Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться чужа квартира?

До чого сниться чужа квартира?

Зміст:

Сонник чужа квартира

Кожне бачення, приснилося нам уві сні, є відображенням нашої дійсності. У снах сняться певні предмети, люди, тварини і життєві ситуації, з якими ми стикаємося в реальному житті. Це є причиною того, що наша підсвідомість посилає нам певні картинки і сюжети, в яких зашифровано наше майбутнє.

Загальна тлумачення

Приснився нічний сюжет, з чужою квартирою? Це вказує на психологічний стан сновидіння і на його оточення. Щоб зрозуміти до чого сниться чужа квартира необхідно правильно провести тлумачення побаченого і детально згадати сон, а також не варто забувати про те які емоції і відчуття у вас викликало сновидіння. Тільки з огляду на всі ці моменти, можна зрозуміти добре чи негативне значення несе в собі сюжет.

Не ставтеся байдуже до сну, в якому центральним образом виступає чужа квартира. Це є сигналом підсвідомості про настання важкого періоду в житті сновидіння.

В якій кімнаті ви перебували

Якщо наснилася чужа квартира

Довелось бачити, що ви перебуваєте коридорі і чекаєте поки господар дозволить вам пройти — сновидіння пророкує, що ви будете принижені в дійсності.

Бути в нічному сюжеті в чужій спальні жінці сниться — до ревнощів чоловіка.

Там була бібліотека? Ваше підсвідомість посилає вам сигнал про те, що ви максимально намагаєтеся змінити своє життя на краще.

Зовнішній вигляд приміщення

Згадайте як виглядало приміщення.

Красива і чиста квартира

Чистий з новим хорошим ремонтом — віщує сприятливі зміни в житті, також вам повідомлять приємну новину.

Наснилася досить велика — віщує виконання всіх задуманих бажань.

Брудне приміщення

Якщо квартира брудна

Похмура і брудна сниться до неприємностей і тривог в реальному житті. Зруйноване приміщення — вказує, що можуть бути проблеми в інтимному житті сновидіння. Відчувати почуття незручності уві сні перебуваючи в сторонньому житло — наяву ви захворієте. За сюжетом вам хотілося плакати? Не піддавайтеся емоціям, вам необхідно відволіктися від сумних думок.

Чуже житло було:

Ваші дії

Варто уточнити які дії ви робили в чужій квартирі.

Ремонт приміщення

Снилося, уві сні, що квартира перебувала на стадії ремонту. Тут потрібно вказати, хто був майстром.

Ви робили ремонт

Якщо робили ремонт

Снилося уві сні, що ви робили ремонт в чужій квартирі — в реальному житті ви займетеся рішенням проблем оточуючих, варто задуматися: а чи потрібно вам це? ускладніть собі життя. Сняться сюжети: вам довелося переклеювати шпалери — насправді будете відстоювати свою думку усіма можливі способами.

Ремонт здійснював інша людина

Бачити, як інші люди роблять ремонт в чужій квартирі — в реальному житті вам належить налагоджувати життя вашого близького друга.

Прибирання приміщення

Наснилося, бачення: ви прибиралися в чужій квартирі — насправді опинитеся в епіцентрі сварки, найімовірніше це буде скандал в колективі.

Сновидець був запрошений в гості

Наснилося, що ви були в гостях у чужій квартирі, яку в реальному житті раніше не бачили — бачення віщує кардинальні зміни у вашому житті. Позитивні або негативні? Це залежить від емоцій, які ви відчували.

Ви захоплювалися уві сні оздобленням квартири — в реальному житті отримаєте вигідну пропозицію.

Для незаміжньої дівчини ведення пророкує швидке весілля. Майбутній чоловік буде спроможним, і молоде подружжя не пізнає матеріальних труднощів.

Орендоване житло

До заміжжя

Жити в орендованому приміщенні уві сні — означає, в дійсності ви знайдете себе в якомусь занятті, яке в подальшому стане непросто улюбленим хобі, а джерелом доходів. Ще орендована квартира віщує швидке весілля сновидіння.

Сниться, що в орендовану квартиру прийшли люди і ви платили їм квартплату — бачення віщує зустріч зі старими друзями.

Сучасний сонник

За тлумаченням сучасного сонника варто відзначити, кому сняться нічні марення з чужою квартирою:

Уві сні жили в орендованому приміщенні і вас виселяли? Це сниться до вдалу покупку.

Купівля нерухомості

Сонник вказує: ви уві сні купували нерухомість і приміщення було велике з багатим ремонтом — це вказує, на те, що ви уникаєте дрібних нюансів у вашому житті.

Бачити переїзд в нову квартиру — до гарних змін у житті сновидіння.

Східний сонник

Невдале подорож

Приснилася нічна мрія: ви перебували не у себе в будинку — значить, насправді у вас настає період змін. Ви не могли вийти з нього — для тих, хто зважився вирушити в подорож, такий сюжет віщує — поїздка принесе тільки засмучення і розчарування.

Яка квартира була

Бачити приміщення просторе і світле — сновидіння має позитивний сенс і віщує удачу в життя.

Неохайна і похмура квартира — наяву вам не варто розраховувати на удачу.

Сонник Міллера

Сонник відомого психолога Г. Міллера тлумачить нічний сюжет з квартирою так:

Сонник вказує, що якщо приснилася орендована — то насправді варто готуватися до весілля. Здавати в оренду — для молодої дівчини це вказує на непостійність її обранця.

Якщо вам не подобається тлумачення нічного сюжету сонник радить відразу після пробудження написати побачений сон на аркуш паперу, а також перерахувати на ньому всі ваші внутрішні переживання. А після лист необхідно спалити. У народі люди кажуть, що після такої дії сон ніколи не збудеться.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: