Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорно-білий кіт?

До чого сниться чорно-білий кіт?

Зміст:

Сонник чорно-білий кіт

Тварини часто відвідують нас у видіннях тієї ночі. Часто люди цікавляться, до чого сниться чорно-білий кіт.

Ви не володієте таким тваринам? Значить, приступайте до розгадки вашого майбутнього.

Загальні відомості

Коти часто асоціюються сонниками з нашими реальними ворогами.

Особливо таке пророцтво підходить, якщо приснився чорний кіт.

Значення сну про чорному коті

Наснилося тварина з чорної шерсткою

Чорна шерстка кота може розповісти вам про темну сторону людської душі. Разом з тим бачення показує думку оточуючих людей відносного самого сплячої людини.

Як і в реальному житті, чорний кіт вважається уві сні істотою, яке уособлює вплив темних сил на ваше життя. Подумайте, чи не помічали ви останнім часом деяких дивацтв. Що відбуваються навколо вас?

Згідно тлумачу Густава Міллера, чорне тварина уві сні є дуже негативним знаком. Добре, якщо уві сні ви зуміли знешкодити його, вбити, відігнати від себе. Значить, ви сильні духом і зумієте в результаті впоратися з усіма неприємностями і перешкодами на шляху.

Бачення про чорно-білому котика

Як вважає сонник, чорно-білий кіт показує, що в реальності ви перебуваєте в неприємній і заплутаної ситуації, на яку не можете вплинути, і результат якої не піддається прогнозам.

Щоб зрозуміти, як розгорнеться ситуація, варто згадати, який колір переважав. Якщо білий, то в підсумку все вирішиться вдало. Чорний — смуга невдач затягнеться.

Читаємо сонники

Бачити уві сні різномасте тварина

Тлумачення снів, в яких зустрічаються коти, досить часто можна знайти в різних джерелах. Від вас вимагається лише запам’ятати мрію в деталях і вибрати потрібний тлумач.

Ведичний тлумач

Даний джерело вважає, що навіть приснився кіт з переважанням білого кольору — знак негативний. Сновидіння чекає зрада найріднішої людини. Напевно ви занадто сильно довіряєте своїм родичам, часом не замислюючись про те, як вони можуть розпорядитися даною їм інформацією.

Задушити кота такого забарвлення — в самому найближчому майбутньому ви дізнаєтеся, хто з родичів задумав зло проти вас. У вас буде достатньо часу, щоб обернути ситуацію проти нього.

Малий Велесов тлумач

Коли уві сні ви бачите безліч чорно-білих котів, то в реальності ви перебуваєте в суспільстві людей, які переслідують лише свої власні інтереси. Напевно це ваш робочий колектив. Якщо ви оступитеся, вас відразу ж видадуть начальству.

Приснився кіт має більшу частину вовни світлого відтінку — ви ризикуєте потрапити в небезпечну ситуацію.

Якщо кошеня вас ще і подряпав, то ви можете дізнатися про те, що ваша друга половинка вам не дуже вірна.

Російський народний тлумач

Сниться маленьке кошеня

Той же самий символ уві сні може мати абсолютно різне тлумачення. Все буде залежати від статі сновидіння:

Ще бачення про чорно-білого кошеня може бути першим дзвіночком. Над вами нависла велика біда, ви ризикуєте втратити все своє майно.

Найближчим часом сновидцу не варто брати участь в сумнівних справах.

Тлумач Езопа

Цікаво тлумачить сон про смерть кота дане джерело. На відміну від інших тлумачів, він розглядає його негативно. Спляча людина випадково зіткнеться з серйозним захворюванням близької людини, можливо, що він навіть покине цей світ.

Також в сонник Езопа дається ряд пророкувань, що будуть залежати від забарвлення побаченого тварини, і вони також сильно відрізняються від загальноприйнятих:

Бачити уві сні рудого пухнастиків

Якщо в нічному баченні тварина вмивається, то незабаром до вас завітають гості. Кішка з маленькими кошенятами — ваші діти нечесно надходять з вами.

Що ще обіцяє сон

Якщо сняться чорно-білі коти, то вам варто обережно поводитися з електроприладами. Не виключена ситуація, де ви постраждаєте через свою неуважність.

Кошеня чорно-білого забарвлення може попереджати вас про те, що незабаром ви позбудетеся власної речі. Це буде дрібне злодійство, але вам воно неабияк зіпсує настрій.

Якщо вірити тлумачам снів, то білий кошеня обіцяє приємне знайомство. Чорна шерстка попереджає, що ви втечете до допомоги темних сил. Таким чином, відповідаючи на питання, до чого сниться маленьке кошеня, у якого відзначаються ці два відтінки, можна стверджувати, що сон дає попередження сплячій людині. Незабаром ви заведете знайомство з людиною, яка буде практикувати темну магію. Тлумач обіцяє вам не грати з такими речами, тому що в будь-який момент ситуація може обернутися проти вас.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: