Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дракон?

До чого сниться дракон?

Зміст:

Сонник дракон

Міфічні істоти завжди привертали нашу увагу своєю незвичністю і казковістю. Дракон ж є дуже цікавим символом, і пройти мимо, не розтлумачивши його, просто неможливо.

Що ж він означає? Тлумачення різняться, все залежить від того, що конкретно ви бачили, які дії здійснювали, і навіть той факт, коли приснився даний сон.

І все ж сонники сходяться в одному: дракон є уособленням внутрішньої сили, могутності й мудрості.

Загальне значення

Відповідаючи на питання, до чого сниться дракон, насамперед необхідно згадати все найдрібніші деталі, і тільки потім приступати до тлумачення.

Наснилося міфічна істота

День тижня

Згадайте, в який день тижня вам наснився такий незвичайний сон:

У ролі кого довелось бути?

Необхідно згадати, довелося чи просто спостерігати за драконом з боку, або ж ви якось взаємодіяли з ним.

Грізне істота охороняє щось

Спостерігач

Якщо ви просто бачили дане міфічне створення, при цьому відчували себе в цілковитій безпеці, і навіть при бажанні дракон не міг вам нашкодити, то це хороший знак. Ви дуже сильна людина, в вас таїться дуже багато енергії і потенціалу. Вам варто відкласти відпочинок на потім і реалізувати себе в якійсь справі, де обов’язково досягнете успіху.

Побачили, що це істота щось охороняє? Неважливо, чи була це прекрасна дівчина або незліченні багатства. Такий сюжет говорить про неймовірно міцне здоров’я. Однак обзаводитися шкідливими звичками не варто.

Побачили дракона неймовірної краси з захоплюючими дух крилами? Ви досить принципова людина, іноді жорстокий, але при цьому справедливий. Весь цей набір якостей дозволяє вам рухатися в правильному напрямку.

Казкова істота, яке ви побачили в печері, закликає вас не здаватися. Ймовірно, ви давно хотіли здійснити якусь справу, але зневірилися в процесі досягнення мети і подумали, що у вас нічого не вийде. Сонник зазначає, що саме в найближчому майбутньому ви досягнете висот, якщо візьмете себе в руки.

Сниться багатоголове істота

Дракон, який лежить на каменях, — досить рідкісний сон, який відвідує небагатьох сновидцев. І він означає кардинальні зміни, якісь важливі події, після яких вже не вийде бути колишнім чоловіком.

У істоти було кілька і більше голів? Це показник того, що ви людина протиріч. Вам слід розібратися в собі, своїми прагненнями і позицією, перш ніж приймати якісь важливі рішення.

Як стверджує сонник, дракон, який летить далеко в небі, натякає сновидцу про те, що незабаром він пізнає якусь таємницю, яка спочатку повалить його в шок. Однак отриманою інформацією необхідно грамотно скористатися.

Істота грізно стоїть перед воротами? Ви довго чогось домагалися, і зовсім скоро те, про що ви так давно мріяли, здійсниться. Слід докласти лише трохи зусиль.

Битися уві сні зі страшним звіром

Трохи лякає сон, де персонаж міфів і легенд вповзає в ваше житло, говорить про те, що ви віддаєте перевагу в своєму житті багато працювати. При цьому в найближчому майбутньому вдасться просто казково розбагатіти.

Взаємодія

Досить часто нам доводиться не тільки бути спостерігачами, а й учасниками свого бачення. Які сюжети відвідали і що вони означають?

До чого сниться дракон, якого ви вбиваєте без дещиці страху чи жалю? Ви є досить закомплексованим, недовірливим людиною, всередині якого живе багато страхів. Однак зовсім скоро вам вдасться впоратися зі своїми боязнь, які вже давно не давали вам спокою.

Довелося битися з цією істотою? Зараз ваші почуття вступили в протиріччя розуму. Лише вам вирішувати, чи слухати своє серце чи ні. Сонник стверджує, що обидва рішення будуть вірні.

Пощастило отримати допомогу від дракона? Він надав вам якусь послугу, врятував від смерті? Це дуже хороший знак, що означає, що ви живете в гармонії з собою і навколишнім світом, вас ніщо не турбує.

Літали на спині цього казкового звіра? Сміливо беріться за будь-які справи. Особливо добре, якщо займетеся різними видами діяльності. Вас чекає успіх, а удача буде супроводжувати починання.

Сниться політ на міфічну істоту

Навіть такий сон, де дракон з усією злістю і лютістю нападає на вас, не обіцяє нічого поганого. Навпаки, ви усвідомлюєте, наскільки важке у вас положення, але вам надасть допомогу і підтримку якийсь впливовий чоловік. Після вирішення проблеми ви можете стати навіть близькими друзями.

Інші особливості

У світі сновидінь можливо все, тому розтлумачити абсолютно всі варіанти просто неможливо. При цьому деякі сонники дають розшифровку ще кількох образів, які можуть наснитися сновидцу:

Бачити уві сні істота чорного кольору

Колір міфічної істоти

Запам’ятався колір дракона? Це чудово, адже сонники досить докладно розглядають таку деталь.

Наснилося, що ви бачите чорного дракона — ви, а також ваші близькі люди можуть похвалитися відмінними здоров’ям. Необхідно тільки підтримувати такий стан.

Коли приснився червоний дракон, то сміливо чекайте поповнення в родині. Скільки голів було у міфічної істоти, стільки дітей і народиться.

Золотий колір — знак, що ви незабаром знайдете безцінний досвід, який дуже знадобиться в майбутньому, а також допоможе якомусь близькій людині.

Зелений — символ ваших кар’єрних успіхів. Незабаром зможете розбагатіти, отримати бажану посаду, велика ймовірність того, що змініть роботу на більш високооплачувану.

До чого сниться білий дракон? Вам буде везти в усіх справах. На довгий термін ви навіть забудете про те, що значить темна життєва смуга.

Якщо бачили багато казкових істот різного кольору, то ви надмірно захоплені потойбічним світом, магією, езотеричними практиками.

Думка Міллера

Даний тлумач по праву вважається одним з найбільш авторитетних. Міллер докладно розглядав дане сновидіння, для початку він робив акцент на тому, кому приснився образ дракона:

Однак варто врахувати, що якщо ви якось взаємодіяли з драконом, то тлумачення змінюється. Такі сни вказують на те, що ви занадто категоричні, егоїстичні в своїх бажаннях і прагненнях. Така поведінка викликає невдоволення у навколишніх людей, наслідком чого стане затяжні конфлікти.

Міллер розглядав ще кілька сюжетів сну. Так, якщо сняться дракони, від яких ви тікаєте, то у вас є якісь проблеми, які ви постійно відкладаєте на потім. Вам потрібно вирішити накопичені справи якомога швидше, поки ще не занадто пізно.

А ось до чого сниться дракон, з яким ви боретеся? Це хороший знак, який означає, що ви проживаєте досить насичене життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: