Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться цілуватися з дівчиною?

До чого сниться цілуватися з дівчиною?

Зміст:

Сонник цілуватися з дівчиною

Поцілунок є символом поклоніння. У фольклорі багатьох народів поцілунок повертав пам’ять, виводив зі стану забуття, воскрешав з мертвих, переносив в інший світ. Поцілунок уособлює духовний союз. Що нам прогнозує цей символ в снах?

Альтернативні тлумачення

Цар острова Кіпр, Пігмаліон, в міфологічних історіях був скульптором. Він виліпив з мармуру дівчину, яку сумирно полюбив. Афродіта, співчуваючи йому, порадила поцілувати Галатею з каменю. І вона ожила. Який посил несе поцілунок з дівчиною в мріях, дізнаємося з сонників.

Сонник Міллера

Якщо цілувалися з дівчиною

Психолог стверджує, що поцілунок в вашому сні, вельми тривожний знак. Це провісник зрад, не виключені зустрічі з шахраєм, лицемірним людиною. Це може передвіщати і вчинення аморального вчинку з боку самого сновидіння.

Наснилося, що сновидець цілувався зі своєю дівчиною в темній кімнаті, означає розпуста, і навпаки якщо цим займатися при світлі або днем, обіцяє, що сновидець наяву завжди буде чесний і шляхетний з жінками.

Цілуватися з незнайомкою застерігає від аморальних дій, вказує сонник.

Якщо в мріях ви побачили як ваш друг цілує вашу дівчину, віщує ситуацію, в результаті якої ви можете втратити повагу своєї коханої.

Привиділося, що цілуєтеся з ненависної вам дівчиною, значить скоро налагодите відносини з одним, якою давно вже вас ігнорує.

Сонник каже, сталося побачити сюжет, де вас застигли зненацька, за цим процесом, чекайте зухвалих витівок з боку здаються друзів.

А ось поцілунки з родичами пророкують удачу. Так цілуватися з сестрою обіцяє щиру дружбу.

Сонник Фрейда

На думку психоаналітика, поцілунок в мріях уособлює самий, що ні на є, статевий акт. При цьому, чим страстней він уві сні, тим запущеними і глибше проблеми в інтимній сфері.

Коли ініціатором даного дійства був сновидец, це говорить про нього, як про що претендує на домінантну роль і наяву при заняттях любов’ю. Якщо ж сюжет продиктував ситуацію, де сновидец насолоджувався поцілунком, яким його нагородила дівчина, значить в реальності йому комфортніше перекласти роль пристрасного коханця на плечі партнера і пасивно насолоджуватися дійством. Не виключено, що він просто банальний альфонс.

Якщо спостерігали з боку

Коли сплячий був просто спостерігачем, як цим займалася інша пара, значить існує небезпека бути втягненим у дивну халепу.

На думку Фрейда, якщо сюжетом сновидіння з’явилася картинка, де сновидец цілувався зі своїми колишніми, це тривожний знак, що говорить про нависає загрозу в стосунках з нинішніми партнерами. Намагайтеся попередити цю ситуацію, приділяючи достатньо уваги, тепла своїй половинці. Будьте навіть десь покладистее і поблажливіше. І тоді, велика ймовірність уникнути негативних прогнозів сну.

Сонник Лоффа

Пастор стверджує, якщо в мріях доводиться цілувати дівчину, це уособлення ваших бажань, щодо сексуальних потягів до неї.

Коли в сюжеті сновидіння сплячий спостерігав як пара цілується, це вказує на ваше, досить активну участь в житті цих людей. Це може ще тлумачитися як схильність до підглядання за діями інтимного процесу.

Раптом, під час початку самого дійства сновидец прокидається, це підкреслює його почуття заборонений. Він жадає поцілунку, але розумом розуміє, що це неможливо, з об’єктивних причин.

Сонник Хассе

Сталося побачити як сплячого поцілувала дівчина, значить наяву з нею розлучили. Але в разі, коли цілували її ви, то це пророкує вам обопільну, пристрасну любов.

Сни з поцілунками

Поцілунки у вашому сні можуть бути різними, як і в житті. Вони можуть бути пристрасними, а можуть бути такими, які ні до чого не зобов’язують, чи то пак в щоку. Тому й існує різноманітність трактувань. Розберемо детально які буваю поцілунки і який посил несуть з мрій:

Здавалося б, поцілунок в щоку ні до чого не зобов’язує, але наяву він нагадує, що перед цією особливою у вас є якісь зобов’язання і ви повинні її віддячити.

Поцілунок шиї закликає бути ініціативніше з особливою протилежної статі. Тому як саме через вашу нерішучості у вас невдало складаються з ним стосунки.

Цілувати в лоб незнайому дівчину в мріях, обіцяє вдале завершення проекту, в удачі якого сновидец не був упевнений.

Наснилося, що довелося цілувати дівчину в вухо, закликає бути уважними до партнерці. Через свою любов до компліментів і похвал, ви пропустите, в буквальному сенсі, повз вуха щось дуже важливе.

Принагідно, якщо сниться поцілунки руки, прийміть сон як застереження — не проводьте угод, і не підписуйте паперів, які викликають у вас підозру і сумніви. Навіть якщо партнер по бізнесу запевняє вас, мовляв це всього лише формальність. Будьте трохи відстороненим з мало знайомими людьми. Їм не звірявся їм свої почуття, і вже тим більше матеріальні цінності.

До чого сниться що хлопець цілував дівчину в очі, говорить про його платонічних почуттях до неї наяву. Він виявляє до неї поблажливість і заступництво.

Трапляється в сюжеті сну цілувати кохану в груди. Це може послужити схваленням вашим вибором наяву. З партнеркою складуться відносини як не можна краще. Ви є відмінним доповненням один одному, і відчуття комфорту, затишку і легкості не залишає вас, коли разом.

Цілувати в сні улюблену в спину, закликає бути твердіше і наполегливіше. Не прогинається під обставини, що склалися. У вас досить спритності і розуму, щоб ситуація була під контролем.

Вихід зі скрутної ситуації, не без допомоги якогось покровителя, обіцяє поцілунок в плече. Це однаково стосується як чоловікам, так і жінкам.

Цілувати свою кохану в мріях в живіт, обіцяє швидкі любовні насолоди. А поцілунки в голову, вказують на потребу в увазі, яким ви обділяєте свою половинку.

Якщо приснився повітряний поцілунок

До чого може сниться повітряний поцілунок? Він є уособленням вашої неготовність до серйозних стосунків. Це все з вини вашої мрійливості і схильності до романтичного кохання. Вас не чіпають плотські втіхи.

До чого сниться сон, де довелося цілуватися з колишньою дівчиною. Тлумачення такого сновидіння залежить від того, з чиєї ініціативи довелося розлучитися. Якщо наяву сварка сталася з ініціативи сновидіння, то це відображення його мрій про відновлення відносин. Але в разі, якщо розставання було бажанням дівчини, то скоро вона дасть пояснення з вами, в надії хоча б залишитися друзями.

До чого сниться сон, в яке довелося цілувати померлу наяву дівчину? Це віщує низку подій, які принесуть злети, що змінюються падінням, і навпаки. Ви переживете весь спектр найяскравіших емоцій. Ви будете радіти і злегка засмучуватися. Але все йде до гарної розв’язки.

Коли ж сама покійна цілує вас в мріях, це служить закликом про необхідність звернути увагу на своє здоров’я. Влаштуйте собі відпочинок, інакше від перевтоми і перевантаження, можете отримати психологічний зрив.

Думки інших сонників

Сучасна провидиця Деніз Лінн впевнена, що цілуватися уві сні несе посил гармонії і збалансованості в собі жіночого і чоловічого начал.

Пояснюючи, чому уві сні може примаритися поцілунок з панянкою, яка хоч і знайома сновидіння, але чужа для нього, сонник передбачає, що велика ймовірність амурних інтрижок і пригод, якісь навіть не потрібно буде шукати. Вони підстерігають на кожному розі.

Сонник Цветкова розглядає випадок, коли за сюжетом сну жінці довелося цілуватися з панянкою. Це передрікає майбутню ворожнечу між собою.

Коли уві сні ви спостерігали як ваша кохана людина цілував іншу панянку, це сигналізує його нещирість і черствість по відношенню до вас наяву.

Коли уві сні ваш суджений, напередодні весілля, цілувався зі своєю колишньою, то це підтвердження того, що його наміри по відношенню до вас чисті і щирі. Сонник стверджує, що сон є лише уособленням ваших страхів.

Трапляється споглядати в сюжеті снів дивні картинки, де дівчині дарувало поцілунок якусь тварину, або навіть чудовисько. Це віщує ситуацію, де сновидец може стати жертвою псування, або учасником безглуздою, нав’язаної ситуації. Намагайтеся, протягом деякого часу, принаймні з пів місяця, що не з’являтися в місцях, де велике скупчення людей.

Буває доводиться спостерігати такий сюжет сну, коли ви в ньому спали, і вас сплячим поцілували. Від несподіванки це могло вас налякати. Таке сновидіння закликає вас пройти профілактичні заходи, пов’язані зі здоров’ям, що пов’язане з проявом хронічних захворювань. Нічого серйозного, просто запобіжні заходи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: