Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться директор?

До чого сниться директор?

Зміст:

Сонник директор

Як правило, якщо приснився директор, виникає думка про переробку. Здається, що ми перетрудилися на роботі, постійні стреси і аврали підірвали здорову психіку. А якщо не повезло з директором, то маємо на увазі, що занадто його боїмося, і наш реальний страх переходить в нічні бачення.

Для того щоб зрозуміти, до чого сниться директор, необхідно або звернутися до фахівців, або вивчити відповідну літературу. Другий варіант набагато доступніше.

Що сонники пророкують

Для отримання повної інформації необхідно вивчити кілька сонників. Так як будь-який сновидіння можна розглянути під різним кутом. Наприклад, бачити уві сні директора, який викликає вас на килим, до неприємностей на роботі. Генеральний директор — просування на більш високу посаду.

Сонник міс Хассе

Якщо приснився директор

Приснився начальник — здійсняться бажання. Вести з ним розмову — скоро з’явиться можливість зайняти керівну посаду.

Директор школи — постійно будете під наглядом.

Сучасний сонник

Побачити себе в ролі начальника — гарне передбачення, багато ваші бажання здійсняться. Стати генеральним директором — до підвищення заробітної плати або інших доходів.

Великий сонник Смурова

До чого сниться директор? До конфліктних ситуацій на роботі. Постарайтеся не вступати в суперечки з товаришами по службі.

Бачити уві сні директрису вашої школи:

Сонник апостола Кананіта

Апостол Кананит писав в свій сонник: директор сниться до удачі у всіх справах. Все задумане збудеться.

Директор школи — отримаєте відповідально доручення, постарайтеся виправдати надії.

Великий сонник

Даний джерело дає дуже райдужні прогнози такого сну. Сниться начальник з вашої роботи, в домашній обстановці, в халаті і хворий — сон передвіщає його швидкий відхід з поста. До чого сниться директор саме вам? До того, що у вас є реальні шанси підсісти його місце.

До чого начальник сниться жінці

Якщо директор приснився жінці

Жіночі сни спочатку відрізняються від чоловічих. Відповідно сни, в яких фігурує керівник, жінка бачить по-іншому, не так як чоловік.

Сниться оголений начальник підприємства — очікують матеріальні втрати. Цілує і обіймає секретарку — можливо за короткий проміжок часу ви зустрінете свою долю.

Сниться керівник в неформальній обстановці, ресторані, кафе — потрапите в складну ситуацію на роботі. Сухим з ​​води ви не виберетеся, і вже точно, вам ніхто не зможе допомогти.

Секс з начальником сниться зовсім не тому, що десь в глибині душі ви про нього мрієте. Швидше за все, ви втратили контроль над своїм життям. Керівник в сновидінні це символ влади, і сниться він тому, що ви на яву відчуваєте себе вразливою і беззахисною.

Ще жінкам дуже часто сниться секс, в якому разом з нею фігурує колишній. І тут вже не настільки важливо хто саме колишній, начальник, керівник, коханий чоловік. Головне, які стосунки у вас на даний момент з цією людиною. Негативні — сон попереджає вас про те, що ви можете вчинити необачно. Хороші, просто розрядка нервової системи.

Інтим не пропонувати

Є думка, що секс з начальником, ректором або директором школи — до проблем в колективі на роботі або місце навчання. Ви втратите свій авторитет серед колективу. Деякі приписують секс уві сні, начальника який вас цілує, до прагнення просунутися на більш високу посаду.

Секс з начальством може означати вашу невпевненість на теперішній посаді. Можливо, у вас мало досвіду, або ви не впевнені в своїх силах.

Цілуватися — ви не дуже адекватно оцінюєте свої сили. Ваше бажання зайняти високий пост не цілком виправдана. Оцінюйте свої сили тверезо.

Коли начальник починає першим цілуватися — може бути догану на роботі.

Сни, в яких фігурує секс з начальством, відвідують вас із завидною частотою — підсвідомість вказує вам на зайвий трудоголізм. Варто приділяти роботі менше часу.

Довелось в сновидінні цілуватися з босом — в вашому колективі дуже багато людей, які йдуть до своєї мети будь-якими шляхами, будьте обережні.

Інші тлумачення

Бачити п’яного начальника — ви відчуваєте свою перевагу, незважаючи на те, що нижче за посадою. Скоро доля піднесе вам шанс вплинути на керівництво. Не пропустіть його.

Привиділося, що на роботі не колишній начальник, а новий чоловік — ви занадто повільно реагуєте, постарайтеся зібратися.

Буває сниться колишній бос — значить, у вас в минулому залишилися якісь невирішені питання. Так само колишній начальник-чоловік може означати, що вам не вистачає покровителя. Якщо колишній керівник уві сні щось вам радить, значить, ви сумніваєтеся в своєму професіоналізмі і своїх можливостях. Це не дає вам розвиватися далі.

Приснився начальник — жінка — ви сильно сумніваєтеся в своїй привабливості і жіночності.

Цілуватися з босом, в тому випадку, якщо в реальності ви про це ніколи б не подумали — ви підсвідомо прагнете бачити поруч із собою сильного і владного чоловіка.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: