Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорний бик?

До чого сниться чорний бик?

Зміст:

Сонник чорний бик

Домашні тварини, які є уві сні завжди попереджають про майбутні важливі події в реальності. Чим яскравіше були кольору і образи, тим серйозніше потрібно поставитися до передбачення.

Найбільш часто сняться саме ті тварини, з якими так чи інакше контактує сновидец (це можуть бути звичайні зорові образи, навіть з’являються швидкоплинно). Але, незважаючи на уявну простоту і інтуїтивність пояснень, зрозуміти, до чого сниться чорний бик, буває досить складно.

Думки відомих тлумачів

Більшість найпопулярніших тлумачень, які дає практично кожен сонник, зводяться до того, що великий впевнений в собі бик означає силу, витривалість і положення в суспільстві. Білий же сниться до несподіваного просуванню і отримання благ, про які так давно мріяв сновидец.

Древній сонник Велеса — сила

Наснилося потужне тварина

Тлумачення, яке дає древній сонник, пов’язане з глибинними підсвідомими можливостями сновидіння. Адже чорний колір, який по спектру є поглинає, попереджає про те, що негативні емоції можуть захлеснути сплячого, не дозволивши йому діяти адекватно.

Сонник Фрейда — сексуальна агресія

Несвідомі образи, які сонник Фрейда тлумачить як агресивні або сексуальні, виникають не тільки під впливом зовнішніх подразників. Цілком можливо, що такий сильний і агресивний символ як бик з’явився уві сні через внутрішніх переживань.

При цьому важливо розуміти, що в чоловічих і жіночих снах подібний символ буде мати трохи інше значення.

Тлумачення для чоловіків

Сниться розлючену тварину

Якщо чоловікові приснився великий важкий бик, який мирно пасся на галявині, значить сновидец впевнений в своїй привабливості і чоловічій силі. Агресивну тварину з рогами, яке женеться уві сні за вами означає підсвідомий страх перед насильницьким гомосексуальним контактом.

Білий означає дрімаючі сексуальні можливості. Можливо, ви не хочете перепрацьовувати в ліжку, а можливо, ще жодна жінка не була здатна розкрити весь підсвідомий потенціал.

Бачити, як тварина підняло на роги кого-небудь із знайомих — потрапити в неприємну ситуацію, в ході якої вам стануть відомі подробиці їх інтимного життя.

Тлумачення для жінок

Жінкам подібне тварина зі снів обіцяє зустріч з сильним і витривалим сексуальним партнером. Рогу означають фалічний символ, а розгніваний тварина, яке прагнути заколоти символізує сам статевий акт.

Подібний образ уві сні може також виникати, якщо жінці у відносинах не вистачає напористості і активності.

Осідлати розлючену тварину — нові запаморочливі сексуальні відносини.

Сонник Міллера — приховані можливості

Біле важке тварина

Психологічна складова цього тлумача звертає увагу на ділову сферу життя сновидіння, якщо йому довелося бачити уві сні потужне велике тварина.

Якщо бик зі снів був білий — значить вам має бути серйозна конкурентна боротьба. Вона буде виснажливої, але чесною.

Бачити, як він буцає вас або кого-небудь із знайомих — фінансові труднощі, які, проте стануть спонуканням до пошуку нової роботи або зміни сфери діяльності взагалі. При належному старанним виконанні своїх обов’язків, матеріальні труднощі залишаться далеко позаду.

Незвичайний сон, в якому довелося бачити, як тварина бігає по людному місту або ж в міському приміщенні (в магазині або в офісі) говорить про те, що сновидцу важко справлятися з власними емоціями.

Якщо уві сні було завдано значної шкоди, зруйнована будівля або розламати багато меблів, значить сновидец не хоче бачити дійсно важливих подій свого життя, керуючись виключно миттєвими емоційними оцінками того, що відбувається.

Власний емоційний стан

Дуже важливо згадати, які емоції переважали уві сні. Адже бачити гарне вгодовані тварина, яке мирно їсть траву на галявині — обіцяє благоденство і спокій в повному фінансовому достатку.

Розлючений дикий самець в центрі міста, який трощить все навколо і погрожує розірвати кожного, хто наблизиться до нього означає серйозне протистояння. Найчастіше воно стосується ділової сфери, однак, якщо подібний образ приснився дівчині, то, цілком можливо, за її руку і серце боротимуться відразу кілька чоловіків.

Злякатися напористості тварини — відмовлятися від стрімко розвиваються відносин. Милуватися силою і міццю — поринути з головою в бурхливий роман

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: