Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дід мороз?

До чого сниться дід мороз?

Зміст:

Сонник Дід Мороз

Перед Новим Роком і дорослі, і діти починають вірити в чудеса і чекати Діда Мороза. Нехай ви не вірите в нього в реальному житті, але в новорічну ніч так хочеться вірити в казки і світле майбутнє.

Здрастуй, Дідусь Мороз

До чого сниться Дід Мороз? Сонники сходяться на думці, що цей символ досить сприятливий. Погодьтеся, не може казковий персонаж, який дарує з дитинства стільки позитивних емоцій, обіцяти негатив.

Якщо приснився казковий дідусь

Вважається, що якщо ви переживаєте важкий період у своєму житті, то зустріч з Дідом Морозом уві сні обіцяє вам початок кращого, світлого етапу. Можна сподіватися на те, що сірі хмари розійдуться, і на горизонті здасться сонечко.

Міфологічний сонник

Як вважає даний сонник, Дід Мороз — двоїстий символ. Так, з одного боку він обіцяє вам виконання мрії в реальному житті. Але разом з тим він може означати марні надії, віру в неіснуюче.

Сонник Адаскіной

Якщо сниться Дід Мороз, Снігуронька, то ви бажаєте отримувати від життя подарунки. При цьому намагаєтеся не особливо напружуватися. Замість того щоб працею заробити бажане, ви будете витрачати час на залучення удачі в своє життя.

Найпопулярніший тлумач Міллера

Густав Міллер по праву вважається самим визнаним тлумачем в області сновидінь. Хоча він і не має відповідної освіти, але його передбачення точні і зрозумілі для більшості читачів.

Міллер вважав, що отримати уві сні від Санти (не варто забувати про те, що дана людина був американцем) подарунок, значить, що доля приготувала для вас приємний сюрприз.

Перебувати на святі і бачити, що подарунки вручені, а ви залишилися осторонь — на важливому заході ви також опинитесь в тіні більш успішних колег по роботі або друзів.

Сниться застілля з Дідом Морозом — знак матеріального благополуччя і процвітання.

Неприємне сновидіння

У нічному баченні про казкового діда може статися, на думку тлумачів, кілька неприємностей. Що ж вони можу обіцяти сновидцу в реальному житті.

Казкова істота картає або лає уві сні

Інші тлумачення

Уві сні Дід ​​Мороз мав красиву і пишну бороду — наступний рік стане для вас успішним у всіх сенсах.

Зустріти його посеред вулиці з мішком подарунків і в яскравій одязі — намічається торжество, на якому ви будете однією з найголовніших персон.

Дід Мороз обдаровує вас цукерками — на днях ви зможете отримати прибуток, дізнатися про спадщину, отримати бажане.

Ви самі стали в нічному баченні Дідом Морозом? У вас є що приховувати від близьких людей. Костюм малуватий за розміром — вас гнітить утримувана таємниця, ви хотіли б розкритися, але боїтеся реакції оточуючих.

Костюм, навпаки, непомірно великий на вас — ви не впевнені в своїх силах, намагаєтеся сховатися за спини інших людей.

Також вам може приснитися, що ви купували іграшкового Діда. Такий сон означає, що ви повністю загрузли в сірих буднях і вам терміново необхідно щось змінювати, або як мінімум розважитися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: