Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорний щур?

До чого сниться чорний щур?

Зміст:

Сонник чорний щур

Щури неоднозначні тварини. Більшість людей, їх зневажає або боїться. Інші заводять в якості домашніх вихованців. І, здавалося б, до чого сниться чорний щур? Звичайно, не до добра. Але чи так це, має бути тільки розібратися.

Тлумачення сну

Бачити щура уві сні — поганий знак. І в принципі не важливо, якою вона забарвлення — добра не жди. Важливий фактор — поведінка гризуна, від нього залежить, наскільки великим буде збиток, впораєтеся з проблемами чи ні.

Поведінка гризуна

Якщо наснилася чорний щур

Щур спритне істота, щоб її зловити необхідно майстерність. Уві сні вона також може робити багато справ: тікати, нападати, кусати.

Марафон

Наснилася пробігає поруч велика щур — удача пройде повз вас. Варто бути обережним, особливо, що стосується людних місць. Сонник радить людям, яким досить часто сняться такі сни простежити за здоров’ям.

Щур тікає з дому — по можливості поміняйте житло. Нереально? Тоді зробіть ремонт, переставте меблі, купіть картину.

Гризуна вдається вибратися і втекти з мишоловки — плани підуть прахом.

Щур пробралася в ліжко — хвороба. Позитивну трактування сон може мати для серйозно хворої людини. У цьому випадку, він піде на поправку, гризун з сну забере всі недуги.

Гризуни розбігаються і шукають притулку — ваші необережні слова зачепили якусь людину. Він затамував на вас образу, і обов’язково помститься.

Агресія

Не рідкісні сни, де щур нападає, намагається вкусити. Сон, м’яко скажемо, неприємний, і не вселяє надії на краще.

Гризун уві сні намагається напасти на вас і вкусити, але ви його вбиваєте? Скоро ви зможете обчислити серед своїх друзів вовка в овечий шкурі. Сон може передвіщати неприємності у трудовій діяльності.

Як ви не намагалися відмахнутися, щура вдалося забратися на ваше плече — тиск старшого покоління. Занадто деспотичні батьки, або, ви занадто волелюбна людина і не припускаю примуса.

Якщо щур вкусила

Вас вкусили

Місце укусу, його сила, мають важливе значення. Щурик кусає, але не може прокусити одяг — дивно, але вас чекає успіх. Вдалося дістатися до тіла — остерігайтеся неприємностей.

Забарвлення

В житті, щури, як правило, бувають трьох кольорів:

Уві сні звичайно можна бачити і рожеву щура, але це рідкісні сни, для тлумачення яких, краще звернутися до фахівця. В сонник ж записані основні кольори.

До чого сниться чорний щур

Чорний колір

По-перше, чорний гризун уві сні вважається самим негативним. По-друге, кожен другий сонник, тлумачить чорний колір у будь-якої тварини, як колір найближчого оточення. Це близькі люди, з якими ви часто бачитеся, або ж родичі. Тобто, якщо сон віщує якісь неприємності, то вони відбудуться або з ними, або з їхньої вини.

Г Ризун з таким забарвленням віщує вам злість, образи, нерозуміння, змови. Сонник Медеї вважає, що коли сняться чорні щури — це відображає внутрішній світ сплячої людини. Швидше за все, ви відчуваєте болісне відчуття провини перед кимось із близьких людей.

Італійський сонник вважає, бачити чорного звіра — переживати за своє службове становище, влада, привілеї.

Повертаючись до внутрішнього світу, варто зауважити, що такий сон може говорити і про те, що у сплячої людини не чисто на душі. Можливо, ваші думки або плани негативні по відношенню до інших. Пора зайнятися своєю душею. Якщо чорний щур ручна, у вас вийде перебороти себе і позбудеться від руйнівних думок.

Що несуть сни з білою або сірим щуром

Якщо щур була білою

Здавалося б, жива біла щур повинна бути не таким негативним символом, як чорна. Але немає. Тлумачень на цю тему маса, але все ж сонники виділяють два основні варіанти розвитку подій.

Серед негативних прогнозів бувають такі як:

Хоча багато сонники, в залежності від певних деталей сну, дають і позитивні прогнози.

Кількість

Не мале значення має кількість гризунів у вашому баченні. Бачити багато чорних щурів — часті конфлікти з родичами і близькими друзями.

Чим більше пацюків ви побачите — тим більше проблем і неприємностей в реальності обіцяють провидці.

Якщо велика кількість гризунів знищують урожай — доглядайте за своїм майном, воно під загрозою.

Позитивні прогнози

У снах з чорними пацюками є тільки один позитив, в тому випадку, якщо ви зможете зловити і вбити тварину. В такому випадку, вам вдасться впоратися з усіма неприємностями, обчислити зловмисника і закликати його до відповіді, зберегти своє майно, душевний спокій і честь.

Бачити мертву чорну щура — ви сильніше ваших противників і обставин. З усіх цих колотнеч ви вийдіть ще сильніше, ніж були раніше.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: