Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться цукор?

До чого сниться цукор?

Зміст:

Сонник цукор

Досить важко однозначно витлумачити, до чого сниться цукор, тому що цей символ — двоїстий. Цей продукт в зібраному вигляді буквально означає «солодке життя», а розсипаний або позичений — неприємності і збитки.

Якщо приснився цукор в мішку — можна очікувати швидкої значного прибутку. Чим більше мішок — тим солідніше сума отриманих грошей. Розсипати або втратити — до збитків і неприємностей.

Основне тлумачення, до чого сниться цукор, залежить від того, в якому він був вигляді. Великі мішки, склади, де все прибрано і акуратно складено — однозначно хороший знак. Бачити у себе в будинку або квартирі один або кілька мішків з цим солодким продуктом — значить, незабаром сновидец буде унікально щасливим практично у всіх справах.

До чого сниться цукор в різному вигляді

Цукор на сьогоднішній день, поширений в двох видах: як пісок і як пресовані кубики (рафінад). Відповідно, і в сновидіннях може фігурувати або один з видів, або обидва. І якщо у вигляді піску він може снитися як попередження про події, то рафінад — дає прогноз на найближче майбутнє в сфері відносин з близькими.

Цукровий пісок

Цукровий пісок

Як пояснює сучасний сонник, цукор у вигляді піску сниться до прояву заздрості і неприємностей в сім’ї. Особливо, якщо уві сні він був розсипаний.

Різні тлумачення про рафінад

Цукор рафінад

Як пояснює езотеричний сонник, цукор-рафінад, сниться до труднощів і проблем з порозумінням. Побачений уві сні, він говорить про те, що відносини потребують підтримки та постійного емоційного підживлення, щоб партнерові було солодко в парі.

Використання або дії з цукром уві сні

Для того, щоб правильно розтлумачити, до чого сниться цукор, важливо точно пригадати, які дії з ним уві сні виробляв сновидец.

Що б не говорив, жоден сонник, цукор не завжди сниться до якогось певного події. Іноді це просто констатація факту, що багато дрібних проблем вже є в наявності. І сновидец, як би пересипаючи їх з долоні в долоню, відшліфовуючи кожну з них і отримуючи такий необхідний життєвий досвід.

Недарма цей продукт назвали піском. В даному випадку уві сні, він також, як і звичайний пісок, може означати швидкоплинність життя і можливість сновидіння дивитися крізь проблеми і мирську суєту. Кожна піщинка — це або людина, або вчинок, який приніс користь.

Тому, нести важкий мішок на плечах уві сні — це погана ознака. Значить, тягар, що несе сновидец важко йому і замість користі, несе роздратування і зайву втому.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: