Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дитина дівчинка?

До чого сниться дитина дівчинка?

Зміст:

Сонник Дитина дівчинка

Дитина є вельми багатогранним символом уві сні. Особливо, якщо мова йде про дівчинку. Тлумачення таких снів вимагає уважності до деталей. Так що обов’язково візьміть до уваги зовнішній вигляд дитини, що він робить, чужий він або ваш, в колясці, на руках або ліжка, веселий це дитина або плаче. Загалом, постарайтеся згадати все, що побачили уві сні, а також свої власні відчуття після пробудження.

Маленька дівчинка

Якщо сниться маленька дівчинка?

Те, до чого сниться дитина дівчинка, може мати різний зміст. В цьому плані багато сонники дещо розходяться в думці. В принципі, діти у снах — це завжди хороші вести, за винятком хворих і сумних малюків. Але при цьому різні обставини снів можуть вказувати на певні ситуації, які чекають вас у майбутньому.

Якщо ви можете відкинути свою прагматичність і вірите в магію сновидінь, то такий сон зможете підказати вам до чого бути готовим і як діяти далі.

Зовнішність дівчинки

Для початку зверніть увагу на зовнішність дівчинки. Бачити уві сні руду дівчинку, яка сидить в колясці або стоїть поруч, — на радість в особистому житті. У вас почнеться новий етап, нові відносини, можливий шлюб. При цьому ви будете дійсно щасливі.

Особливим знаком виступають і довге волосся у дитини. Якщо дівчинка володіє шикарною довгою шевелюрою, то сплячого чекає далека дорога, про яку він і не здогадувався. Можливо, вам подарують путівку кудись в теплі краї тощо.

Тлумачення снів, в яких дівчинка має чорне волосся і сумний вираз обличчя, говорить про зраду, проблеми, підлості. Якщо ж локони біляві, то значення снів зовсім інше. У таких випадках каже сонник: дитина дівчинка означає несподівану допомогу, яка прийде від близької людини. Можливо, ваші родичі або друзі поміняють свою думку на різні ситуації і дадуть вам ту опору, яка потрібна.

Задоволений немовля — на щастя

Радісна дитина

Отже, одним з найбільш частих сюжетів снів є дівчинка-немовля. Згідно езотеричної сонником це хороший знак, який говорить про позитивний подію в найближчому майбутньому. Так що ви можете розраховувати на класні новини!

Щось схоже обіцяє і сонник Цвєткова. Згідно з ним бачити уві сні дівчинку-немовля обіцяє сплячому благополуччя і достаток як в матеріальному, так і моральному плані. Правда, тут є уточнення: якщо грудної дитя радісне, то все вище сказане має сенс, а ось плаче сумний маленька дитина говорить про занепокоєння, проблеми і тривоги. В останньому випадку вам варто бути акуратніше, але ні в якому разі не піддаватися паніці.

До труднощів, але з перспективами

Якщо дитина була на руках

Якщо дитина приснився на руках матері, то це обіцяє сплячої дівчини клопоти і завдання, які необхідно буде подолати. Зверніть увагу на настрій немовляти. Він плаче? Тоді все це вам дасться з труднощами і, можливо, деякими втратами. Він сміється? Тоді ви вирішите все швидко і безболісно.

Схоже тлумачення дає і сонник Міллера. Якщо крихітка щаслива і розпливається в усмішці, то тому, хто обіцяється радість і хороші перспективи. Крім того, йдеться про поповнення числа друзів, нових класних знайомствах і так далі. А ось бачити уві сні хворого грудного малюка — на жаль. Негативним знаком виступає і плаче дитина, що говорить про майбутні проблеми, розчарування, хворобах і так далі.

Допомога і підтримка

Хороший знак, якщо сниться нареченій

Якщо уві сні жінці наснилося, що вона тільки що народила дівчинку, то це до щасливого і безтурботного майбутнього. В такому випадку можна розраховувати на удачу. Для нареченої це можна розглядати як знак правильного вибору чоловіка. Якщо ж такий сон приснився чоловіку, то тлумачення буде аналогічним: щастя і достаток у всьому.

Якщо приснився сон, що дитина сидить на руках у сплячого і обіймає вас, то чекайте підтримки. Можливо, ви дуже потребували її, але не було того «плеча», на яке можна було б покластися. Наявність таких снів говорить про те, що незабаром у вас з’явиться такий надійна людина і ви зможете йому довіритися.

Наснилося, що ви няньчити немовляти на руках або в колясці? Це говорить про вашу доброї душі і те, що незабаром ви зможете сильно допомогти комусь із близьких чи навіть незнайомим вам людям. Зверніть увагу на дитину: якщо ви знаєте його, то допомагати доведеться рідним і друзям, якщо ж це чужий малюк, то — незнайомцям.

До новин та змін

До новин

Бачити уві сні, як ви цілуєте маленьку дівчинку, яка лежала у вас на руках, в колясці і так далі, обіцяє новини. Це можуть бути звістки різного роду, як хороші, так і погані. Але факт в тому, що ви прийміть їх радісно. Може бути, тут будуть заховані ваші таємний бажання і справжні цілі, або небажання робити щось. Подумайте про це і живіть так, як хоче того серце.

Те, до чого сниться дитина дівчинка, може бути пов’язано і з труднощами. Наприклад, якщо ви побачили уві сні себе в дитинстві, то це обіцяє безпорадність, обставини, які ви хочете, але не в силах змінити. В такому випадку, іноді, краще просто змиритися з поворотами долі.

Тлумачення снів, в яких ви заплітали дівчинці косу, дуже неприємне. У таких ситуаціях сонники кажуть про те, що б ненароком можете наробити біди у власному житті. Будьте уважні з тим, що ви робите і говорите.

Якщо немовля сидить в колясці, то це хороший знак. Сплячого в найближчому майбутньому чекають хоч і клопоти, але там не є приємні і радісні. А для дівчини бачити дитину в колясці взагалі означає швидке заміжжя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: