Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться цілувати руку?

До чого сниться цілувати руку?

Зміст:

Сонник цілувати руку

Поцілунок уві сні є досить багатозначним жестом. Окремо тлумачі розбирають сюжети видінь, де спляча особа цілувала чиїсь руки.

Як стверджує сучасний сонник, цілувати руку начальству — проявляти повагу до вищим персонам, а дотик губами до батьківських долонь означає почуття любові, турботи по відношенню до мами і тата.

Трапляється, що необхідно зрозуміти, що обіцяють бачення, де кисті цілували сновидцу? Відповідь на це питання також можна виявити на сторінках сонника.

Поцілунок ваших рук друзями або малознайомими людьми — знак підсвідомості, що попереджає про обман.

Значення мрій

Торкнутися уві сні губами кисті

Вибираючи відповідне значення, до чого сниться поцілунок, враховуйте власні дії та події, що відбуваються.

Як свідчить сонник, поцілунок кисті незнайомця уві сні для сплячої людини пророкує нові знайомства, завдяки яким вийде підкорити нові висоти, відкрити власну справу.

Досить несподіване бачення, де пальці на долоні цілувати діти, обіцяє приємні турботи, клопоти по дому.

Якщо за сюжетом обсипає руку поцілунками чоловік, то не пропустіть нагоду, дарований долею. Будьте напоготові: вчасно почавши діяти, вийде швидко розбагатіти, стати знаменитим.

Популярні тлумачення

Шукаючи максимально близьке за сценарієм подій тлумачення, в першу чергу варто звернути увагу на відомі значення, що існують в народі.

Настав час покаятися в гріхах, відмолити гріхи, виправити допущені помилки, коли сняться мрії про поцілунки рук священика на сповіді.

Особливості жіночих видінь

Як не дивно, майже всі тлумачення для прекрасної половини людства несуть любовний підтекст.

Особливий жест дочки до батька

Колишній хлопець у снах вимолює прощення, цілуючи пальчики сплячої особи — рана від втрати зажила, тепер настала черга пані отримувати задоволення від життя, розбивати чоловічі серця.

Спілкування з небіжчиком

Тоска по недавно померлої персони долає наяву людини, коли сновидіння показує головного героя на колінах перед небіжчиком, який цілує холодні долоні, волаючи молитвами до неба.

Можливі значення, надані сонником:

Тлумач закликає враховувати не тільки поцілунок, а й все вимовлені слова небіжчиком, через які підсвідомість передає важливу інформацію.

Тлумачення психологів

Шану і схиляння перед правителем

Досить часто сюжети бувають неприємні. Наприклад, на думку Міллера, поцілунок кистей сплячого неприємними персонами — це внутрішні страхи та комплекси, які є серйозною перешкодою на шляху до мрії.

Коли сновидец цілує руки коханої жінки, на нього чекають здорові спадкоємці, цікава робота, вірна дружина і спокійна старість.

Необхідно перестати соромитися, почати відкрито висловлювати власну думку, керуючись фактами і здоровим глуздом, якщо сниться потреба обдаровувати поцілунками руки правителів, — говорить психоаналітичний сонник.

Сценарій бачення

До чого сниться цілувати руку? Для початку від сновидіння потрібно згадати все, навіть незначні, на перший погляд, деталі. Відновлена ​​по шматочках загальна картина мрій прискорить пошуки відповідного варіанту відповіді на виниклі питання.

Торкаючись губами, відчули, що пальці крижані — змініть манеру спілкування, щоб не залишитися самотнім, а тепла долоня — знак підтримки рідних і близьких.

Коли поцілунок трапився після заходу — натяк підсвідомості, що пора зав’язувати з розгульного життям, пора зупинитися і обдумати плани на подальше життя.

Будинки перестануть відбуватися сварки і скандали, запанує затишок і гармонія після нічних видінь про поцілунки вранці-вдень.

Поцілунок сновидіння

Особливі почуття між закоханими

До чого прагне спляча особа, які висоти вийде побороти, а що залишиться «за бортом», повідають нічні подорожі по царству Морфея.

Батьківський чмок дитини уві сні пророкує всілякі блага, незабутні враження, емоції щастя.

Зв’язок з родичами

Найближчі люди часто відвідують наші бачення.

Незалежно від сценарію подій, після дотиків губ до долонь батьків, в реальності варто відвідати їх, провести з ними час, поділитися новинами.

Інші варіанти

Якщо приснилося, що спляча персона пристрасно цілувала руки, то вийде задовольнити сексуальні бажання.

Випаде шанс поліпшити матеріальний стан дамам, чиї ручки цілував привабливий молодий чоловік.

Поцілунок руки уві сні символізує всілякі шанси: збільшити капітал, знайти кохання, стати розумнішими і щасливішими.

Виникнуть неприємності перед церемонією одруження, коли наречений поцілував у снах руку нареченої через рукавичку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: