Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорний вовк?

До чого сниться чорний вовк?

Зміст:

Сонник чорний вовк

Вовк отримує видобуток мудро і розумно, що попадається в руки мисливцю лише зрідка. Цей звір пильний і обачний. Це символ доблесті і обіцяної перемоги.

Символіка снів

Тлумачення сновидінь грунтується на розшифровці символів образів, мрій сновидцу. Вовк уособлює, у багатьох міфах, жорстокість, підступність, але одночасно і хоробрість, силу, мудрість і доблесть. Його символіка пов’язана з потойбічним світом. Є міфи, де він шанується провідником в інший світ, як розвідник, і покровитель померлих.

Альтернативне тлумачення

Популярні сонники уособлюють вовка у снах з обманом, станом протистояння між суперниками, або партнерами, самотністю. Що скажуть відомі сонники, до чого сниться чорний вовк.

Сонник Міллера

Якщо приснився чорний вовк

Вовк, що з’явився уві сні, значить що на вашому підприємстві існує безтурботний колега, який передає конкурентам виробничі розробки, краде і недобросовісний в роботі.

Вдалося вбити звіра уві сні, свідчить про вашу перемогу над хитрими і улесливими ворогами, охочими зганьбити сплячого.

Трапляється вовк в мріях завив, це обіцяє виявлення замаскованого змови і війни проти сновидіння і повернення своєї репутації.

Сонник Ванги

Коли наснився самотній вовк, значить явно зіткнетеся з підступним, лукавим і двоїстим людиною, він принесе багато неприємностей, до тих пір поки ви не розкусити його підлість.

Сталося уві сні звір нападає на сплячого, це передвісник неприємностей, які принесуть уявні друзі. Однак саме він сам може дати привід для помсти.

Коли сняться вовки, роздирають здобич, це ознака розпаду вашого солідного підприємства, яке викуплять частинами більш підприємливі та небесхітростние люди.

Бачити полювання на звіра, значить чекайте звісток про скандальний процес над, загрузлими в корупції, чиновниками, і їх викриття.

Сонник Фрейда

Психоаналітик уособлює цього звіра з підвищеною чуттєвістю, сексуальної збуджений, або з комплексами, сполученими з насильством.

Жінці, сон де приснився цей звір в образі інтимного партнера, вказує на її незадоволеність життям в інтимній сфері. Також сновидіння говорить про її садистських перевагах, і вони готові проявитися при будь-якому зручному випадку.

Сонник Нострадамуса

Астролог дає більш глобальні трактування снів, в яких довелося бачити образ цього звіра.

Чорний вовк у снах, це людина — перевертень, він привнесе хаос в розмірене життя багатьох. Це змусить їх згадати про Бога, прийти до нього як до рятівника.

Приснився цей хижак чорної масті, одягненим в овечу шкурку, готуйтеся до підлості, її приховував союзник. Велика ймовірність такої небезпеки в рік Півня.

Якщо примарилося це тварина, що бере їжу з людських рук, значить маніяк, який тримав в страху ціле місто, буде спійманий і ізольований.

Сучасне тлумачення

Ворожнеча і підступність

Трактування образу цього звіра уві сні, пов’язана зі ставленням і розумінням його людьми. У більшості випадків це знак ворожості і підступності.

Сонник Лоффа

На думку пастора, брак дружніх відносин передрікає це тварина уві сні. Ні глибокої щирості в них, є тільки вимагання, або споживчу поведінку.

Сонник Хассе

На думку медіума, образ цього хижака у снах може обіцяти лише зрада, брехня і інші неприємності.

Сонник Цветкова

Приснився чорний звір, чекайте складної розмови з керівництвом.

Безсилля перед злом і неможливість йому протистояти символізує хижак чорної масті, що підстерігає здобич поблизу пасуться домашніх тварин.

Сонник Лонго

Бачити себе в сні, які доглядають за пораненим чорним вовком, обіцяє зустріч з людиною, про якого раніше чули багато невтішного. Це сновидіння волає не довіряти кепським чутками, тому що вони не виправдаються.

Сюжети снів

За сценарієм снів, хижак буває злим і лютим, а може бути добрим і спокійним. Може просто стояти осторонь, а може нападати на сновидіння. Ось в співвідношенні цих ситуацій і розглянемо трактування мрій.

Хижак як бачення

Якщо він вив на місяць

Розглянемо трактування снів, де звір не входив в контакт зі сновидцем, а з’явився лише як образ:

Якщо приснився мирний великий звір, це образ цінного, вірного друга. Ця людина чесна, надійний. Завжди буде з вами поруч в будь-яких обставинах.

Бачити хижака з лютим поглядом, але мирно стоїть без руху, очікуйте вигідною зустрічі з людиною високого чину і статусу. Результати зустрічі будуть для вас довгоочікуваними і успішними.

Бачити чорного хижака, який примарився сплячим, знайте, що вам потрібно бути на чеку. Ваші заздрісники не дрімають. Вони замишляють проти вас якась змова за вашою спиною.

Бачити як чули уві сні, як виє вовк, передрікає самотність і сльози. Однак це тимчасово, потрібно просто терпляче перечекати.

Цікава трактування снів, де приснилася зграя чорних вовків. Ці мрії є попереджувальними. Сняться сни, де зграя спить, або кудись рухається, то готуйтеся зіткнутися з ворогом, або конкурентом. Воно трапиться несподівано, тому не розгубився.

Сталося бачити, як вовча зграя стрімко мчить, це пророкує зіткнення з недругами, яке спричинить збитки і втрати.

Приснився чорний хижак, що кусає іншу тварину, або трапезувати м’ясом, це обіцяє наступ складного, важкого періоду, повного невдач.

Входити в контакт з чорним вовком:

Якщо хижа тварина було побачене не з боку, а безпосередньо входило в контакт зі сплячим, то трактування набуває дещо інші відтінки:

Бачити себе в сні, що ви великий вовк, і зграя живе разом з вами. У вас повадки звіра, ви теж полюєте на тварин, виєте і живете в норі, значить настав період, коли ви дуже вразливі і беззахисні. Будьте обережні і пильні, намагайтеся не вплутуватися в різного роду конфлікти.

Якщо вас годувала вовчиця, значить наяву ви досягнете якихось поставлених завдань, але за умови, що не будете користуватися підлими і підступними методиками, крокувати по головах.

Сни, де сняться хижаки, за якими ви полювали, це відображення ваших намірів почати проти кого-то змова, і навіть війну. Але будьте обережні, розважливі, зважуйте і продумуйте кожен крок.

Бачити уві сні, що вам вдалося вбити звіра, говорить про вашу готовність битися з ворогом і успіх забезпечений. Відкиньте сумніви.

Сняться сни, де куштували м’ясо вовка, обіцяє успіх будь-якого починання та початок світлої смуги.

Якщо сняться сни, де ціла зграя нападає на сплячого, значить у вас похитнулася віра в себе. Ви боїтеся конкурентів, будь-яких труднощів. Потрібно знати, собі рідному, ціну.

Сняться сни, де приручили хижака поганий знак. Значить за вашою спиною сміються, засуджують ваші якості. Постарайтеся дізнатися причину і поліпшити фінансове становище.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: