Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дощ?

До чого сниться дощ?

Зміст:

Сонник онлайн Дощ

Сновидіння, в яких йде дощ, відносяться до складно трактуються, оскільки є радше емоційними, ніж символьними. Тому не варто поспішати отримати тлумачення з сонників, якщо приснився дощ.

Найголовніше — проаналізувати відчуття, з якими сприймається стихія, тоді можна буде легко зрозуміти — до чого сниться дощ.

Побачити уві сні дощ — заклик до того, щоб проаналізувати своє світовідчуття і прийти до гармонії. А який це буде шлях — приємний або важкий — вкажуть емоції, випробувані уві сні.

Бачити дощ уві сні

Основні моменти, на які потрібно звернути увагу для аналізу снів:

Інтенсивність

Оскільки сновидіння в більшій мірі описує внутрішній світ людини, ніж зовнішні обставини, то інтенсивність дощу говорить про процеси, які відбуваються в підсвідомості, або ж в глибині душі.

Дощ уві сні

Так, легко зрозуміти, до чого сняться дощові краплі, особливо великі, різкі, родючі. Сон символізує починання нового, що зароджується ідею, яка повинна дати буйні сходи, а через деякий час — і плоди.

Дрібний настирливий дощик — це невиконані обіцянки, які були дані колись. Це як раз щось незрозуміле відчуття, коли є спогад — мені приснився шум дощу — але немає конкретики і особливого емоційного забарвлення. Така пісня стихії буде тривалою і буде простежуватися навіть в повсякденних справах.

Проливний дощ, вода стіною — майбутнє нагромадження подій, відверто справ, який накриє весь час і всі свідомість.

Укриття — важливий момент в тлумаченні, до чого сниться дощ

Чи є укриття

Бажання сховатися в будинку від дощу — догляд в власне «Я». Зашкалює интроверсия. Боязнь зустрічі з істинним собою і реальним світом.

Чути сильний звук стучащего дощу об дах або шурхіт його за вікном — звістка про швидке весілля або про нові стосунки. Емоційного забарвлення таке сновидіння практично позбавлене — стан нерозуміння — мені приснився шум дощу або ж це було наяву. Але такий сон, як правило — безликий.

Бачити уві сні дощ за вікном — зустріч зі старим приятелем, яка принесе радість.

Якщо ж дощ просочується крізь дах і заповнює будинок водою — до повороту подій. При прозорій воді — зміни будуть на краще, а якщо вода каламутна і іржава — на гірше.

Наявність хмар і грому

Гроза

Хмари, щільно вкрили небо, які згущуються і темніють — поганий знак. Ситуація загострюється, і нічого доброго не обіцяє. Сильний дощ говорить про неприємності, які підуть одна за одною. Якщо при цьому є бажання сховатися, сховатися — важливо знайти притулок.

Якщо його все немає, а сильний дощ нищить — сновидіння говорить про можливу тимчасової нерозв’язності ситуації. В такому випадку, тлумачення закликає не діяти зопалу і не рубати гордіїв вузол. Правильне рішення прийде вчасно — коли ви будете до цього готові. Якщо це натужний деренчливий звук, який нищить постійним спогадом, що мені приснився шум дощу, то це сновидіння стає передвісником швидкого конфлікту.

Якщо грім і блискавка уві сні не несуть загрози, а викликають щире захоплення і радість, як пісня родючості — це говорить про успішне закінчення справ. Задумане принесе користь, ось до чого сниться дощ — справи підуть швидко, незважаючи на всю ризикованість справ.

Відмінний знак, якщо гуркіт грому яскраві, звучні — тлумачення обіцяє хороші новини здалеку.

Відчуття приємного тепла

Тепло від дощу

Якщо потрапити під теплий дощ і одяг приємно намокає, як би обволікаючи все тіло — хороший знак, це до любові, благополуччя і до позитивних змін у фінансовому стані. Все залежить від того, яка частина життя вимагає компенсації. При пробудженні виникає приємний спогад — мені приснився шум дощу.

Потрапити уві сні під холодний і пронизливий дощ — поганий знак. Неприємності можуть посипатися, подібно до крапель, які стікають по тілу в тривожному сні. Це бачення, яке можна віднести до попередження — потрібно бути уважним, насамперед до себе.

І, зачаївшись, спостерігати за навколишнім світом — сама ситуація підкаже, коли діяти. У потрібну хвилину, свідомість обов’язково видасть підказку, спливаючу у вигляді де жа вю «тоді мені приснився шум дощу».

Потрапити під дощ з великих крапель, які плавно стікають по голові — один із найсприятливіших снів. При цьому повинно бути приємне відчуття тепла і спокою — важка пісня води. Таке бачення може говорити про спокій і благополуччя, і нові можливості, які можуть бути пов’язані з нещодавно відкритими здібностями. Таке тлумачення, до чого сниться дощ, співзвучно з сонником Міллера.

Пронизливий дощ

Зовсім протилежне значення буде, якщо потрапити під холодний пронизливий дощ-злива. Особливо важливі відчуття в області голови. Таке сновидіння, буде викликати мерзенний холодок по всьому тілу, і каже воно про те, що людина, що побачив його, інтроверт — занадто заглиблений в себе, але до істинного пізнання своєї сутності, йому далеко. У цій ситуації цілком можливе часте повторення подібних снів.

Йому доведеться пройти важкий шлях роботи над собою, щоб змінити ситуацію, а відчуття холоду завжди буде нагадуємо, іноді виникають перед очима — мені приснився шум дощу.

Потрапити під дощ, але залишитися сухим — значить виграти в справі, яке спочатку вважалося безперспективним.

Радуга — символ позбавлення

Веселка після дощу

Закінчення грози веселкою — блага вість. Значить, розпочату справу знайде більш широкого розмаху і буде корисним не тільки для сновидіння, а й для широкого кола людей. Можливо навіть для всієї країни або людства. Це сон відкриттів і справджених надій, навіть найвідчайдушніших.

Також, це може виявитися сном, що символізує порятунок. Це означає одужання від тривалої хвороби, для ув’язнених — свобода, для тих, у кого важкі часи — закінчення чорної смуги, ось до чого сниться дощ в такому випадку.

Мені приснився шум дощу — до чого це

Чути в сні шум дощу

Проробляти болісний довгий шлях під холодним дощем — важкий сон. Зрозуміти в цьому випадку, до чого сняться дощові потоки, особливо крижані і брудні — не важко. Це означає, що більшість витрачених зусиль виявляться порожніми справами. Це відноситься до всіх сфер життя.

Якщо при цьому під босими ногами мусолиться бруд — до тривалої хвороби, яка вигубить настільки ж, наскільки тривалим був сон.

Цілком можливо настирливе повторення подібних снів протягом всього періоду поганого самопочуття. І лише закінчення шляху, або промені сонця, що пробилися крізь хмари, кажуть про закінчення труднощів і одужання.

Трактування снів різними народами світу

Архетипи нації і навіть континентів мають величезне значення в трактуванні снів. Тому, при пошуку тлумачення на питання «мені приснився шум дощу — що це означає» — можна отримати навіть протилежні значення.

Стародавні слов’янські сонники

Ванга

Сформована цілісна система емоційних зв’язків, які покладені в основу слов’янського або Велесового сонника найбільш близька для жителів практично всього пострадянського простору — носіїв мови ідоевропейской сім’ї. Вони трактують сновидіння, в яких з’являється дощ як прибуток — оскільки вода несе родючість і великий урожай.

У них цілісна картина світу як би об’єднується в єдине — і особистісне «я» є єднанням з природою.

Європейські традиції

Розвиток основних психологічних навчань призвело до спроб вивчення символіки сновидінь. Важливу роль в цьому зіграли дослідження Фрейда. Наступні його послідовники вносили свої доробки, а деякі — створили свої, відмінні від фрейдовских, теорії.

Наділяти стихію символьним значенням можна, але не завжди таке трактування буде істинною. Так, наприклад, Фрейд, вважав приснився дощ готовністю жінки до майбутньої вагітності, а для чоловіка такий сон означав можливість зачати і високу якість потомства.

Пізніше, популярними стали дослідження Міллера, а також записи з спогадами і тлумаченнями сновидінь від Ванги. Які трактували дощ як низку можливих клопоту і проблем.

Схід справа тонка

Мусульманський народний сонник дощ тлумачить як політичні заворушення, масові протести, які можливі військові дії. Унікальне тлумачення вогняного дощу — таке бачення обіцяє добробут і почесті.

Домогтися унітарного тлумачення снів, згадавши, що мені приснився шум дощу — практично неможливо. Кожен сонник трактує його по-своєму. Вибирати значення випливає з тих, сонників, які близькі по емоційному забарвленню снів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: