Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чорт?

До чого сниться чорт?

Зміст:

Сонник рис

Наш світ спочатку ділиться на добро і зло. Люди вірять в те, що існує божественна сила і демонічна. На жаль добро не завжди перемагає, це незаперечний факт. Можливо тому, людям іноді сняться демонічні сили. Але до чого це передбачення, бачити уві сні риса? Погодьтеся, не найприємніший сон, який просто вимагає тлумачення.

Ознака

На питання, до чого сниться чорт, вам відповість будь-який сонник. Знову-таки, на тлумачення матимуть вплив кілька факторів, таких як стать людини, рід його діяльності, самопочуття під час сну, дії демонічної сили.

Пол сплячої людини

Якщо приснився рис

Тим, хто цікавиться тлумаченням снів, достеменно відомо, що жіночі і чоловічі сни сильно відрізняються, також відрізняється і їх тлумачення.

Жіночі сни

Для жінки бачити уві сні чорта з рогами і в образі людини, а точніше красивого чоловіка, значить, що їй загрожує серйозна небезпека. Виходити вона буде від впливового і респектабельного чоловіка. По відношенню до сплячої він буде надходити дуже нечесно і підступно.

Ще, тлумачить сонник, особливостей що уві сні обіймав вас, або цілував — загрожує вам небезпекою втрати свободи, забрудненням репутації. Залежно від емоцій, які ви відчували уві сні, таке сновидіння може навіть стати загрозою для вашого життя.

Приснився рис, в якого ви закохалися — остерігайтеся, на яву вас буде спокушати підступний залицяльник. Доведеться зібрати всі сили в кулак, щоб не потрапити в розставлені пастки.

Якщо рис є чоловікові

Для чоловіка бачити уві сні риса, значить спляча людина, який на вигляд дуже спокійний і розважливий, насправді приховує другу натуру. Він або має, або жадає володіти силою самого диявола.

Для молодої людини полюбити уві сні біса, означає, що в реальності він буде спокушений розпусну жінкою.

Тлумачення сонників

Тематика сну досить цікава, тому практично в кожному сонник, ви зможете знайти інформацію на тему «До чого сниться чорт?».

Жіночий сонник

За даним джерелом, бачити риса уві сні, до багатства і слави.

Сновидіння з чортом

Але нічого не дається нам просто так. А слава і гроші псують людину. Ви можете перетворитися в злого і пихатого людини. Купуючи матеріальне благополуччя і примарну популярність, ви можете втратити набагато більше, друзів, свободу дій, свою душу.

Бачити себе в образі диявола — злидні. При цьому ви збіднієте по своїй же дурості.

Розмовляти з чортом — в реальності над вами нависла смертельна небезпека. Будьте вкрай обережними.

Велесов сонник

Робить упор на ваших діях. Що саме уві сні ви робите з нечистим:

Сонник Ванги

Тримати риса за хвіст — у вас неприємний, склочний характер. Близькі люди можуть не захотіти миритися з ним, в результаті ви залишитеся зовсім один.

Якщо рис був в образі людини

Чорт в образі людини — хороший знак. Ви отримаєте матеріальний достаток, шану і повагу. Далі все буде залежати від вас, якщо ви не загордитеся, то будете спочивати на лаврах. У зворотному випадку, все закінчиться сумно.

Розмова з бісом — смертельна небезпека, що щось загрожує вашому житті, прийміть заходи.

Езотеричний сонник

Сняться чорти — значить у вас деспотичний склад характеру. Ви мрієте про владу та управлінні іншими людьми.

Відчувати при цьому сильний страх — якісь особистості хочуть схилити вас до ризикованої, незаконному справі.

Постати уві сні в образі риса, що володіє понад здібностями — вам набридла розмірене життя, хочеться чогось нового, екстремального.

Сонник Лоффа

Розмова уві сні з чортом — в реальності загрожує вам тим, що ви зробите невірний крок. При цьому керуватися ви будете не тверезим розумом, а жагою помсти.

Бійка з нечистим — за свої корисливі цілі вам доведеться гарненько поборотися на яву.

Сонник Міллера

Якщо уві сні, вам привидівся рис в образі джентльмена, одягненого з голочки, і ви побували у нього в будинку — остерігайтеся спритно розставлених мереж. Ці пастки приготували для вас дуже лицемірні люди.

Якщо слухати Міллера, то для людей, які працюють на землі, чорти сняться до смерті врожаю.

Якщо ви були шоковані демоном з рогами — потрапите в пастку.

Розмова з нечистим, на думку Міллера, попереджає вас, будьте обережнішими у своїх висловлюваннях і вчинках, особливо, що стосується незнайомих людей.

Сонник Гришиной

Біси в образі людей, або чортів — обіцяють радість, багатство і успіх, але до пори до часу. А після того, як мішура спаде у вас залишиться гіркий присмак.

Нечистий перегороджує вам шлях — багато ваших вчинки продиктовані вашою злістю, ревнощі, спрагою мести, але ніяк не чистим розумом.

Якщо біс загрожує вашому житті, намагається вас убити — пора подивитися своєму страху в очі. Інакше ви не зможете нормально існувати.

Висновок

Після такого сновидіння, люди, як правило, задаються питанням «Чому саме мені сняться чорти?». Але ж вища провидіння, просто подає вам знак, попереджаючи про небезпеку, що насувається. Будьте уважні і не дайте негативним емоціям вирішувати за вас.

Масштаби що чекає вас трагедії криються в розмірі нечистого в вашому сновидінні. Маленькі чортики, віщують невеликі неприємності. Величезний демон — можливо навіть загроза вашому житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: