Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дитячий будинок?

До чого сниться дитячий будинок?

Зміст:

Сонник дитячий будинок

Вибрати вірний прогноз, до чого сниться дитячий будинок, вийде, виходячи з особистого досвіду і особливостей сприйняття образів. Оскільки потрапили в інтернат наяву хлопцям доведеться пережити серйозні випробування, даровані долею, то і для сновидіння, який побачив подібний сюжет, настане час труднощів, турбот, переживань.

Коли колишньому вихованцю дитбудинку мариться, що він відвідав знайомий з ранніх років притулок, то реальність виявиться до персони прихильною, старі друзі нагадають про себе, нудні будні зміняться на захоплюючі дні, наповнені щасливими подіями.

Випробовуваний уві сні страх при відвідуванні інтернату уособлює боязнь опинитися без підтримки, позбутися опікуна, оскільки наяву про сновидцем дбають батьки, друга половинка, існує наставник.

Картина мрій

Серед можливих значень, наданих сонником, неодмінно знайдеться схожий за змістом і образам сновидіння.

Приснився сирітський притулок

Життя не багата, але повна життєвих радостей буде у людини, якій привидівся інтернат сімейного типу, — запевняє тлумач Лоффа.

Вихователька і вихованці дитбудинку

Прихованим бажанням завести власних дітей стане сон про виховання вихованців дитбудинку.

Зайняти місце улюбленої всіма виховательки — знак для жінки, що незабаром вийде завагітніти.

Роль надмірно суворої директорки, схильної до святенництва, вказує, що сплячій особі слід бути відкритим з людьми, приборкати гординю, ставитися простіше до всіх подій.

Приснився дитбудинку малюк? За слов’янському тлумачу сюжет натякає на майбутні радісні звістки, цікаве проведення часу.

Сниться як діти в інтернаті грають

Позитивні прогнози

Як стверджує сучасний сонник, що грають разом з дитбудинку — вірна ознака того, що наяву вдасться досягти бажаного статусу, також гарантована фінансова незалежність.

Якщо поруч з місцем будівництва інтернату виявився парк або сквер, то щастя відвідає оселю, будинки запанують любов і розуміння.

Відвідати сиріт уві сні з метою допомогти — існуюче в підсвідомості бажання спокутувати провину перед власними дітьми або батьками.

Будьте напоготові

Які мрії натякнуть на прийдешні клопоти?

Бути директором інтернату — символ скупості, а приміряти на себе образ вихованця притулку — ознака тяжкого матеріального становища, гострої потреби.

Наснилося усиновлення

Наснилося усиновлення

Бажання завести дитину може відображатися у снах, показуючи сюжет про усиновлення. Чого ще очікувати після цікавого сну?

Прийняте у снах рішення про усиновлення підкаже, що настають зміни на особистому фронті.

Психологія сновидіння

На думку відомого психоаналітика Міллера, опинитися серед однолітків під дахом притулку у снах — досить неоднозначний символ. З одного боку, значення вказує на існування відданих товаришів, з іншого — бачення ототожнюється з засмученнями, дрібними чварами через дрібниці.

Усередині виконувати чужі зобов’язання без винагороди за працю має бути людині, що опинилася дитбудинку у снах.

Прийняти рішення на шкоду власним інтересам потрібно тому, хто за сюжетом віддав дитину на виховання в школу-інтернат.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: