Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дика кішка?

До чого сниться дика кішка?

Зміст:

Сонник дика кішка

Коти уві сні символізують наших ворогів. Дика ж кішка обіцяє великі неприємності. Найчастіше подібне бачення, попереджає сплячої людини про підступи ворогів.

До чого сниться дика кішка? Як не дивно, але тлумачі снів можуть дати вам і позитивні прогнози.

Дика хижачка

Наснилися дикі кішки, тоді тлумачі можуть вказати на відсутність взаєморозуміння між сплячою людиною і його сусідами. Незабаром спілкування між ними стане ще більш натягнутим.

Пріснліся граціозний гепард

У самому найближчому майбутньому можуть початися серйозні конфлікти.

Погляд мусульман на дане бачення

Ісламський сонник говорить про те, що дикі коти уві сні обіцяють вам різноманітні біди і невдачі. Також сонник вважає, що сновидець перебуває в стані сильного фізичного і морального перевтоми.

Спляча людина втомився, і якщо він не дасть собі можливість гарненько відпочити, то просто не зможе правильно виконувати всі свої функції.

Сниться велика дика кішка, наприклад гепард, значить, вашому становищу можна позаздрити. Ви постійно перебуваєте в середовищі, яка ворожа вам по духу. Щодня вам доводиться відстоювати свою думку, вести боротьбу за своє місце.

Пророцтва інших тлумачів

Сниться, що хижачка на полюванні

Як вже говорилося раніше, подібний символ може бути різноманітним і обіцяти масу різних речей. Щоб зрозуміти, до чого в ваших снах з’явився цей символ, ви повинні ознайомитися з різними сонниками.

Тлумач Густава Міллера

Як вважає даний сонник, дика кішка, з якою ви зіткнулися уві сні, знак, що в ірреальності вам доведеться зіткнутися з ворогами.

Нападаюча хижачка означає, що ваші вороги, з якими вам доведеться мати справу, мають високе соціальне становище. Вам буде досить складно з ними впоратися.

Наснилося кішка тікає від вас — ваші вороги не зможуть заподіяти вам серйозної шкоди. Зате їм під силу злегка зіпсувати вам нерви.

Сниться тварина чорного забарвлення

Тлумач Цвєткова

Якщо вам сняться будь кішки, будуть вони дикі або домашні, тлумач розглядає їх однаково. Незабаром вам доведеться зіткнутися з несправедливістю. Станете проливати сльози.

Цвєтков радив вам придивитися до кольору тварини, що привиділося вам уві сні:

Загальний тлумач

Руда, біла, чорна кішка — невеликий ворог, злодій, з яким вам доведеться мати справу в реальному житті. Якщо ви її знайдете, значить, допоможете правосуддя затримати злодія.

Бачити уві сні агресивну тварину

Шкурка тваринного в ваших руках — зумієте повернути те, що було вкрадено.

Увага на подробиці

Важливо, щоб ви могли згадати, що робило тварина уві сні, як виглядало:

Зло не спить

Сниться повністю чорна кішка, значить, серед знайомих є найлютіший ворог, який постійно робить спроби зіпсувати репутацію сплячої людини. Через його дій у вас не виходить побудувати кар’єру, правда ви про це абсолютно не здогадуєтеся, так як він ретельно маскується.

Годувати уві сні кішок

Чорна кішка означає, що вам варто пильно придивитися до всіх ваших знайомих. Якщо ви станете стежити за їх словами і вчинками, то зумієте обчислити зловмисника.

Чорна кішка серед дикої місцевості — ви можете потрапити в серйозну біду через свою безпечність.

Кішка нападає, значить, що вороги готують вам пастку, і ви потрапите в неї. Слідкуйте за тим, щоб не робити необачно і необдумано. Пам’ятайте про те, що вибратися з даної пастки буде далеко не просто.

Жіночі сни

Якщо жінці сниться, що вона годує кішок, то її чекає приємне проведення часу зі своїм обранцем. Якщо це була чорна кішка, або ж дика тварина, то не виключено, що ваші зустрічі будуть затьмарені якимись подіями.

Дівчина, що бачить, як котяча особина ходить біля неї незабаром зіткнеться з суперницею, яка буде робити все можливе, щоб відбити другу половинку у сновідіци.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: