Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться домовик?

До чого сниться домовик?

Зміст:

Сонник домовик

Непізнані явища часто лякають нас і нерідко вводять в ступор. До чого сниться домовик? На відміну від багатьох інших духів, він не є недобрим істотою. Навпаки, його тягар — охороняти вогнище, і зберігати затишок в домі. Але нерідко цей зберігач має примхливий і химерний характер. Його наміри криються в відношенні до господарів.

Як би там не було, його прихід означає важливі події, так чи інакше пов’язані з побутом і власним житлом.

Звернемося до провідних провидців і психологам, щоб зрозуміти, до чого сниться домовик.

Що говорить тлумач?

Для початку варто визначити, в якому вигляді до нас може з’явитися домовик. Ці істоти можуть майстерно міняти власний вигляд, і кінцева картинка завжди буде доопрацьована уявою. Але в основному дух сниться у вигляді димки або хмари.

Якщо приснився домовик

Бути спостерігачем

Що ж має на увазі безмовне спостереження за цим загадковим істотою? Згадайте, який образ чекав Вас в царстві Морфея.

Контактувати з ним

Приснився домовик, за яким доводилося не тільки спостерігати, а й вступати в безпосередній контакт? Ця дія теж має своє тлумачення.

Ванга вважає прихід будинкового несприятливим символом. Її тлумачення викликано впливом християнства, яке хоч і приймає існування домовиків, але вважає їх породженням зла.

Які обставини в зовнішньому світі?

Продовжуючи аналізувати дану подію, важливо взяти до уваги не тільки деталі, які має в нічних мареннях, а й зовнішні обставини, що чекають в реальному світі.

Бачили сон взимку, навесні, влітку або восени

В яку пору року з’явився дух?

Велику увагу слід приділити тому факту, в яку пору року Ви відчули хвилюючий прихід будинкового.

Кого відвідало сновидіння?

Який був підлогу сновидіння? Ця деталь є важливим фактором при тлумаченні снів.

Чоловік. Тут слід звернути увагу на дві важливі деталі.

Жінка. Представниці прекрасної статі хранитель віщує несподівані джерела доходу і збільшення матеріального добробуту.

Дитина. Дітям істота сниться до майбутніх приємних подій.

Якщо Вас відвідав реалістичний сон, де були присутні удушення, то це спонукання до того, що житло має потребу в збиранні, а домовому у Вашому домі некомфортно.

Інші тлумачення

Інші джерела допоможуть розібратися, до чого сниться домовик. Уві сні ми відчуваємо часом неймовірні речі, які слід розглянути з усіх боків.

Езотеричний сонник

Можливе поповнення: дитина або тварина

Даний джерело трактує сон про домовика як знак поповнення в родині. При цьому дане явище не обов’язково обіцяє збільшення у вигляді дитини. Згідно міфології, хранитель схильний до дружби з домашніми тваринками і виробляє за ними необхідний догляд. Тому і поповнення може бути у вигляді тварини. У тому випадку, коли Ви перебуваєте поза стінами рідного дому, сон попереджає про швидке повернення в рідну оселю.

Сонник Гришиной

Відповідно до даного сонником, істота віщує якісь благополучні події. Його прихід є передвісником тихого і спокійного життя. А ось невимушена бесіда призведе до примирення близьких людей. Домочадці знайдуть спільну мову, і в подальшому будуть обходитися без серйозних сварок.

Сімейний сонник

Що говорить нам дане джерело? Домовик віщує розбіжності з близькими людьми. Якщо ж Вам довелося його виганяти, то будьте готові до серйозних конфліктів. А ось бачити самого себе в образі цього неймовірного істоти — до нестачі уваги до власної персони. Можливо, Ви стали приділяти занадто багато часу роботі і призабули про себе.

Допомогти задобрити зберігача допоможуть молоко або варення. Але не забувайте, що домовик — добрий дух і віщує в основному добрі зміни.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: