Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться джип?

До чого сниться джип?

Зміст:

Сонник джип

Джип, на думку деяких людей, асоціюється з достатком і великими можливостями. Однак на практиці таке твердження вважається неправильним. Багато хто міг помітити, що автотранспортний засіб відображає внутрішню сутність сновидіння, а тому зрозуміти, до чого сниться джип, буває не так складно. Головне — звернути увагу на кожну дрібницю, а тільки потім звертатися за допомогою до спеціальних сонникам.

На що звернути увагу?

Приснився позашляховик

Великий позашляховик приковує увагу на дорозі і вважається, що його набувають люди, охочі потішити власне его. Якщо вам треба бачити такий знак, значить насправді вас чекатимуть великі борги і проблеми у всіх починаннях.

Місячний сонник

Вам може наснитися, як ви розтинати на джипі по безкрайньому бездоріжжю, не чуючи ніякого дискомфорту. Такий сон розповість про те, що в житті починається світла смуга: всі починання будуть успішними.

Їздити на чужій машині — ваше честолюбство може бути зачеплено.

Який стан?

Сновидінню слід звернути увагу на те, в якому стані був автомобіль.

Підробка

Якщо ви купили недорогу машину, яка тільки зовні нагадує джип, значить в реальності в ваших справах почнеться сильний розлад. Сонники радять відмовитися від раніше запланованих справ, оскільки ті приведуть до великих проблем. Представник сильної половини людства, який купив своїй жінці авто невідомої марки, може розраховувати на проблеми, пов’язані з роботою або бізнесом.

Сниться стара розвалюється машина

Мотлох

Якщо приснився автомобіль був в поганому стані, але сновидец так хотів стати володарем джипа, то йому доведеться вирішувати чужі проблеми, що стосуються різних життєвих аспектів:

Бережіть себе!

Кожну хвилину водія підстерігає небезпека: ніхто не знає, що буде за поворотом.

Траса

Якщо ви вирішили протестувати куплений автомобіль на заміській трасі і потрапили в аварію, значить насправді треба звернути увагу на своє здоров’я. Є велика ймовірність отримати багато травм, а тому слід дотримуватися простих правил безпеки.

Що може означати аварія на білому джипі? Відповідь не така проста, як може здатися на перший погляд. Якщо спляча людина бачить сліди крові, значить йому треба остерігатися порізів та інших каліцтв, оскільки вони будуть дуже довго гоїтися. Купувати авто — до великих фінансових втрат.

Потрапити уві сні в аварію

Бездоріжжя

Якщо чорний джин їде по бездоріжжю і потрапляє в аварію, значить в реальності надійде запрошення взяти участь в сумнівній авантюрі. Ви не повинні втрачати пильність, щоб проблеми обійшли вас стороною.

Якщо незаміжня дівчина побачила уві сні, як вона розбила свій автомобіль, то вже скоро їй надійде пропозиція від несерйозного хлопця. Перш ніж приймати пропозицію, треба буде зважити всі «за» і «проти».

Що розповідає Міллер?

Як оповідає сонник, джип — особливий знак, який потребує правильної характеристиці. Якщо ви побачили себе за кермом великого автомобіля, то, швидше за все, ваша підприємливість може нашкодити. Перш ніж приймати якесь рішення, необхідно все ретельно обміркувати.

Особливу роль для сновидіння буде грати колір транспортного засобу:

Якщо жінка бачить, як її чоловік підносить їй дорогий подарунок, значить станеться те, про що вона так давно мріяла.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: