Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться давати гроші в борг?

До чого сниться давати гроші в борг?

Зміст:

Сонник давати гроші в борг

Гроші, монети, або як їх називають, масть Пентакль, символізують фінансовий добробут, торгівлю.

Символіка снів

Монети, уособлюючи фінансові цінності на противагу нематеріальним, духовним, в сучасному світі набули значення мірила цінностей. Металеві монети акумулюють енергію, життєву силу. Смислове навантаження, яке несе сон, де з’явилися гроші, визначають, виходячи з цих символічних значень.

Альтернативне тлумачення

Якщо давали гроші в борг

Колишні трактування снів, де відбувалися події з грошима, базуються на поясненнях, що вказують на марнотратство у витратах.

Сонник Міллера

Психолог переконаний, якщо сниться брати якусь суму в борг прирікає вас на двоїстий стан — в понятті інших людей ви будете набагато краще, ніж є насправді. Однак, як стверджує сонник, таке положення не доставить вам задоволення.

Коли уві сні ви просили гроші на будь-який строк, то наяву на вас ляжуть чималий клопіт, хоча в дійсності ви здаєтеся заможним.

Сонник Ванги

Провидиця вважає, що поява монет у снах, це апріорі, існування недоброзичливців у сновидіння наяву.

Віддаючи гроші у снах, сновидец почне мати потребу в них наяву.

Сонник Фрейда

Старина Фрейд, як завжди, є оригінальним. Він асоціює факт появи монет уві сні з сексуальною енергією сновидіння.

Тому, якщо сновидцу марилося, що він просить його профінансувати тимчасово, значить наяву він недоотримує повної насолоди в інтимній сфері.

Грошовий борг

Сонник Хассе

На думку медіума, обіцяє тривогу про щось подія, коли довелося давати в борг якусь суму банкнот.

Сучасний трактування

Нинішні тлумачення грошових снів говорять про ілюзорність планів, обмані, марнотратстві. Але більшу роль відіграє те, які були купюри, кому давалися, і багато інших нюансів.

Сонник Лоффа

На думку пастора, коли сталося давати гроші в борг у снах, значить наяву сновидець втрачає самоконтроль.

Але якщо сновидець сам запропонував якійсь людині з сну гроші, то наяву він скоро надасть комусь близькому своєчасну допомогу, не обов’язково матеріальну. Це може бути дуже потрібний і єдино правильну пораду.

Сонник Цветкова

Езотерик вважає, що правильно розшифрувати сон, де були маніпуляції з купюрами, потрібно звернути увагу, з чого зроблені самі монети.

Позичати паперові гроші уві сні, загрожує обманом наяву.

Давати гроші з заліза і міді, принесуть глибоке розчарування в близького друга, а срібні — шикарну прибуток.

Сонник Гришиной

Якщо повертали доллг

Неприємності, тривоги, а часом навіть збитки обіцяє сон, в якому сновидцу довелося брати суми, взяті кимось у нього в борг.

Якщо уві сні сновидец сам віддавав позичені суми, то це віщує отримання нагороди, обіцяє сонник.

Сюжети снів

Рух грошових коштів за сценарієм снів може бути викликано різними причинами. Знаючи їх, можна точніше дати трактування сновидіння і зрозуміти його посил. Подивимося, до чого людині сниться позичання, або взяття грошей у борг, якщо:

Примарилося, що трапилося брати гроші в борг у незнайомця, це попередження про ризиковані банківські операції, на які ви зважилися. Є ймовірність, що вони призведуть до банкрутства.

До чого роздавати суми стороннім людям в позики, віщає про прийдешні сварках, виною яких можуть стати проблеми члена сім’ї. Він нікого не посвячував в свої проблеми, і вони спливли, і спричинили за собою серйозні розмови в родині, і складності.

Якщо швидко повернули борг

Аналогічні прогнози дає сон, де ви взяли в позики, але відразу ж повернули. Сновидіння застерігає від необдуманого придбання речей, товару. Тому як ці дії можуть втягнути вас в боргову яму.

Якщо за сценарієм сну сплячий був змушений просити в борг заробітну плату, це, своєрідне попередження, щоб в колективі серед колег ви були менш балакучі. Не всім подобаються ваші досягнення і успіх. Деяких це на стільки дратує, що вони готові кляузнічать, щоб нашкодити вам.

Цікаве тлумачення сну, де сплячому сталося брати суму силою. Значить наяву чийсь обман ось-ось стане реальністю.

Про ілюзорності ваших планів попереджає сновидіння, в якому довелося просити монети в борг, але несподівано отримати відмову. Тому відмовтеся від нерентабельних ідей, поки не зазнали збитків.

Якщо сниться, що підійшов термін і потрібно давати позичені суми, але ви не можете повернути суму повністю, це вказує на легковажне ставлення до отримуваних прибутків. Такий стан може призвести до недоліків і втрат.

Трапляється сниться сон, де відбувається наступна ситуація — марить намагається пояснити кредитору, що поки не має можливості повернути взяту суму, і тому пропонує замість плати якусь цінну річ.

Такий сон є попереджуючому про можливе руйнування і бідності.

Принагідно, коли уві сні довелося роздавати борги своїм недругам, вірний знак тривоги. Він вказує на те, що на виробництві, хтось серед ваших колег готує проти вас інтригу. Тому сновидіння попереджає не погоджуватися на сумнівні авантюрні пропозиції, навіть якщо вони здалися вам оригінальними. Відкласти зустрічі з бізнес — партнерами, навіть якщо вони для вас важливі.

До чого сниться, що сплячій довелося давати якусь суму в борг товаришеві, коханцеві, або ж коханому. Цей сон допускає ймовірність виникнення ситуації, при якій від вас буде потрібна допомога партнерів по бізнесу, а може навіть вашим конкурентам. Сновидіння дає посил не відкидати їх прохання, тому як допомагаючи їм, ви зміните на краще своє становище у фінансовій сфері.

Якщо уві сні довелося давати гроші батькам, або іншим кровним близьким людям, це обіцяє несподівані повороти в долі, які можуть сполучатися зі збитками, втратами.

Тому, якщо ви приступили до реалізації якогось проекту, або розкручуєте ідею, не пускайте справу на самоплив. Скрізь потрібен жорсткий контроль. Чи не встигаєте самі, поставте відповідальним людини, якій довіряєте. Ця людина повинна бути з вашого роду.

Якщо в дійсності займали гроші

Якщо сниться, що ви повертали позичене людині, у якого дійсно займали її, це сновидіння можна вважати дублюючим дійсність. Тобто вам вдасться зібрати необхідну суму і повернути її власнику.

А ось коли примарилося, що ви повернули позичене людині, який в дійсності позичив у вас, то не виключено, що він спробує водити вас за ніс. Вам потрібно вивести його на розмову. Інакше повернення позиченого доведеться чекати дуже довго.

Іноді трапляються, на перший погляд, тривожні сни, в яких приходить небіжчик і зав’язуються грошові відносини зі сплячим.

Якщо покійний просить уві сні монети, на час, то цей сон просто волає прийти на могилку і відвідати покійного, навести порядок. Або купіть на цю суму якусь річ і передайте з іншим покійним, поклавши в труну.

А коли сам покійний став купюри в борг, це хороший знак. Покійні приходять допомогти. Значить у марить реально було нестабільне фінансове становище, і тепер все налагодиться.

Трапляється, що сплячий проявив ініціативу, став давати фінансові кошти. Сновидіння відображає занепокоєння сплячого, яке сполучається з його почуттям провини по відношенню до покійного. Можливо між ними була якась недомовленість, не встигли один у одного попросити вибачення за якийсь вчинок, або грубе слово. Вихід тут такий — підіть у церкву і замовте сорокоуст і поставте свічку за упокій покійного.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: