кошенятами? Наяву сновидцу належить бути обдуреним.

Гладити або годувати — за ваші добрі вчинки і добре серце вас покарають.

Сняться в нічному сюжеті багато малюків — до зради друзів.

Сімейний сонник

Для тлумачення нічного сюжету з даного сонником згадайте, як маленька кішка вам привиділася:

Сонник Нострадамуса

Якщо у тварини були червоні очі

Сонник вказує, що якщо сниться:

Як бачите, досить багато тлумачень вказують, що маленький чорний кошеня сниться до великих проблем. У народі є повір’я, що для того, щоб побачений сюжет не збувся його потрібно проговорити проточній воді, прокинувшись вранці. Зробивши такий ритуал можна бути впевненим, що сновидіння буде порожнім і не здійсниться, так як вода має властивість змивати весь негатив.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: