Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться диня?

До чого сниться диня?

Зміст:

Сонник Диня

До чого сниться диня? Даний символ може нести як позитивний прогноз, так і негативний. Після того, як довелося бачити уві сні диню, сонник радить пригадувати самі найменші деталі, які істотно впливатимуть на тлумачення.

До чого сняться дині

Один з найпопулярніших тлумачів, сонник Міллера каже, що диня може передбачати сновидцу хвороба або небезпечну операцію, на яку краще не погоджуватися.

Хоча, це загальна характеристика, точніше ж дізнатися про пророкування можна, якщо відповісти на кілька запитань.

Ваші дії з динею

Як говорить сонник, диня уві сні мало що передбачить вам. Важливо, що робили ви: вирощували її, купували, продавали, їли.

До чого бачити диню

До чого купувати диню уві сні

Купувати баштанне уві сні — вашого розташування доб’ється абсолютно не та людина. Уважно ставтеся до нових знайомств. Так вважає сонник Міллера.

Друге тлумачення, яке дає сонник, диня, якщо ви будете купувати її уві сні, показує, що ви занадто високої думки про себе. Вам здається, що ваші думки і вчинки єдино правильні. На ділі, ви можете зробити непоправне, в той час як ваші вороги не дрімають, і використовують цю помилку проти вас.

Жінці купувати диню в сновидінні до знайомства з сумнівним залицяльником. Ця людина не буде відчувати до вас справжніх почуттів, все його слова — обман, постарайтеся не попастися на вудку.

Ходити по базару і вибирати найсмачніший плід — ви перебуваєте на роздоріжжі двох доріг, і ніяк не можете визначитися. Вам варто кардинально поміняти свій спосіб життя, інакше про вас почнуть ходити негативні чутки.

Продавати ж диню — невдачі в бізнесі з лишком оплатить нова щира любов.

Вирощувати диню в видіннях

Їсти солодкі плоди

Якщо їли плід

До чого сниться диня дівчині, якщо вона її їсть? Якщо диня була жовта, солодка і соковита, то вас чекають успіхи на роботі і на особистому фронті. Дрібні невдачі, нарешті, припиняться, якщо навчитеся обдумувати кожен крок, і не робити необдуманих вчинків.

Для чоловіка їсти даний фрукт, не настільки позитивний знак. Розпочате підприємство виявиться безперспективним і збитковим.

Розрізати диню на багато дрібних шматочків — ви завжди шукайте найпростіший варіант розвитку подій, але в житті не завжди все просто. Через вашого уникнення труднощів ви дуже багато втрачаєте.

Уві сні їсти диню в компанії друзів — аналогічна ситуація буде у вас в найближчі вихідні.

А ось їсти її в повній самоті — до конфліктів з колегами.

Їсти крадькома — ви втомилися від суєти і суспільства людей. Постарайтеся провести якийсь час на самоті.

Куштували соковитий плід з особою протилежної статі, незабаром зустрінете цікаву людину, почнеться любовний роман. При цьому сонник говорить про те, що варто придивитися до ширини часточок, ніж вони ширше, тим тривалішим будуть ваші взаємини.

До чого сниться диня, яку поїдають інші — удача сама йшла до вас у руки, але ви втратили свій шанс.

До чого сниться диня гнила

Диня гнила — це символ непорядності. Якщо ви отримуєте таку диню від знайомого, то уважно придивіться до його поведінки, швидше за все, він лицемірить при спілкуванні з вами. Ця людина в будь-який момент може вас підвести.

Не менш негативний символ, недозрілий плід, він означає, що ви занадто рано взялися за певну справу, яке закінчиться погано. Сонники вважають, що вас квапив якась людина, який діє на догоду собі, і на шкоду вам.

Також незрілий плід може говорити про негаразди зі здоров’ям, що в результаті потягне за собою великі фінансові витрати. Постарайтеся вести правильний спосіб життя і відкладати гроші про запас.

Якщо сняться дині і кавуни

І диня і кавун обіцяють хворій людині швидке одужання. Це станеться через те, що ви, нарешті, зустрінете стоїть лікаря.

Бачити багато динь і кавунів на баштані — отримання дуже хороших новин, фінансове благополуччя.

Тримати диню в руках, впустити

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: