Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться дружина коханця?

До чого сниться дружина коханця?

Зміст:

Сонник дружина Коханця

Дружина в світі людей має місію не в тому, щоб зробити приємність чоловікові. Дружина — символ честі і доброго імені родини.

Розгадки снів

Образ дружини коханця у снах уособлює підозри, серйозні переживання, побоювання з будь-якого приводу. Цей образ служить натяком на викриття сновидіння в таємне життя.

Детальніше дізнаємося, до чого сниться дружина коханця, з джерел минулих і нинішніх днів.

Колишні джерела

Багато класичні сонники сходяться на думці, що образи дружин коханців є у снах в той період, коли сплячий наяву відчуває сильний стрес. Це може бути пов’язано з будь-якої таємної, яка важким тягарем лежить на його серце.

Сонник Міллера

Сталося бачити коханця зі своєю дружиною, або просто його дружину? Це вказує на сумніви, які тяжіють сновидіння, через невизначеність в його житті. Сон підтверджує стан сновидіння на межі розчарування.

Якщо наснилася дружина коханця

Сонник Ванги

Провидиця говорила, що дружини коханців приходять у снах саме в той період, коли самі сновідіци починають відчувати внутрішній конфлікт через втому бути в постійній напрузі, приховуючи від усіх свої відносини. Часто такі сни служать посилом до їх розриву.

Нинішні джерела

Віщуни, наші сучасники, пов’язують появу даного способу у снах з ймовірністю викриття таємних відносин і, супутніми цьому, наслідками.

Сонник Цветкова

Езотерик вказує, що коли довелося бачити дружину свого коханця в мріях, значить незабаром зв’язок між ним і сплячою буде розкрита. Для запобігання негативних і неприємних наслідків, було б не зайвим піти на відверту розмову з дружиною коханця, закликає сонник. Разом розібратися до кого з них двох у нього сильніше почуття. Якщо до дружини, то скромно і тихо відійти в сторону.

Сонник І. Мельникова

Психолог і онейроман при складанні свого сонника врахував багато особливостей психології жінок, а також досвід досліджень в сфері мрій, проведених останнім часом.

Він вважає, коли довелося уві сні бачити дружину чоловіка, з яким вас пов’язують інтимні стосунки, значить наяву вас чекають великі неприємності на роботі.

Крок за кроком стежкою сновидінь

Любовний трикутник — тема, стара як світ. У житті можна почути про це багато самих різних і закручених сюжетів. А уві сні вже тим більше. І не завжди приснилося несе негативні прогнози. Подивимося, які сюжети може приготувати нам наша підсвідомість:

Сталося бачити як в пристрасному танці кружляли разом коханець зі своєї благовірної? Сон волає не грати з вогнем.

Наяву дружина людини, з яким ви таємно зустрічаєтеся, здогадується про невірність чоловіка. І вона хоче нанести на вас порчу. В даному випадку вона вдасться до допомоги професійних магів.

Якщо приснився секс між вашим кавалером і його благовірної, під час якого вона сміялася, значить невірність її чоловіка обумовлена ​​його невмінням задовольняти в інтимному плані. Йдучи на ліво він просто намагається самоствердитися, або набратися досвіду. Домігшись бажаних результатів, він розірве з вами відносини.

Йому ви потрібні лише для випробування гострих відчуттів, збереження інтриги. У нього ідеальна друга половинка, з якої йому добре. Просто йому подобається відчувати насолоди з новими партнерками. І можливо ви у нього не єдина.

Побачити уві сні даму свого бой — френда, з якою довелося мило розмовляти, без підвищених тонів і всяких ексцесів, означає, що наяву її не бентежать ваші відносини. Вона не заперечує проти подружньої невірності.

Якщо довелося бачити сцену, де дружина вашого залицяльника накривала на стіл, вступала з вами в розмову, і вела себе так, ніби нічого не знає про ваших близьких відносинах, то для вас це хороший прогноз, що сповіщає про їх швидке розлучення.

Бути почесною гостею на весіллі пари, де в ролі нареченого був ваш коханець, означає ваше швидке розчарування в партнері. Ви самі захочете розірвати відносини, зрозумівши що він просто альфонс.

Постійно споглядати сон, де дружина вашого залицяльника перебувала в поганому здоров’ї, що лежить на ліжку в старому халаті, обіцяє прийдешні неприємності всім учасникам любовного трикутника, які можуть бути пов’язані зі сферою здоров’я.

Аналогічний прогноз, який вказує на те, що роман сплячої з чужим чоловіком стане горем для трьох, дає сон, де спостерігався застиглий фрагмент з його покійною дружиною.

Імовірність бути втягнутою в небезпечну аферу попереджає сон, де довелося розмовляти з дружиною свого неіснуючого залицяльника.

Сон закликає бути обережним з новими знайомими. Чи не поспішати давати угоду на сумнівні пропозиції.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: