Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться диявол?

До чого сниться диявол?

Зміст:

Сонник Диявол

Варто зауважити, що сновидіння, в яких ми бачимо нечисту силу, досить-таки не рідкісні. Нечисть є нам в різному обличчі, лякає і засмучує. До чого може бачитися уві сні сатана? Чи означає це, що людина веде неправедний спосіб життя, або це просто гра уяви.

До чого сниться диявол уві сні

Дуже важливо для тлумачення, на думку сонників, у вигляді кого є нечисть. Диявол в образі людини або вам з’явився самий натуральний рис?

Приснився диявол, на думку сонників

Щоб розібратися у всіх нюансах сновидіння варто вивчити тлумачі снів.

Сонник для всієї родини

Як вважає даний сонник, диявол, означає підступи брехливих людей. Нечесну гру веде хтось із близького оточення.

Якщо уві сні рис розмовляє з вами — остерігайтеся обману, не вірте нікому на слово.

Чорт, який вступає в боротьбу з вашим ангелом хранителем — значить намагайтеся уникати конфліктів з начальством. Довести ви нічого не зможете, зате подібні дискусії можуть сильно вам нашкодити.

Якщо приснився диявол

Якщо ви бачите себе дияволом — ваш обман скоро розкриється, якщо ви сподівалися на якусь вигоду, можете про це забути.

Для людей, що зібралися в далеку поїздку, прислухайтеся до поради, що дає сонник — диявол означає нездоланні перешкоди і крах ваших планів.

Французький сонник

Старовинний російський сонник

До чого сниться диявол, думки визнаних експертів

Медіум Хассе вважає, що чорт сниться перед майбутнім спокусою.

На думку Міллера, чорт в образі красиво одягненого чоловіка, означає, що для вас розставлені пастки. Варто бути гранично обережним, щоб не потрапити в них. Особливо такий сон небезпечний для молодих, незаміжніх жінок, щоб не загубити себе спирайтеся на своїх друзів і не довіряйте незнайомцям.

Також Міллер говорить про те, що якщо уві сні рис здивував або вразив вас, то ви ризикуєте потрапити на гачок злим особистостям. Розмова з нечистим говорить про вашу довірливість, будьте акуратніше, інакше можете зробити погані вчинки.

Чаклунка Медея вважала, що бачити уві сні диявола, значить, людина намагається здаватися краще, ніж насправді. Ви пригнічуєте свою темну сторону, це не завжди йде на користь.

До чого сниться вигнання диявола

Якщо виганяли диявола

Якщо уві сні вам довелося виганяти біса з тіла незнайомця — в реальному житті ви зіткнетеся з унікальними речами, які здивують вас і повністю перевернуть світогляд.

Виганяти нечистого з знайомого чи рідної людини — наяву ви зможете вчасно прийти на допомогу близької людини і вберегти його від смертельної небезпеки.

Для заміжньої жінки будь-які тертя з нечистим, означають появу чоловіка, який підступно відведе вас з сім’ї, але після жорстоко зрадить.

Бійка з дияволом означає боротьбу за свої права. Якщо ви не змогли його перемогти, то зазнаєте поразки в тій справі, яку спочатку здавалося безпрограшним. А ось убити риса уві сні, означає. Що отримаєте перемогу там, де була лише маленька надія на це.

Самому бути одержимим — до слави і багатства. Бачити одержимими інших людей — неадекватно сприймаєте навколишній світ і реальність.

Приснився диявол, якого виганяють з вас — пройдете довгий шлях духовного очищення від негативу, зла, скверни.

В якому образі постав демон

Міллер вважав, що біс, який намагається вразити вас своїми понад здібностями, говорить про те, що ви занадто багато уваги приділяєте своїм зовнішнім виглядом, при цьому зовсім забуваєте про духовну їжу і розвиток.

Якщо рис дивиться на вас, а в його очах грає полум’я — хтось підкорить вас своєю волею, наробите безліч помилок.

Диявол в людській подобі, вишукано одягнений, привабливий і манить вас — тяга до розгульного життя незабаром зіграє з вами злий жарт.

Якщо ви дізнаєтеся демона в людському обличчі і надаєте йому опір — сонник тлумачить сновидіння як звістка про зраду коханої людини.

Інші тлумачення

Вступати з демоном в інтимний зв’язок — в реальному житті будете мати успіх у протилежної статі, яким потрібна буде тільки зовнішність, а не зміст.

Цілуватися з нечистим — зрада вашого найближчої людини.

Укласти уві сні угоду з бісом, підписати договір про продаж своєї душі — очікує розгульне життя, хіть, розпуста. При зовнішньому веселощі, ваша душа буде страждати, не знайшовши спокою.

Вбити диявола уві сні — небеса ніспошлют благо, дар, який залишиться на все життя. Сновидіння говорить, що ви несете благо оточуючим. Ні в якому разі ви не перестанете робити це.

Багато тлумачі снів згадують також, що бачити сатану уві сні — до смерті близького родича.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: