Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться доїти корову?

До чого сниться доїти корову?

Зміст:

Сонник онлайн Доїти корову

Практично будь-яке велике тварина, побачене уві сні, — важливий для тлумачення знак. Такий не насниться просто для розслаблення психіки або нейтралізації переживань минулого дня.

Якщо приснилося, що ви доїли корову і пили парне молоко — готуйтеся до отримання серйозний прибуток.

Доїти уві сні корову — отримати значний прибуток в реальності. Здорове, потужне тварина, з повним податливим вим’ям символізує достаток і сімейний затишок. Худе і хвору тварину означає втрати і часті конфлікти між домочадцями.

Якщо уві сні доїли корову

Кожен популярний сонник, пояснюючи, до чого сниться доїти корову, каже про прибуток. Але для того, щоб тлумачення було найбільш точним, важливо згадати, як проходив цей процес, що відчував сновидец, і як вело себе тварину.

З давніх часів корова вважалася сакральним тваринам. Саме вона рятувала від голоду цілі родини, і виправдано заслужила звання «годувальниці». Хоча тварина тварині ворожнечу. Головний образ тварини — неповороткий, розмірено жує травичку створення. Але насправді це не завжди так. Іноді, для того, щоб добути молоко, потрібно застосувати не тільки вміння його видоїти. Знадобиться також сила характеру і волі, щоб показати тварині свою безмірну доброту, але в той же час — безмежну силу характеру.

Виходячи з цього, з’явилося перше і найголовніше тлумачення — ви отримаєте солідний прибуток, якщо справа ваша буде чесним, працювати на благо не тільки собі, а й іншим людям. Важливо також докласти серйозних фізичні або розумові зусилля — без праці нагороди не буде.

Схожі думки — різні деталі

До сімейного благополуччя

Тлумачення, яке можна зустріти про корову, відкривши будь-який сонник — просте. Вона символізує сімейне благополуччя. Те ж саме можна зустріти в кожному джерелі. Є невелика різниця в поясненні деталей сновидінь, але споконвічно протилежних думок з приводу цієї тварини, не висловлює ні один сонник.

Стародавнє слов’янське сонник (Велесов) — благополуччя

Цей символьний сонник також вважає корову символом благополуччя, пов’язаного з сімейним життям. Іноді, сон про корову трактують як вказівку на годує мати в сім’ї — можливе поповнення в сімействі.

Бачити уві сні це тварина або доїти його молоко — означає отримати солідну фінансову винагороду. Якщо це була темна корова, то працювати для цього доведеться довго і важко, в тому числі фізично. А якщо уві сні була світла корова — значить, обставини будуть складатися найвигіднішими для вас чином, і особливих зусиль на досягнення бажаного не буде потрібно.

Сонник Міллера — виконання бажань

Дуже гарне передбачення дає сонник Міллера. Саме він говорить про те, що бачити уві сні багато корів з повним вим’ям, які йдуть з зеленого луки, щоб віддати молоко господині — означає виконання всіх бажань і надій.

Сонник Фрейда — красива, але дурна жінка

Для дівчини — поганий знак

Сонник німецького психотерапевта вважає, що подібний сон говорить про потяг до дуже красивою, але абсолютно дурною жінці. Ця особа сексуально приваблива і має карколомні форми, але спілкування з нею — просто примітивне.

Важливі деталі

Жоден сон не сниться просто заради розваги. Якщо вам вдалося отримати вві сні я багато молока від красивої телиці — можете сподіватися на прихильність долі. Але нагороду можна буде отримати тільки за допомогою старань і чесної праці.

Поганим є сон, в якому тільки що видоенное молоко відразу прокисає або стає гірким — в стародавні часи говорили, що це ознака присутності відьми поруч з будинком. Зверніть увагу на спілкування з різними людьми — можливо, хтось із близьких вам заздрить.

Хворе або худе тварина, навіть з великим вим’ям і хорошим удоєм не обіцяє нічого хорошого.

Такий сон може означати останні подиху вашого робочого місця. Поки ще є можливість скористатися останніми дивідендами, підшукуйте собі вакансію.

Пишається великим удоєм і красивим твариною — отримати спадок. Ви здатні як до розумової, так і фізичної праці, отриманий прибуток буде вкладена в вигідна справа, і ви тільки збільшите власний добробут.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: