Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дитячий одяг?

До чого сниться дитячий одяг?

Зміст:

Сонник дитячий одяг

Діти — квіти життя, чи не так? Яке щастя: відчувати на собі ці ніжні дотики і вдихати ніжний, ледь вловимий аромат. До чого сниться дитячий одяг, якщо ваші діти вже давно юркнула з батьківського гнізда або про них ви ще навіть не замислювалися?

Що повинен знати сновидец?

Для багатьох людей дитина стає сенсом життя, а тому дитячі атрибути не сняться просто так.

Як пише сонник, дитячий одяг — багатогранний знак, який не так просто розтлумачити. Він може передвіщати як позитивні, так і негативні переживання, а тому вкрай важливо відобразити маленькі нюанси, які можна було запросто випустити з уваги.

На початковому етапі треба зрозуміти, кому снилася дитячий одяг:

Сниться одяг для малюків

Який одяг?

Якщо сниться покупка одягу, особливо утепленій, значить в реальності настане криза, що зачіпає не тільки фінансовий, але і емоційний аспекти. Сновидінню доведеться виплутуватися зі скрутного становища, але не варто переживати завчасно. Все може змінитися, головне — дуже цього захотіти.

Повзуночки

Бачити дитячі повзунки на останньому місяці вагітності — звичайне явище, до якого слід нормально поставитися. Підсвідомість намагається сказати про те, що одягу може і не вистачити.

Колготки

Вам можуть наснитися маленькі колготки, які будуть символізувати остигаючі відносини між коханими. У вашому союзі настав такий етап, на якому ви перестали рухатися. Якщо вами не робитимуться оперативні заходи щодо запобігання ще більших проблем, то все закінчиться крахом. Коли сниться такий сон, значить треба переступити через себе і зробити перший крок. Відносини, які будувалися роками, заслуговують на більшу увагу, і про це треба пам’ятати.

Бачити уві сні маленькі носочки

Шкарпетки

Як розповідає сонник, дитячі шкарпетки можна трактувати з різних точок зору, і кожна з них матиме свої особливості. Чим пухнасті і тепліше шкарпетки, тим більше турботи з’явиться в ваших стосунках. Інше трактування намагається сказати про те, що на шляху до заповітної мети з’явиться велика кількість перешкод. Вам під силу з ними впоратися, головне — продовжувати працювати і не боятися розставлених пасток.

Вагітна жінка не повинна хвилюватися, якщо приснився сон приніс деякі занепокоєння. Це нормальний стан, яке властиво багатьом жінкам. «Вагітний» спосіб життя може набриднути, а тому треба набратися терпіння і дочекатися свого довгоочікуваного дитини.

Сандалики

Якщо вам сняться дитячі сандалі, значить в реальному житті вас чекатиме закордонна поїздка. Багато снотолкователі розповідають про те, що наснилося взуття віщує швидкий шлях, приносить велику кількість позитивних емоцій. Деякі речі вийде побачити з іншого боку і поміняти до них ставлення.

Який колір?

Наснилися мініатюрні сандалі

Якщо ви не впевнені в тому, хто повинен народитися, слід орієнтуватися за кольором вироби.

Блакитний

Вам може приснитися синій або блакитний наряд, і це буде означати, що у вашій родині скоро з’явиться довгоочікуваний захисник.

Рожевий

Якщо рожевий одяг вже давно стала з’являтися в нічних мареннях, то можете сміливо очікувати майбутню господиню-красуню.

На що звернути увагу?

Сновидець повинен розуміти, що дитяча одяг не тільки віщує позитивні зміни в житті, але і радить не робити поспішних вчинків, які можуть поставити під загрозу подальше майбутнє. Якщо одяг мала, значить будь-яка подія може змінити ставлення до життя і перевернути все з ніг на голову. І хто сказав про те, що все стане тільки краще? Адже є й інший варіант розвитку подій.

Багато одягу бачити і почати розкладати їх по полицях — знак того, що приділяється занадто мало уваги своїй дитині. Підсвідомість намагається сказати про те, що вам треба приділяти більше часу йому, і тоді відношення з чадом повністю зміниться.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: