Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорний хліб?

До чого сниться чорний хліб?

Зміст:

Сонник чорний хліб

Хліб — тіло Господа. Він є таємничою їжею, покликаної з’єднати Трапезников з силою цього божества.

Код в царстві Морфея

Хліб є сакральним стравою, яка уособлювала достаток, фінансове благополуччя. Суть поняття усвідомлюється як дар Господній. Хліб тісно взаємопов’язаний з миром покійних, відчутно що беруть участь в процесі випічки і при цьому, отримуючи свою частку в образі гарячої пари. До чого сниться чорний хліб, дізнаємося з тематичних джерел.

Думки предків

Часто бачення, в яких доводиться бачити чорний хліб, передрікають фазу економії, конфліктні ситуації, фінансові складності, або в крайньому випадку, скромний достаток.

Сонник Міллера

Якщо приснився чорний хліб

Довелось купувати чорний хліб, чекайте розбіжностей через фінансових питань.

Якщо уві сні довелося тримати кірку чорного скибки, значить ви не будете здатні впоратися з майбутньою бідою через нехтування обов’язками.

Сонник Ванги

Є уві сні житнє буханець, значить очікуються труднощі в бізнесі, короткострокові незручності, перечекавши які, ви досягнете достатку і спокою.

Сонник Хассе

Бачити житній хліб на столі обіцяє безгрошів’я і лиха.

Теплий, пашить паром, такий хлібець передрікає хвороби. А черствий попереджає про відмову на ваше прохання.

Якщо ви уві сні нарізали хліб на стіл, ви переконаєтеся в невірності своєї половинки.

Чорний хліб з цвіллю попереджає про приховані ворогів.

Сонник Фрейда

Психоаналітик дає трактування хлібу, не акцентуючи уваги був це білий або житній.

Довелось є його уві сні, вказує вашу тугу за теплим людським стосункам. Хоча доля з чудовою систематичністю підгодовує вас делікатесами в образі бурхливих, але вельми коротких, які не ведуть до будь-яких зобов’язань, швидкоплинних захоплень.

Якщо нарізали хліб

Довелось бачити в мріях, як нарізали буханку на блюдо, це відображення вашої боязні викластися на повну силу під час занять сексом. Така економія позбавляє інтимні стосунки фарб і радості, робить його збитковим. Ризикніть хоч раз віддатися повністю і побачите, що вам буде цього мало.

Черствий, він є відгомоном давніх любовних зв’язків, про які залишилися прекрасні спогади.

Думки сучасників

Нинішні психологи і віщуни трактують чорний хліб уві сні, як клопоти, печаль. Інший раз, це відноситься до сімейного життя.

Сонник Цветкова

Якщо уві сні приснився процес випікання чорного хліба, належить про щось засмучуватися.

Затхлий, як білий, так і чорний, він пророкує сімейні чвари.

Сонник Федоровської

У печорської цілительки свою думку на значення способу чорного хліба уві сні. Вона вважає, що він віщує спокійне і розмірене життя.

Коли довелося спостерігати, як хто-небудь із знайомих пече житній коровай, значить наяву ваша доля на пряму залежить від цієї людини. Піч самому — ви коваль свого щастя.

Хліб з цвіллю попереджає про прийдешні неприємності. Можливо ваші вороги і конкуренти стануть атакувати з усіх боків.

Сонник Деніз Лінн

Хліб уособлює єдність духу. Значить серед вашого оточення є людина, що повністю підтримує ваші погляди і світогляд. Це ваш однодумець, людина, з яким не страшно поділитися про найпотаємніше.

Мусульманський сонник

Якщо бачили цвіль на хлібі

Житній коровай означає любов, яка не відповідає взаємністю, невтішність.

Покритий цвіллю, він віщує втрату майна, позбавлення благоустрою.

Сонник Копалінского

Чорний і черствий житній коровай віщує неприємні клопоти.

Білий коровай віщує щасливе знайомство, заміжжя, засноване на щирих почуттях.

Лабіринти сновидінь

Випічка — це дуже давній і глибинний символ. Хліб — це не просто банальна і доступна будь-якому добавка до їжі. Він уособлює будинок, рід, символізує сім’ю, життя. Що означає бачити коровай чорного хліба уві сні, дізнаємося докладніше розібравши ситуації:

Свіжий, щойно з печі, що виділяє приємний аромат, чорний хліб обіцяє радість, добру світлу життя, в якій вас будуть оточувати чесні і щирі люди.

Свіжий білий коровай уві сні знаменує гармонію в сім’ї. Навіть якщо життя буде небагатою, але вона буде наповнена щастям і ідилією. Це відноситься в рівній мірі і до всього, що стосується здоров’я всіх членів сім’ї.

А ось черствий коровай обіцяє тимчасові труднощі і перешкоди. Але вам вдасться їх підкорити.

Якщо хлібний батон вразила пліснява, це попередження про ганьбу, який нещодавно трапився з вини самого сновидіння. Ймовірно він зробив негідний вчинок. Наслідком цього стане самотність і відчуженість.

Бачити свіжий, але дуже підгорів житній коровай, обіцяє несправедливі звинувачення щодо сновидіння. Посил сну в необхідності бути обережним, не давати приводів підлим людям вивести себе з рівноваги. Ще краще, тримайтеся від них осторонь.

Якщо хліб був свіжий

Якщо примарився підгорів білий хліб, це вказівка на якісь помилки, або необережні слова, які можуть порушити сімейну ідилію. Ви повинні згадати останні події, розмови. Можливо ваш чоловік, або просто партнер не подав виду, що ваші слова і вчинки його поранили. Однак в душі цей біль засіла і може вийти назовні при будь підвернулася можливості. Сон закликає випередити таку можливість і попросити вибачення у своєї половинки.

Бачити уві сні на прилавку супермаркету свіжий білий і житній хліб, який ви купуєте, обіцяє повні блага, якщо вся торгово — грошова операція пройшла швидко, без запинок. Якщо ж ви стояли у величезній черзі, перш ніж вам дістався свіжий хліб, це вказує на вашу невлаштованість в житті. Ви часто нарікаєте на обставини, але самі мало робите рухів для того, щоб зрушити справу з мертвої точки.

Бачити, як сталося є житні булочки, обіцяє тугу, печаль. Але якщо коровай був дуже свіжий, вас очікують радісні новини.

Бачити, як довелося їсти випічку, підбираючи її з підлоги, це сигнал про можливі проблеми, що стосовно здоров’я. На даний період ви дуже вразливі, ваш імунітет дуже похитнувся. Це може бути пов’язано з систематичними недосипання, завантаженістю на роботі.

Якщо снилося, що їси випічку зацвілу, це може стати попередженням харчових отруєнь.

Їсти хліб, вимокшій під дощем, може пророкувати неврожайний рік.

Якщо довелося їсти з чиїхось рук, значить є людина, яка вас щиро любить, а ви навіть не підозрюєте це.

Бачити в сновидіннях, як ви пропонували є свіжий чорний хліб комусь сторонньому, значить вам уготована стабільність як у фінансовій, так і сімейної сфері. Ви впевнено можете не переживати з приводу бідності, вам гарантоване не уготовано розорення. Живіть спокійно, але не забувайте про щедрість.

Якщо ви пропонували перехожому є білий коровай, можливо чекають приємні клопоти, пов’язані із заміжжям.

Бачити себе в мріях, хто просить дати вам покуштувати окраєць чорного хліба, це відображення ваших страхів про безгрошів’я. Це пов’язано з реалізацією нового проекту, який тільки набирає обертів. Ви турбуєтеся з приводу його рентабельності і прибутковості, адже вклали останні гроші в його реалізацію. Але ці страхи порожні. Проект буде працювати і приносити досить доходів.

Довелось бачити, як вам хтось простягнув окраєць хліба, який був дуже свіжий, білий і пряний, і ви почали його їсти. Це віщує довгоочікуване зачаття, або народження дитини. Все пройдет благополучно і діти будуть здорові.

Приснився сюжет, де вами була вкрадена буханець житнього хліба, яку ви з жадібністю стали їсти. Це може стати попередженням про втрати честі, або репутації. Це відбудеться не навмисно, але по необережності, і ви завзято будете намагатися все виправити. Ваше гідність буде відновлено. Однак залишаться негативні спогади в душі.

Якщо буханець була вкрадена кимось, а ви лише були очевидцем вчиненого, це означає, що вас звинуватять в чомусь не перевіривши факти. Але все дуже швидко розкриється.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: