Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорний кіт?

До чого сниться чорний кіт?

Зміст:

Сонник Чорний кіт

Тварини, побачені уві сні, часто можуть мати містичне значення. Тому що багато хто з них вже стали важливими символами з давніх часів. Зрозуміти, до чого сниться чорний кіт, досить важко. Тому що з одного боку — він може бути втіленням темної сторони душі сновидіння, а з іншого — говорити про неблагополуччя його відносин з оточуючими.

Якщо приснився чорний кіт, слід згадати його поведінку в нічний мрію. Агресивний, шиплячий — він може означати, що в вашій душі клекоче колишня серйозна образа, яка ніяк не може знайти виходу назовні. А ось добрий і ласкавий котик означає лицемірство.

Не варто близько приймати до серця сон, якщо домашнім улюбленцем є чорний кіт. Можливо, ви переживаєте за здоров’я і добре самопочуття вихованця, тому підсвідомість викликає подібні сновидіння.

Для того, щоб зрозуміти, до чого сниться чорний кіт, слід згадати сон якомога точніше. Звернути увагу потрібно в першу чергу на такі аспекти:

Що означає сон

Не варто думати про те, що бачити уві сні чорного кота — обов’язково погана прикмета, яке принесе тільки багато труднощів і проблем. Насправді, така підказка може бути набагато цінніше приємних і теплих снів.

Справа в тому, що це пряма вказівка ​​на вплив потойбічних сил у вашій долі. Бути може, ви, самі того не помічаючи, здатні управляти навколишнім оточенням. Але поки не можете усвідомити власної сили.

Але, з іншого боку, цей образ може з’явитися як сукупність образ, яких ви ніколи не висловлювали, хоча вони вже довгий час роз’їдають вас зсередини.

Споглядальне сновидіння

Древній сонник вважав, що поява в жіночих снах красивого чорного кота, з лискучою шерстю, означає спокуса, якій вона піддасться найближчим часом. А ось психологічний сонник впевнений, що бачити миле нявкати створення з яскравими зеленими очима, це не поганий знак. Швидше за все, ви познайомитеся з звабливим молодою людиною, проте, ніколи не будете у нього єдиною.

Активні дії

Якщо сниться, що ви якимось чином взаємодієте з котом, це означає, що ви готові змінювати власні плани в залежності від перебігу справ. Це дуже хороший знак, адже ви ніколи не сидите, склавши руки і чекаючи чогось. Адже в будь-якому випадку, як би не повернулася доля, ви настільки мобільні, що ні одна перешкода не стане для вас нездоланною перешкодою.

Якщо кіт був доброзичливим

Приємне проведення часу

Гладити пухнасте мурчал створення на колінах — що може бути більш умиротвореним? Відмінне позитивне сновидіння порушується роботою свідомості — на руках був чорний кіт. Або ще гірше — багато милих чорних кошенят. Але не варто засмучуватися передчасно. Швидше за все, це знак того, що ви адекватно сприймаєте подвійність власної душі.

Агресія тваринного

Якщо кіт був агресивний

Бачити уві сні агресивного великого чорного кота — не менше страшно, ніж розлюченого вовка. Подібні нічні марення несуть яскраву негативне забарвлення, сильне емоційне хвилювання. І тільки якщо в сутичці вам вдалося вбити його — тоді можна розраховувати на повну перемогу над ворогами. У всіх інших випадках — потрібно чекати неприємностей різного штибу.

Власні відчуття

Подібний сон не в змозі глибоко проаналізувати жоден, навіть самий детальний сонник. Адже для цього потрібен аналіз індивідуальних відчуттів, який може зовсім по-різному у людей.

Ніякого негативу не варто очікувати, якщо коти сняться тим, хто їх безмежно любить.

Для людей, у яких чорний пухнастик викликає захоплення і обожнювання, подібна нічна мрія може символізувати другу половинку. Навіть якщо тварина кусає граючи, сон не говорить про наближення труднощів. Це, швидше за все, тяга до експериментів в сексуальному житті, каже сонник Фрейда.

Відчувати радість від того, що котик дозволяє гладити його і чесати за вушком — передвістя знайомства. Вас чекає приємна зустріч і добре проведений час. Але якщо кіт, ніби жартома, нападає — будьте обережні. У цієї людини можуть бути низькі наміри.

Сильно злякатися того, що великий кіт нападає — вас чекає потрясіння від вскрившіхся правди. Друзі виявляться лукавість, а близькі вам люди — меркантильними.

Нейтральне ставлення до таких тварин, як уві сні, так і в реальності говорить про те, що ви здатні повністю контролювати власний баланс поєднання енергій в собі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: