Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорний кінь?

До чого сниться чорний кінь?

Зміст:

Сонник чорний кінь

Кінь є символ вірності і одночасно це неприборкана свобода, мужність. У Біблії говориться, що ця тварина вчинене Боже творіння. Кінь уособлення швидкості думки, інтелекту, спритності, біг часу. У фольклорі їм приписують дар передбачення. В обрядах вона символізує безперервність життя. Символом чого вона є у снах дізнаємося, заглянувши в сонники.

Трактування з популярних сонників

Зазвичай в образі чорної коня видається смерть. Читаючи Одкровення Іоанна Богослова, бачимо рядки про те, що вороний кінь означає голод. До чого сниться чорний кінь дізнаємося з авторитетних сонників.

Сонник Міллера

Гарний сон, де сновидец скаче на коні вороною масті дає не надто втішні прогнози. Він вказує, що дуже тривалий успіх у справах завершиться розумінням суєтності і марності всіх ваших старань.

А ось бачити уві сні кінь темної масті в яблуках обіцяє вигідні угоди, успіх в бізнесі.

Якщо наснилася чорний кінь

Трактує сонник, що бачити в мріях коней будь-якої масті, але породистих, обіцяє швидкий успіх і фінансовий добробут.

Сталося побачити, як уві сні сновидец верхи на коні переправляється через блакитно прозорий струмок, або на спині в коня перепливає через чисту річку, значить незабаром здійсняться багато ваші надії і сподівання, настане фінансова удача.

Участь в перегонах є передвісником благополучної і щасливого життя.

Сталося підкувати коня говорить про придбання будь-якого майна вельми сумнівним шляхом.

Наснилося, що ви спритно поскакали на коні, якась була неосідланому до толі, значить наяву придбаєте в нелегкій конкурентній боротьбі фінансову забезпеченість і комфорт, не виключена і допомогу знайомих, яка буде дуже до речі.

Бачити себе на чорній коні в товаристві жінок, вказує на невпевненість у власних бажаннях, або ймовірність потрапити під чиєсь вплив.

Трапляється бачити уві сні як чистили коня скребницею, або спостерігати за цим процесом. Чекайте суворих випробувань на шляху, що веде до почестей і стійкого положення в суспільстві.

Коли дівчині пощастило побачити себе в ролі наїзниці на вороному коні, це говорить, що волею випадку вона зустрінеться з мудрими і впливовими людьми, спілкування з якими вплине на виконання її бажань. Принагідно, якщо вона спускалася з пагорба на цьому коні, обіцяє невдачі. А ось бачити свого коханого позаду на коні, обіцяє дівчині неймовірний успіх у процвітаючих кавалерів.

Про невикористаний шанс, що надає вигідне подружжя говорить сон, де дівчина, зіскочивши з коня, побачила, що та перетворилася в хрюкати свиню. Наяву спляча потім дуже про це пошкодує.

Якщо приснився табун коней

Сталося побачити себе скачущей на білому коні по горбах, а озираючись, постійно споглядати вершника на білому коні, віщує низку удач і провалів в справах. Від цього постійний страх за знову розпочату справу.

Чорний кінь, яка впала з небес і перевтілилася в незнайомця, віщує серйозні невдачі, стверджує сонник. Деякий час навіть спроби взяти ситуацію в руки, будуть марні.

Бачити табун коней, що пасеться на лузі, вказує на відмінно проведену роботу по запуску вашого проекту. Всі дії партнерів узгоджені і налагоджені. Пасовище з мізерною рослинністю обіцяє, хоч і бідних, але надійних друзів. А юної дівчини сонник обіцяє вдале заміжжя.

Бачити торговця чорними кіньми вказує на те, що підприємство, якесь ви задумали, вигідне, але ризикована.

Якщо в мріях кінь була поранена або дохла, це передвісник сумних звісток.

Кінь, при їзді верхи, дуже брикала і врешті-решт скинула сплячого, значить чекайте труднощів і випробувань в боротьбі з противниками, або до захворювання.

Сонник Фрейда

Красива ворона коня уособлює бажання сплячого зустріти ідеальну супутницю життя. Табун ставних коней, говорить про вашу прискіпливості у виборі.

Якщо їздили верхи

Верхова їзда вказує на бажання мати дітей. А хворий кінь застерігає від проблем зі здоров’ям ваших рідних, дітей, партнера.

Сонник Ванги

Наснилася чорний кінь не до добра. Гряде чорна смуга в поточних справах, низка проблем і труднощів.

Сонник каже, коли така кінь брикнув сплячого, це заклик дбайливо поставитися до здоров’я, або при підписанні документів на укладання договорів, уважно перечитувати умови.

Впасти уві сні з чорного жеребця, віщує можливість нещасного випадку.

Про жорсткому вдачу сплячого розповідає сон, в яке кінь під сідлом сновидіння сказився. Потрапив би гроші і влада в руки такої людини, він буде зарозумілим і владним. Вдалося втихомирити скакуна, можливий варіант більш оплачуваної роботи і зльоту по кар’єрних сходах.

Чорний кінь в мріях

Що робили

Трактування снів, де був образ цього елегантного тварини, залежить від дій, здійснених ним, або по відношенню до нього, здоров’я, масть скакуна. Звернемо увагу на ці деталі:

Бачити уві сні себе верхи на чорному коні, наяву отримання призначення поїздки в іншу місцевість для виконання якихось зобов’язань. Ось раптом тварина встає дибки, гарантує захист в випутиваніі з крутий переробки.

Приснилася красива чорний кінь, якась раптово перевтілилася в білу. Це загрожує бідою, але сплячому вдасться уникнути серйозних наслідків. Юній особі це обіцяє уникнути необачного, непродуманого шлюбу з суворою людиною.

Пощастило уві сні купити цілий табун чорних коней обіцяє одержання величезної спадщини. Більш того, якщо сплячий зуміє вигідно його вкласти, то воно потроїться.

Якщо довелося купати лодашь

Наснилася, вмираюча на руках сновидіння, чорний кінь віщує догляд в інший світ когось із близьких людей сплячого. Змінити нічого не можна буде. Тому відпустіть і змиріться з долею.

Ось що тоне в швидкій річці чорний кінь обіцяє кінець всіх прикростей. Всі печалі і тривоги залишаться позаду. Попереду доля щедро обдарує приємними подіями.

Якщо уві сні сновидец займався ловом коней, то наяву він зробить велике придбання. І хоча залишиться без фінансів, але покупка буде дуже вигідною і принесе величезні доходи. Тому впадати у відчай не варто.

Сталося уві сні займатися куванням чорних скакунів говорить про те, що начальство покладе на вас дуже багато старих, накопичених занедбаних справ, тому що крім вас, на їхню думку, цього ніхто не здолає. Але не потрібно поспішати і прискорювати процес, інакше кінця і краю не буде цих турбот.

Закликає відмовитися від пропозиції, яке незабаром надійде від партнерів сновидцу сон, де він купав чорну коня. Тому як ця пропозиція не обіцяє нічого хорошого, крім невиправданого ризику і витрат.

Сон про коня в інших трактуваннях

Найчастіше сонники сходяться на думці, що чорний кінь обіцяє печаль, якась з’явиться з нізвідки, але метою її буде заклик задуматися над способом життя.

Трактування по Перській сонником обіцяє юної панночці заміжжя. Але обранець її буде з низького стану і не багатий.

За Східним сонником образ чорної коня уві сні провісник зрад і обману.

Французький тлумач снів говорить, образ чорного скакуна в мріях обіцяє, що турботи і страждання послані зовсім не на довго. Гряде світлий період у вашому житті.

За циганської трактуванні образ чорного коня символізує владу. Якщо наснилася красива кобила, це віщує випробування еротичної насолоди. Сталося побачити жеребця, обіцяє вам хорошу форму і сексуальну силу.

На думку астролога Данилової, якщо приснилася чорна кобила, то це вказує на те, що сплячий наяву переситився любовними ласками. Більш того, у нього настав фізична стомлюваність.

Коли наснилася чорна кобила, якусь ви осідлали і скачете по просторах, це уособлює алегорично шлях до щастя, якому не буде перешкод.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: