Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дитина в труні?

До чого сниться дитина в труні?

Зміст:

Сонник дитина в труні

Іноді нам сняться страшні, кошмарні сни. Сонник допоможе розібратися, до чого сниться дитина в труні. Найчастіше знаки, які сприймаються як негативні, є добрим і сприятливим ознакою. Постарайтеся визначитися, що було найяскравішим і важливим уві сні — труну або дитина. Ви дійсно бачили мертвого або живого дитини.

Бачити уві сні труну означає, що вас чекають круті зміни. Відкритий — на радість і розваг, закритий — до втрат в бізнесі, аж до повного краху, до нез’ясовним подіям, ймовірність яких різко зростає.

Присутність уві сні похоронної атрибутики вказує на моральну і емоційну виснаженість і схильність до стресу.

Приснився маленький труну з квітами

Свій чи чужий

Приснився дитинка, уві сні він був в труні. Ви його не впізнали, а може, це було ваше дитя або близьких родичів, знайомих. Запам’ятали обставини сновидіння і дрібні деталі.

Рідна кров

Уві сні ховаєте свою дитину. Довелось бачити труну, траурні вінки, скорботних родичів. Ви сумуєте і дивується одночасно — такого не може бути, адже він живий.

Незнайомець

Приснився чужа дитина в труні. З боку ви спостерігали за тим, що відбувається і не брали участі в скорботному обряді.

Дитина померла

Маленька людина уві сні мертвий, його оплакують родичі, він лежить в домовину як живий. Відчуття реального горя і втрати.

Бачити уві сні труну і могилу

Небіжчик живий

Несподівано виявляєте уві сні, що померлий малюк живий. Можливо, бешкетник просто заліз в труну, щоб пожартувати над своїми родичами. Бачити такий сон означає різкий перелом у вашій долі.

Тлумачення відомих провидців

Бачити уві сні чуже дитя в домовину

Немає єдиного тлумачення, до чого сняться подібні сновидіння. Головне — правильно виділити основний посил вашого підсвідомості. Відкинувши другорядне і несуттєве, варто звернутися за допомогою до популярних тлумачам.

Сонник Міллера

Бачити уві сні свою дитину покійним трактується як попередження про насуваються проблеми. Будьте готові до серйозних випробувань і втрат.

Сонник Ванги

Бачити уві сні чужого малюка в труні — вас чекає смуга розчарувань і невдач.

Сонник Фрейда

Часто сняться сни, в яких ховають немовляти — велика ймовірність безпліддя. Обстеження та лікування в такому випадку просто необхідно.

Сонник Лонго

Ваше дитя в труні — постарайтеся приділяти йому більше уваги і батьківської опіки. Можливо, над ним нависла реальна загроза.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: