Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дірка в зубі?

До чого сниться дірка в зубі?

Зміст:

Сонник дірка в зубі

Зуби в значенні символів дуже різнобічні. Вони і символ народження, зачаття, ерекції, природної сили. У численних міфах давнини з драконівських зубів, посаджених в землю, проростають чоловіки, споряджені для бою з ворогом. Вони здатні відштовхувати негативну енергетичну атаку тих, хто ставить за мету захоплення вашої життєвої енергії.

Зубні символи снів

Зуби, які з’явилися уві сні позиціонуються, як близькі люди, рідні, і всі ті, хто пов’язаний з ними. Тому сни, де фігурували зуби, несуть вагому смислове навантаження. А що, якщо в мріях вони були пошкоджені? До чого сниться дірка в зубі, ми запитаємо у знавців.

Лідери прогнозування сновидінь

Визнані вчені минулих років, так само як і сучасні, висловлюють точку зору про сон, де фігурують пошкоджені зуби, що він несе, в тій чи іншій мірі, негативні прогнози. Подивимося докладніше їх думки.

Сонник Міллера

Якщо наснилася дірка в зубі

Бачити уві сні зруйновані, або зіпсовані зуби — означає надмірне перевантаження роботою, що негативно позначиться на здоров’ї.

Як вказує сонник, якщо уві сні вони були не просто зіпсовані, а й неправильні, то прогнозують незліченна безліч нещасть. Це може сполучатися з убогістю, крахом надій, хворобами, виснаження, навіть у людей з міцним здоров’ям.

«Наснилося, що ви пломбувати дірку в емалі — значить успішно врегулюєте всі конфлікти і непорядки в справах, впораєтеся з хворобою, якщо така долала вас.»

Однак, якщо після лікування, пломба стала чорніти, це заклик уникати будь-яких відносин з ненадійними людьми, з числа ваших близьких, тому як вони можуть підставити вас.

Сонник Ванги

Відома провидиця стверджувала, що поганий стан ротової порожнини уві сні сигналізує про початок серйозного захворювання. Тому не зайве буде сходити в поліклініку для комплексного обстеження.

Сонник Фрейда

Вчений, що займається психоаналізом, стверджував, що у снах відображені наші хвилювання і потреби.

Його сонник інформує, що дірки в зубах можуть вказувати на ймовірність нещасних випадків, різного роду неприємності, захворюваннях, які будуть стосуватися дітей сновидіння.

Дірка в зубі за сонником Фрейда

Такі сни, на його думку, можуть носити і інтимний підтекст, і вказувати на недолік і незадоволеність в сексі, як вашу, так і партнера. Постарайтеся його урізноманітнити.

Якщо буквально все зуби з дірками — значить це відображення страхів за виконані дії та вчинки.

Сонник Цветкова

Письменник, який присвятив більше двадцяти років вивченню нічних видінь у слов’ян, додає до всього сказаного, що зіпсовані зуби можуть провіщати не тільки проблеми, стосовно здоров’я, але і відносин між родичами. Вони можуть привести до серйозних сварок і посварилися.

Карієс уві сні сигналізує про зрадника серед товаришів.

Сонник Деніз Лінн

На думку цілительки, карієс уві сні може свідчити про втрату репутації сновидцем через його лихослів’я.

Дворянський сонник Гришиной

Чорні зуби сняться, віщуючи успіх у підприємництві.

Сонник вказує, що гнилі — прогнозують скандали, різноманітні перешкоди в справах.

Деталі й нюанси сновидінь

У більшості випадків тлумачення снів, де виникав образ зубів, базуються на позиціонуванні їх, як родичів сновидіння. Точно передбачити значення снів можна, розглянувши нюанси того, що сталося з щелепою, подробиці ситуацій, що ми спробуємо зробити:

Бачити уві сні, як на зубній емалі з’являється карієс, утворюючи дірки, які на очах розмножуються, вражаючи всю щелепу — це яскраве підтвердження того, що ваше оточення складається з брехливих і лицемірних людей. Ведіть себе в будь-яких обставинах статечно. Особливо нікому не довіряючи.

Якщо сняться дірки, що з’являються одна за однією

Якщо трапилося бачити, як один із зубів усіяний дірками, повільно руйнуючись, що не випадає — це попередження про захворювання одного з близьких сновидіння.

При цьому, захворювання буде протікати у прихованій формі. Тому дуже важливо вловити момент, коли її можна виявити на ранніх стадіях.

Наснилася дірка в емалі зуба, яка утворилася тільки після того, як він випав. Це є передвісником швидкого прогресування захворювання когось із родичів, спроби зупинити яке будуть невдалими. Ваша місія полягає в тому, щоб бути з ним поруч, дозволити гідно і зі смиренням провести залишок днів.

Коли уві сні сплив сюжет, де під час аварійної ситуації травмували зуб, і на місці розколу утворився карієс — це прогнозує незручну ситуацію, в результаті якої ви трохи втратите авторитет серед товаришів.

Бачити як уві сні дірку в зубі просвердлив дантист з необережності. Це свідчить про сильний вплив на сновидіння особи, з середовища можновладців. Це приносить величезний стрес сновидцу, і не дає йому творчої свободи.

Уві сні вам приснилося, що подруга почастувала цукерками, або іншим ласощами, після куштування якого у вас стала псуватися зубна емаль. Це свідчить про існування особи, яка через заздрість піде на будь-які заходи, аби нашкодити вам. Придивіться ретельніше до ваших подруг, людям, з якими стикаєтеся за родом своєї діяльності. Можливо вдасться вирахувати людину, що розпускаються про вас плітки.

Сталося побачити уві сні, як ви розглядали порченний зуб в дзеркалі? Це відображення ваших спроб розібратися в заплутаній ситуації, визначити її витоки. Що з успіхом у вас вийде.

Позитивні прогнози

Не завжди сни, в яких є образи зіпсованих зубів, несуть негативну смислове забарвлення.

Життєстверджуючі сюжети

На щастя, досить часто можна побачити в сценаріях снів картини, які багатьма джерелами тлумачаться в виключно позитивному ключі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: