Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться доміно?

До чого сниться доміно?

Зміст:

Сонник доміно

До чого сниться доміно, якщо в реальному житті не так часто доводиться стикатися з цими невеликими фігурками? Подібна мрія відображає серйозні побоювання родичів, що стосуються стану життя і здоров’я. Можливо, сновидец перестав приділяти належну увагу собі і потребує додаткового контролю. Доведеться відмовитися від ризикованих занять, зберігаючи спокій своїх близьких.

Де прочитати?

Як описує сонник, доміно — суперечливий знак, який не завжди відкриває всі свої межі. Якщо вам довелося пограти в доміно, то в реальності очікуються серйозні суперечки зі своїм оточенням. Невелика сварка переросте в серйозні проблеми, що призводять до душевного болю і переживань. Ви повинні навчитися перетворювати скандали в сущі дрібниці, від яких можна легко позбутися.

Наснилася азартна гра

Розшифровуючи, до чого сниться доміно, сновидцу спочатку доведеться звернути увагу на кінцевий результат:

Точну розшифровку неможливо отримати без згадки статевої приналежності сплячого.

Сильна стать

Сниться гра в доміно — до нездійсненних мрій. Тлумач снів вказує на те, що порожні мріяння про нездійсненних події не призведуть до бажаного результату.

Треба зрозуміти одну просту істину: чарівної палички не існує, а тому доведеться посилено працювати над собою і своїми цілями.

Тлумачення нічний мрії для жінок

Прекрасна стать

Якщо представниці прекрасної статі довелося грати в доміно уві сні, то можна приготуватися до підступу від своїх близьких людей. Не можна виключати варіант того, що кращий друг перестав ділитися своїми щирими переживаннями, і тепер готує напад.

Сонник Міллера

Те, до чого сниться доміно, може не сподобатися більшості сновидцев. Густав Міллер акцентує увагу на результаті гри.

Перемога

Приснилася гра зі значною перевагою — до появи спокус, від яких краще триматися подалі. Міллер припускає, що сплячий вступить в заборонені відносини або займеться сумнівними справами.

Приснився програш

Як правило, нове захоплення переламає життя в гіршу сторону, приносячи фінансові проблеми і сварки з близькими людьми. Сновидець повинен розуміти, що репутацію навряд чи вдасться відновити.

Програш

Сон, в якому не вдалося здобути перемогу, свідчить про те, що необережне поводження призведе до погіршення відносин з іншими людьми. Вам доведеться поглянути на ситуацію під іншим кутом, щоб оцінити справжні масштаби проблеми. Такий сон часто вказує на помилки, пов’язані з недоліками власного характеру. У деяких випадках невдала гра пророкує проблеми на роботі.

Сонник пастора Лоффа

Зрозуміти, до чого сниться доміно, можна завдяки працям визнаного фахівця. Важливо відновити в пам’яті власні дії, оскільки вони впливають на якість одержуваного тлумачення.

Гра

Грати в доміно в нічний мрію — символ, що відображає нудну і нецікаву життя. Сновидець часто допускає велику помилку, витрачаючи безцінні години на порожнє проведення часу і лінь.

Якщо ситуація не зміниться найближчим часом, то підсвідомість дасть відповідний поштовх у вигляді серйозної хвороби.

Подання

Вибудовувати кісточки доміно один за одним, а потім запустити ланцюгову процес падіння — до безглуздого ризику, на який часто йде сплячий. Він ризикує злякати свою удачу.

Заключні думки

Якщо мова заходить про доміно, то складно знайти символ, який дає настільки точні поради. Часті програші повинні наштовхнути на думки про те, що в житті пора щось змінювати. Постійна лінь навряд чи призведе до здійснення цілей. Часті виграші покажуть, що для досягнення кращого життя досить простягнути руку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: