Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дохла риба?

До чого сниться дохла риба?

Зміст:

Сонник онлайн дохла риба

Багато хто знає, що означає тлумачення сновидінь, в якому жінці довелося бачити або ловити живу рибу, такий сон віщує для неї швидку вагітність. А ось, що інтерпретує тлумачення, де присутня дохла риба, знають далеко не всі. В основному це несприятливий сновидіння, що обіцяє наближення неприємностей в житті, а також період хвороб. Але не варто відразу лякатися, краще постарайтеся згадати, що снилося якомога докладніше для того, щоб правильно трактувати:

Для правильного тлумачення сюжету сновидіння використовуйте сонник.

Якщо наснилася риба нежива

Дохла риба на березі

Сонник вказує, що якщо риба мертва і до неї доторкнулися — в реальному житті у людини виникнуть проблеми зі здоров’ям, лікування може затягнутися.

Після дотику вона розсипалася на частини — тлумачення такого сновидіння означає, що варто розраховувати на несподіване фінансове надходження.

Дивитися з боку, але не торкатися до неї — будуть часті сварки і скандали, намагайтеся бути більш стриманими, для того щоб уникнути конфліктів з оточуючими.

Має значення, якого розміру снилася риба, адже чим менше вона була уві сні, тим легше сновидцу буде перенести період неприємностей. Але якщо вона була дуже велика, то потрібно набратися терпіння важкий період в житті затягнеться і пройде не безслідно.

Сонник вказує, що якщо бачили у неї кольорову луску — потрібно бути обережним хтось намагається завдати шкоди вашому фінансовому стану.

До чого сниться дохла живність в акваріумі

Зверніть увагу на воду в акваріумі

Тут важливо:

Сниться рибка, яка померла в акваріумі — це до невеликих труднощів, які ви легко подолаєте.

Бачити, як в брудному акваріумі, плаває мертва риба, то такої сон застерігає. З вами або вашими рідними може статися біда.

В акваріумі живність загинула і ви відчуваєте уві сні за собою провину — готуйтеся до того, що наяву будуть проблеми в бізнесі і кар’єрі. Якщо в мріях вона була в акваріумі, але його розбили, то також будуть проблеми на роботі. Впустити посудину, але зробити це не спеціально — остерігайтеся, хтось поширює про вас плітки, не розповідайте нікому про свої плани, тому що цим можуть скористатися ваші вороги.

До чого сниться риба, яка валяється на березі водойми? Готуйтеся до того, що наступив день буде дуже складний, для того щоб його пережити вам знадобиться витримка і терпіння. Сонник пояснює, що бачити її плаваючу у воді черевом догори — означає, що бажання сновидіння коли збудуться.

Ловити мертву рибу в воді — будуть проблеми зі здоров’ям.

Риба тухла, але її все одно їдять — в тлумачення цей сюжет, як не дивно, обіцяє в найближчому майбутньому принести удачу. Спіймати в свої мережі теж хороший знак символізує отримання прибутку.

До чого сниться жінці

Бачити рибку — до вагітності

Мертва риба для жінки до небажаної вагітності, а також можливо у неї будуть проблеми зі здоров’ям. Якщо таке бачення наснилося вагітної або її чоловікові — дівчині потрібно бути обережною і уважно ставитися до свого здоров’я, так як це може попереджати про ймовірність викидня. Бачити багато мертвих морських мешканців — до небезпечного захворювання для майбутньої мами. У будь-якому випадку їй варто звернутися до лікаря відразу при найменшому сигналі поганого самопочуття.

Сонник вказує, що тільки коли вагітна їсть таку рибу, це є сприятливим знаком — вихід з депресії і гарний настрій.

Молодій дівчині — до розчарування в коханні.

До чого сниться чоловікам

Такий улов для чоловіків означає, що представник сильної статі може розлучитися з дорогим для нього людиною через непорозуміння, і чому незабаром буде шкодувати. Чоловікові бачити багато морських мешканців, які загинули через погану екологію — сонник пояснює, що це символізує застій у професійній діяльності.

Віщий сон

Сонник вказує, що бачити рибу, яка здохла, вважається самим поганою ознакою, яке тільки може наснитися. Тому якщо ви побачили такий сон, і не хочете, щоб він справдився, розкажіть його поточної воді з крана і в кінці додайте: «Куди ніч, туди сон», після постарайтеся забути його як можна швидше.

Якщо ви прочитали в сонник до чого сниться така мрія і передбачення вас не радує, перевірте, можливо, тлумачення нічого не означає і сновидіння пусте. Важливо враховувати в який день тижня і яка фаза місяця була, коли ви його побачили.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: