Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться долоня?

До чого сниться долоня?

Зміст:

Сонник долоню

До чого сниться долоню? У повсякденному житті ми навіть не замислюємося, яке значення надаємо цій частині нашого тіла. Адже ми підставляємо долоню, коли просимо про допомогу, притискаємо долоню до долоні при зустрічі або знайомстві з людиною. Дбайлива мама пробуде долонькою лобик малюка, або дме йому на розбиті долоні. Не варто забувати і про лініях, що нанесені на даній ділянці тіла, існує навіть певна наука, хіромантія, яка займається вивченням даних ліній.

Що означає сновидіння про долоню

Як вважає сонник, долоню уві сні уособлює те, що спляча людина знаходиться в гармонії з собою і з оточуючим світом.

Але чи всі бачення так позитивні, адже провісники завжди звертають увагу на найдрібніші деталі сновидіння?

Якщо на руці є ушкодження

Якщо наснилася долоню

Як вважає сонник, долоню, на якій є рана — серйозний сигнал. Він попереджає про небезпеку, що насувається. Подібні сни сняться перед знайомством з неприємними людьми, які можуть мати негативний вплив на долю сплячої людини.

Хоча варто зауважити, що і тут сонники розділилися на два табори, які висувають абсолютно протилежні прогнози.

Негативна сторона сну

На долоні видніється не як така рана, а просто кров, провісники радять бути обережнішими у взаєминах з найближчими людьми. Не виключені конфлікти, сварки і непорозуміння, що виникають на рівному місці.

Порізати долоню — потрапити під вплив злого людини. Запам’ятали людини, від спілкування з яким у вас з’явилася рана, значить, в реальному житті варто триматися від нього подалі.

Наснилося, що рана на долоні у людини нанесена вами — подумайте, може, ви використовуєте людей виключно для своєї вигоди.

Езотеричний сонник говорить про те, що рана на долоні уві сні, до травм. Не варто братися за рішення відповідальних питань, так як ви прийміть спочатку невірне рішення.

Якщо долоню кровоточить від того, що в ній знаходиться скалка, значить, вам доведеться спілкуватися з неприємною людиною, від якого важко буде позбутися.

Позитивне тлумачення

Якщо порізали руку

У деяких сонниках, наприклад в Великому тлумачі, зустрічається абсолютно інша точка зору на те, до чого сниться долоню, на якій видніється рана.

Рана на руці — до запаморочливого успіху. Перед сновидцем відкриються найперспективніші можливості, що стосуються просування по кар’єрних сходах. Якщо сновидец вже давно плекав якусь заповітну мрію, то рана на долоні говорить про те, що він впритул підійшов до виконання свого бажання.

Що означають волосся на долоні

До чого сниться ворожіння на долоні

Якщо ворожили по долоні

Яка саме рука вам снилася

Вже давно всім відомо, що права і ліва частини людського тіла не пропорційні. Крім того, права частина відповідає за певні дії, ліва за зовсім інші. Що вже говорити про те, якщо в сновидінні ви чітко помітили, до якої сторони тіла ставилася приснився долоню.

Права долоня, говорить про те, що ви заповзятливий чоловік, який ніколи не упускає можливості отримати прибуток.

Ліву чи праву руку бачили

Ліва долоня, як і ліва частина тіла, відповідає за емоційну, чуттєву сферу. Ви любите смачно поїсти, добре відпочити, приємно провести час. Це негативно позначається на стані ваших справ, але вас не стримує.

Для жінки бачити сон, де вона намагається дотягнутися лівою рукою до чоловіка, означає, що їй не вистачає тепла і ласки у взаєминах з другою половинкою. Або ж ви самотні і підсвідомо зайняті пошуком спорідненої душі.

Інші тлумачення снів про долоні

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: