Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорне плаття?

До чого сниться чорне плаття?

Зміст:

Сонник чорне плаття

Футболка з давніх-давен сполучається з жіночої енергетикою. Це не просто предмет жіночого туалету, а знак козирної карти, завдяки якій, жінка завжди буде в виграшних обставин.

Символіка снів

Цей предмет жіночого гардеробу, сформував неоднозначне розуміння в різних культурах. Питання, до чого сниться чорне плаття, неоднаково трактується в колишніх і нинішніх сонниках. Перші, частіше, вважають появу його образу уві сні віщує траурні події, другі при трактуваннях враховують, що воно є ознакою елегантності, стилю.

Альтернативне тлумачення

Колишні сонники, трактуючи образ чорної сукні, побачений у сні, враховують емоції, які викликала воно у сновидіння. Важливі і обставини, викликані сюжетом сну.

Сонник Міллера

Бачити або ж носити уві сні чорне плаття, згідно з трактуванням Міллера, предзнаменует сумні новини, які дуже сильно вас розбудують.

На противагу цим прогнозам, сонник обіцяє душевну радість і майбутнє одруження, якщо снився сон, де довелося бачити біле плаття.

Якщо приснилося чорне плаття

Сонник Ванги

Ясновидица дає трактування снів, де марилися біле і червоне плаття. Так біле, воно обіцяє швидку зустріч з друзями, або з колишнім коханим, вказує сонник.

Принагідно, коли дівчина приміряла біле вбрання, сонник обіцяє, почуєте новина, що вказує на існування суперниці.

Сучасне тлумачення

Нинішні сонники, на питання до чого сниться чорне плаття, відповідають однаково. Вони обіцяють сумні, тужливі події.

Сонник Цветкова

Езотерик вважає, що одягати чорні шати, чекати збитків і негараздів. Попереду великі труднощі. Сонник волає, перш ніж братися за нове підприємство, повністю і остаточно дозвольте поточні питання.

Якщо це робила наречена, значить можливо варто наяву відкласти весілля на деякий час. Нічого страшного, просто вірогідною є можливість менших витрат.

Сонник Хассе

Медіум дає однозначні прогнози до очікування безрадісних новин, якщо уві сні довелося бачити чорний наряд.

Наречена може тлумачити таке бачення, як сигнал про неправильному виборі судженого.

Сюжети снів

Виходячи з того розуміння, що плаття, це предмет гардероба, товар, воно може бути предметом численних маніпуляцій. Одягатися в нього і міряти може як просто жінка, так і наречена. Від сюди бачення у снах можуть зображати різні дії, які накладають своє смислове навантаження в трактуваннях. Який посил снів, де сплячий міг бачити цей наряд, якщо:

Якщо шили чорне плаття

Сталося шити уві сні для себе чорне довге вбрання, будьте впевнені, всі старання, які ви доклали і докладаєте для повноцінної роботи задуманого проекту, що не будуть марними. Їх плоди виявляться приємними, більш того вони принесуть багато користі не тільки вам і вашим рідним, а й людям, існування яких до певного моменту було для вас невідомим. Плоди ваших зусиль дадуть зрозуміти і відчути себе реалізувалася і повноцінною особистістю. Однак, колір одягу говорить про невичерпність вашого творчого потенціалу.

Трактування сну, де сталося шити цей предмет гардероба, має свої нюанси. Якщо трапилося шити класичного крою, то найімовірніше, перед вами буде стояти дуже важливий вибір. При чому вирішальним буде саме ваше рішення. Дівчина після такого сну можливо отримає пропозицію вийти заміж, на яке вона дасть згоду. Однак сновидіння не дає гарантії, що обранець виявиться для сновідіци коханою людиною. Швидше за все це союз за розрахунком, або вимушений крок.

Сталося шити не на машинці, а ниткою з голкою, вручну, обіцяє поліпшення міжособистісних відносин в колі сім’ї. У будинку запанує затишок, щастя, спокій.

Для дівчат таке бачення відображає бажання сновидіння інтимної близькості з партнером і фантазії цього дійства.

Коли вам трапилося шити чорне вбрання нитками білого кольору, це говорить про аморальність ваших вчинків наяву. Ви розносите плітки і плете інтриги.

Наснилося шити червоною ниткою, значить ви жадаєте прив’язати людини, не відчуваючи глибокого почуття, а тільки лише фізичний потяг. Однак це не принесе гармонію і взаємності.

Наснилося шити довге мереживне вечірнє плаття на замовлення, віщує несподіване запрошення на солідний захід, де відбудеться зустріч, яка, якщо не призведе до вигідного заміжжя, то до міцних дружніх стосунків.

Якщо уві сні довелося бачити, що подруга або сестра допомагала шити плаття, це вказує на вашу невпевненість в тому, що задумане справа не стане рентабельним. Але це не так, у чому вас переконає та ж подруга, або сестра прийміть її рада.

Якщо було ошатне плаття

Коли примарилося одягати таке вбрання як святковий одяг, або міряти з метою покупки, значить ви не зовсім виправдали очікування вашого оточення, ваших родичів. Від вашої діяльності очікували значно більших результатів, ніж ті, які ви зуміли досягти і показати. Але сновидіння робить посилання на той факт, що рідні беззастережно в вас вірять. Це відмінне підмога, за нього не зайве подякувати долі.

Якщо жінка, одружена, побачила сон, де їй довелося одягати на себе довге мереживне вбрання, схоже на те, яке зазвичай одягає наречена, але в чорних тонах, значить не виключені сварки, що тягнуть за собою важкі конфлікти, і навіть розлучення.

Для чоловіків ці мрії порожні, ні про що не говорять.

Якщо уві сні жінка або сестра, одягалася в цей наряд, але він виявився розірваним, в деяких місцях, на шматки, ознака провалу задуманого підприємства. Коли наряд прикрашений аксесуарами іншого кольору, це обіцяє легке подолання нерозв’язних, на перший погляд і глобальних проблем.

До чого сниться чорне весільну сукню, піднесений в подарунок. Значить скоро ваш гаманець буде тріщати від купюр. Однак душа буде повністю спустошена, тому як методи, якими ви досягли цього багатства, були вельми холоднокровні і збиткові по відношенню до близьких людей і друзям.

Насторожуючі прогнози дає сновидіння, де жінка робила спроби, скидаючи з себе гарне вечірнє вбрання, і вони виявилися марними. Можливо ви не тільки роз’ятрили, але і завдали фізичного болю комусь. Підсумком стане його готовність розробити і впровадити проти вас реально зухвалий хід помсти.

Трапляється побачити мрії, де вам продавала чорне шовкове вбрання сестра. Ця ситуація має два трактування: сплячий, через свою дурість, може впасти в залежність дуже підступному людині, про який його попереджали близькі. Якщо жінка цю одежу буде міряти, то звільнитися з-під залежності буде важко без сторонньої допомоги. Але якщо жінка не стала міряти його, то ситуація вирішитися скоро сама благополучно.

Коли уві сні ви були наречена, і купили красиве вбрання чорного кольору, але воно загубилося, ознака того, що ви позбудетеся честі.

Буває чоловікові сниться, що він жінка, більш того наречена, на якій гарне довге вбрання, попереджає про можливе обмані з боку партнерів по бізнесу.

Заміж, одягнувши чорне

Мрії, де сюжет диктує таку тематику мають неоднозначні тлумачення. Все залежить кого сплячий бачив в такому вбранні, як нареченої. Чи був він у снах наречена, або гість.

Великі грошові витрати і якісь додаткові сімейні клопоти обіцяє сновидіння, в якому заміж виходила сестра.

Випадок, коли вам захотілося міряти її наряд, застерігає від неприємностей, які принесе сестра сновидіння. Але розгрібати його вам.

Якщо наречена марилося у вигляді незнайомки, то ймовірно існування підступної суперниці.

Сталося виходити за, мало знайомої людини, заміж, і сестра принесла вам чорне вбрання, значить наяву хтось із ваших рідних знає щось неприємне про вашій половинці.

Мариться сестра, виходить заміж, наречена, їй довелося міряти весільний наряд, але вона плаче, значить між вами і іншими членами сім’ї напружені стосунки наяву через ваших завищених вимог до них.

Якщо заміж в такому довгому вбранні виходила мама, це віщує або тривалу розлуку, через від’їзду на відпочинок, або легке нездужання когось із рідних. Воно може бути пов’язане з навантаженнями в роботі. Тому не варто сильно панікувати, а лише дати собі перерву в справах, провести зміцнюють процедури.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: