Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дитина в колясці?

До чого сниться дитина в колясці?

Зміст:

Сонник дитина в колясці

Дитяча коляска, навіть уві сні має паралель з немовлятами, вагітністю, пологами. Якщо подібне сновидіння бачитиме молода жінка, яка готується стати матір’ю, або новоспечена матуся, то сам сон в принципі не несе ніякого смислового навантаження. Якщо сновидіння відвідує зрілу жінку, чоловіка, дуже молоду дівчинку, що апріорі не можуть бути пов’язані з материнством, який тоді посил вищих сил?

Сон: дитина в колясці

Існують загальні характеристики, наприклад, коляска з немовлям уві сні, означає сприятливі зміни в житті.

Але сни бувають різними, тому людство придумало сонники, для розшифровки самих незначних деталей.

Думки сонників, з приводу коляски

Буквально кожен сонник говорить про те, що чистий, охайний, дитяча коляска, з веселим і здоровим немовлям в ній — до добра. Брудна, порвана, поламана, порожня — будете мучитися підозрами стосовно «порожньому» і брехливим, на ваш погляд людині.

Якщо бачили дитину в колясці

Сонник Хассе

Дитяча коляска уві сні — до щасливого подружнього життя.

Старовинний сонник

Самому знаходиться в дитячій колясці — для пересудів за вашою спиною, пліткам.

Англійська сонник

Сучасний сонник

Дитяча коляска уві сні — зустрінете людину, близьку вам по духу, який, як мінімум, стане вашим вірним другом. Чекайте багато приємних сюрпризів пов’язаних з ним.

Думки інших сонників

Якщо це був ваш доросла дитина як малюк

В цілому, сонник тлумачить побачене в подібному сні — як позитивний знак. У разі, якщо сновидіння викликало у вас позитивні емоції. У такому випадку ви зможете реалізувати себе в своїх сферах діяльності, наберетеся досвіду, який однозначно стане в нагоді в подальшому. Успіх буде досягнутий, завдяки вашій працездатності та силу характеру.

Катати в колясці свого дорослого дитини, який уві сні виступає в ролі немовляти — перед вами починається біла смуга, що порадує вас матеріальним достатком і високими досягненнями в діловій сфері.

Кого ви катаєте хлопчика або дівчинку

Багато тлумачі кажуть, що для вагітних сон, в якому у них в колясці немовля — віщий. Дівчинка — значить, у вас народиться здоровенька малятко. Відповідно, якщо хлопчик — то на світ з’явиться черговий богатир.

Як правило, і не тільки уві сні, дуже важко розібрати якої статі немовля, хлопчик чи дівчинка. Існує думка, що, якщо вам сниться рожева коляска, і ви сто відсотків впевнені, що немовля хлопчик, то що б вам не говорили медичні дослідження, у вас в родині буде дівчинка.

Ваші дії уві сні

Купувати коляску, для чоловіків, поганий знак. Сонники вважають, що у сновидіння занадто занижена самооцінка, він не може вибудовувати нормальні взаємини з представницями жіночої статі, плюс невисокий, на його думку, дохід.

Для жінки сновидіння з вибором і придбанням даного предмета, завжди пов’язане з материнством. Якщо дівчина вагітна, тоді вона просто готується стати матір’ю в реальному житті. Якщо ж такого немає, тоді незабаром ви дізнаєтеся про своє цікаве положення.

Гуляти з порожньою коляскою — ви сильно стурбовані психологічним кліматом в сім’ї. Але ваші страхи марні, все само собою владнається і встане на свої місця.

Для одруженого чоловіка, гуляти з коляскою, в якій знаходиться хлопчик — дуже хороший знак. Ваші взаємини з дружиною виходять на абсолютно інший рівень, ви станете один одного більше розуміти, а пристрасть між вами заграє з новою силою.

Якщо уві сні ви ніяк не можете визначитися, якого кольору і фасону, повинна бути дитяча коляска, значить, морально ви ще не готові стати батьками.

Змогли вибрати — уважно придивіться до кольору. По-перше, сон говорить про те, що ви вже дозріли до майбутнього батьківства або материнства, а по-друге, колірна гамма, в якій постала дитяча коляска, підкаже вам стать майбутньої дитини. Синя або блакитна — хлопчик, рожева або червона — дівчинка.

Ошатна дитяча коляска, яку ви качаєте, обіцяє вам щасливу, безбідне життя, повну любові та взаєморозуміння.

Інші тлумачення

Для чоловіка бачити уві сні жінку, що везе коляску — до швидкої вагітності дружини. Для жінки, яка довго не могла завагітніти, подібне сновидіння обіцяє звістка про цікаве положення в найближчі три місяці. Якщо ж коляску везла знайома, нині покійна — у вашого дитинчати буде сильний ангел охоронець.

Для жінки гуляти з коляскою — ви прекрасно виховуєте своїх дітей, віддаєте необхідну любов і ласку.

Досить цікаве тлумачення має коляска червоного кольору для дівчат. Ваша пристрасть, яку ви відчуваєте до певного чоловікові, виллється в народження дитини. Варто задуматися, чи хочете ви прожити з ним все життя, обопільні ваші почуття, чи можливо це. В іншому випадку краще відмовитися від цієї зв’язку.

Якщо дитинка простягає до вас ручки, плаче — будете мати неприємності з родичами, яким буде необхідна ваша підтримка і догляд.

Бачити, що з коляскою щось трапилося, збила машина, вона полетіла в прірву, згоріла і так далі — приготуйтеся до трагічних известиям з вашого життя, або життя близьких людей.

Хто говорить немовля — дуже серйозний сон. Якщо ви запам’ятали його слова — добре, вони стануть в нагоді вам надалі, в них знаходиться дуже важлива інформація. Але, якщо ви ніяк не можете згадати сказані немовлям слова, найближчий тиждень постарайтеся в відповідальні моменти прислухатися до своєї інтуїції.

В цілому сновидіння з коляскою і дитиною — позитивне. Головне щоб і предмет і дитина були чистими і акуратними, а ви відчували тільки позитивні емоції.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: