Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дівчина яка подобається?

До чого сниться дівчина яка подобається?

Зміст:

Сонник дівчина, яка подобається

Якщо вам приснилася дівчина, яка в реальному житті викликає у вас теплі почуття, то сонник обіцяє цікаві пригоди, приємні події. Це в цілому позитивний сон, який означає, що ви дійсно хочете зблизитися з даної особливої, мати більш тісну дружбу, ваші почуття не швидкоплинні.

Якщо сниться дівчина, що подобається

Тлумачення сновидінь буде залежати від дій, що здійснюються уві сні вами і об’єктом вашої симпатії. Подібну інформацію можна знайти в багатьох популярних сонниках.

Як правило, хлопець, що буде спостерігати уві сні симпатичну дівчину, якій він симпатизує в реальності, отримає тільки позитивні емоції. Але до чого сниться дівчина, яка подобається? Зрозуміти посил вищих сил, розгадати ознаку допоможе сонник.

Сонник Міллера

На думку Міллера, якщо вам приснилася симпатична дівчина, яка викликає у вас симпатію, значить, ваше майбутнє буде щасливим і безхмарним.

Сон означає — у вашому будинку поселиться радість і щастя. Перед вами відкриються нові горизонти і перспективи.

Гуляти в сні з коханою пасією

Гуляти з дівчиною, яка вам не байдужа — до нових романтичних взаємин у реальності.

Спостерігати, як вона буде гуляти з іншим хлопцем — до розставання зі своєю другою половинкою.

Сонник Цветкова

Часто приснився молода особа, яка вам не байдужа, означає, що ваше фінансове становище зміцниться, покращиться, буде стабільним.

Також подібний сон вказує на отримання приємного сюрпризу.

Мусульманський сонник

Якщо приваблива жінка сниться чоловікові, у якого серце поки вільно, значить, він зустріне особу, що викличе у нього найніжніші почуття.

Тлумач радить запам’ятати найнезначніші деталі її зовнішності, так як в реальності ваша супутниця життя може мати ті ж риси. Не зайвим буде запам’ятати ім’я дівчини з бачення.

Сімейний сонник

Якщо хлопець бачить уві сні красиву дівчину, яка в реальності йому дуже подобається, то незабаром йому доведеться розлучитися зі значною сумою грошей.

Бачити уві сні зазноба

Уві сні дівчина виглядає красивою, доглянутою, здоровою, значить, на вашому шляху трапиться позитивна людина, який істотно підніме ваш настрій, в цілому навчить радіти життю.

Хлопець її цілує — життя піднесе йому кілька приємних сюрпризів.

Заміжній жінці побачити уві сні красиву дівчину сина — незабаром ви отримаєте звістку від своїх дорослих дітей.

Сонник Хассе

Наснилася особа жіночої статі, яка вам подобається? Такий сон може означати дві речі:

Сонник Зигмунда Фрейда

Обіймати уві сні об’єкт обожнювання

Приваблива жінка з реального життя уві сні означає, що у сновидіння все в повному порядку з його сексуальним життям. У нього нормальні фізіологічні потреби, відсутність незадоволеності.

Обіймати об’єкт обожнювання — ваші наміри цілком серйозні. Ви хочете підкорити і завоювати жінку, яка вам подобається в реальному житті.

Тлумачення по днях тижня

Багато сонники використовують метод розшифровки сновидінь в залежності від того, в який день тижня вам сниться певне бачення.

У ніч на понеділок

За сновидіння, які ви бачите в даний відрізок часу, відповідає Місяць. Вважається, що їй властива подвійність. Тому, яка б ситуація вам не наснилася, тлумачити її потрібно в зворотну сторону:

У ніч на вівторок

Цей часовий відрізок відповідає за прийняття рішень, виконання дій.

Таким чином, тлумачі кажуть про те, що в разі, якщо бачення було приємним, то зараз саме час зізнатися в своїх почуттях даній особі. Вони будуть взаємними.

Уві сні присутній негатив — не поспішайте розкривати свої карти, в даний момент краще зайняти вичікувальну позицію.

У ніч на середу

До чого вона сниться в ніч вівторка

Сни, приснилися в цю ніч, показують вам ваш соціальний статус, а також духовну частину життя:

У ніч на четвер

За сновидіння, які ви бачите в цю ніч, відповідає планета Юпітер. Вона символізує наявність або відсутність удачі, а також обдумані і зважені вчинки:

У ніч на п’ятницю

Сниться, що вона біжить назустріч

Хлопець, який бачив дівчину, що подобається йому в реальності, в цю ніч, може бути впевненим у тому, що такий сон віщий.

Коли знайома дівчина робить крок на зустріч, цілує вас, обіймає — будьте впевнені, що ситуація повториться в реальному житті.

Якщо ж ініціатором були ви, значить, вам доведеться робити рішучі дії, щоб завоювати її розташування.

Сни у вихідні дні

Сонник вважає, що ситуація, яка приснилася в ніч з п’ятниці на суботу, має всі шанси стати реальністю, але тільки в тому випадку, якщо сон був реальним. Коли видіння більше схоже на казку, образи були розмиті і неприродні, це відображення ваших відносин з рідними і близькими. Цей сон — підказка, як вам варто чинити далі.

Все те, що хлопець бачить в недільну ніч, відображає його підсвідомість. Тому вподобана дівчина говорить лише про те, що в реальності ви багато часу проводите в мріях про неї.

Дії в вашому сні

Щоб зрозуміти тлумачення нічного бачення, варто пригадати, які іменнодействія бачив хлопець:

Як виглядала дівчина уві сні

Вона була вагітною, значить, ваші плани, задуми незабаром будуть здійсненні.

Жінка, що подобається вам в реальності, буде гуляти по місту у весільній сукні — в сімейному житті настають кардинальні зміни. При цьому здавна вважалося, що таке бачення негативно, так як зміни будуть не в кращу сторону. Провидці радили сходити до церкви, помолитися, очиститися від скверни.

Знайома виглядає більш красивою, ніж в реальності? Це означає, що незабаром ви отримаєте фінансовий прибуток, матеріальні блага.

Коли ж навпаки, така дівчина має неохайний вигляд, виглядає втомленою, болючою — ваше життя повністю вийшла з-під контролю, ви відчуваєте гостре незадоволення тим, що відбувалося, але при цьому не знаєте, як правильно вчинити.

Ваша симпатія гулятиме з домашнім вихованцем — в життя сплячої людини з’явиться відданий друг.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: