Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться двоюрідна сестра?

До чого сниться двоюрідна сестра?

Зміст:

Сонник Двоюрідна сестра

Бачити уві сні родичів доводиться досить часто. Але знаковими є нічні марення, в яких беруть участь найближчі кровні родичі. А ось зрозуміти, до чого сниться двоюрідна сестра, досить важко.

Практично кожен сонник говорить про те, що двоюрідна сестра сниться до подразнення, злості і образі на кого-небудь з членів сім’ї.

Найбільш несприятливий знак, якщо уві сні вона прийшла до вас в гості, щоб висловити вам своє невдоволення. І лише смерть родички уві сні означає для неї довге життя в здоров’я і радості.

Якщо наснилася двоюрідна сестра

Для того, щоб розтлумачити, до чого сниться двоюрідна сестра, потрібно згадати, як вона виглядала і в якому була настрої. Якщо ж в реальності у вас подібних родичів немає, а приснилася симпатична дівчина, яка називає себе вашої кузиною, то будьте готові до конфлікту з другою половиною на грунті ревнощів.

Стан кузини

Від того, в якому стані була дочка дядька або тітки уві сні і буде залежати основне тлумачення. Якщо вона в доброму здоров’ї і настрої, значить отримаєте приємну новину. Бачити її хвору або роздратовану — доведеться пережити неприємну ситуацію і повністю визнати свою провину за нанесену образу.

Благополучне здоров’я і настрій

Бачити її з хорошим настроєм — отримати невеликий подарунок, який стане в нагоді вам в господарстві. Обіймати і радіти зустрічі — до сліз. Якщо сниться, що весілля дівчата готується в вашому домі — доведеться відвідати нудних і неприємних вам людей.

Весілля

Якщо були у неї на весіллі

Якщо приснилося, що скоро відбудеться весілля кузини, і ви поспішаєте її привітати з цією важливою подією — будьте готові почути про цю особу неприємні плітки. Обіймати її на самому заході — засмучення.

Вагітність

Бачити двоюрідну сестру в цікавому положенні означає крах надій і планів. Першому помітити уві сні її вагітність, але вона цей факт заперечує — плани на спільне проведення часу не виправдаються. А якщо неймовірними зусиллями вийде їх здійснити, це буде саме сумне час у вашому житті.

Тривожний сон про сестру

Якщо наснилася померла кузина — нова справа не отримає належного ходу і принесе вам серйозні збитки. У разі, коли насправді жива родичка є уві сні як померла, наприклад, лежить в труні — то, як не дивно, це хороший знак. Жінка проживе довге життя.

Бачити смерть власної кузини — до теплої зустрічі в реальності, особливо, якщо в нічних мареннях вона померла у вас на руках.

Ваша розмова буде теплим і приємним, навіть якщо до цього були деякі проблеми зі спілкуванням.

Смерть двоюрідної сестри чоловіка означає, що йому доведеться виправляти помилки свого батька або матері і вибачаться перед сім’єю кузини.

Розмовляти уві сні з родичкою, яка померла давно, почути від неї про швидку смерть чоловіка — будьте обережні, особливо, довелося бачити і інших родичів по її лінії. Це означає, що для вашої другої половинки наступний день буде небезпечний травмами.

Власні почуття

Багато що в тлумаченні залежить від того, які стосунки з цією особливою у вас в реальності. Якщо ви любите її щиро любите і раді кожній нагоді побачиться або поговорити, то і нічні марення з нею повинні принести радість і приємні емоції. Можливо, ви в передчутті наступної зустрічі і часто думаєте про неї.

Натягнуті відносини, нез’ясовані образи в реальному житті — лише посилюють негативний тлумачення. Якщо ж ви ніколи не бачили цю людину — має сенс наступної доби бути набагато обережнішим, ніж завжди.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: