Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться екскурсія?

До чого сниться екскурсія?

Зміст:

Сонник екскурсія

Складно знайти людину, яка в житті не їздив на екскурсії. Даний захід обов’язково входить до шкільної програми.

Що, якщо по якійсь новій ви відправлятися не наяву, а уві сні? До чого сниться екскурсія? Спробуємо розібратися.

Екскурсія уві сні

Наснилася поїздка

Вважається, що дане бачення обіцяє сновидцу знайомство з новими країнами, культурами, людьми. Коли ви приступаєте до розгляду даного бачення, то вам варто не тільки відзначати загальну картину сну, а й придивлятися до деталей.

Що скаже Міллер

Густав Міллер вважав, що коли уві сні ви ходите по різних місцях в складі екскурсії, то в реальності вам належить знайомство з цікавим і всебічно розвиненою людиною. Від даного спілкування ви зумієте винести багато корисного і нового для себе.

Розглядати пам’ятки іншої країни — незабаром вам доведеться мати справу з представниками влади.

Негативно Густав Міллер розглядав нічне бачення, в якому ви показуєте за певну плату іншим людям своє житло. Вважається, що після подібних видінь сімейне життя сновидіння стане просто нестерпною, сварки і скандали зміцняться в вашому домі.

Думки інших тлумачів снів

Розглядати уві сні пам’ятки

Подібний символ нечасто зустрічається в сонниках. Тим не менш, якщо постаратися, то можна знайти достатньо необхідної інформації з приводу того, до чого сниться екскурсія.

Тлумач Мандрівника

Участь в екскурсії — знак того, що сновидець став розвиватися духовно, пізнавати самого себе. Відстати від екскурсійної групи — ви перестали відповідати сучасності. Такий сон може говорити про те, що сновидець не може вписатися в соціум, знаходиться в якомусь вакуумі, не знаходить спільної мови з оточуючими людьми.

Езотеричний тлумач

Наснилася екскурсія, значить, в реальності ви пізнаєте щось нове. Можливо, ви відвідаєте нові місця, отримаєте нову інформацію, познайомитеся з іншими людьми.

Тлумач по Фен-шуй

Стежити за роботою гіда уві сні

Коли уві сні ви дивитеся на те, як гід показує різноманітні пам’ятники і пам’ятки, то наяву у вас все буде виходити найкращим чином. Справи почнуть просуватися швидко.

Сонником негативно тлумачиться сон, в якому в момент екскурсії ви бачите опудала тварин. Вважається, що незабаром сновидіння здолає раптове горе.

Крім того, сновидіння про походи по визначних пам’ятках по-різному розглядаються джерелом для чоловіків і для жінок. Коли уві сні сновидец бачить себе в ролі екскурсовода, то:

Сонник Лонго

Як вважає даний сонник, екскурсія в нічному баченні — це завжди позитивний знак. Якщо ви були в складі групи туристів, то незабаром у вас буде реальна можливість весело провести час.

Самому бути гідом уві сні

Самі показували туристам різні історичні місця? Тоді тлумач вважає, що ви комунікабельний і товариська людина. Вам легко і просто знаходити спільну мову з оточуючими людьми, ви запросто йдете на контакт. Крім того, ви відповідальні, завжди виконуєте свої обіцянки, на вас можна покластися.

Універсальний тлумач

Сонник радить згадати, з якою метою ви відправлялися на екскурсію уві сні. Саме це допоможе краще розгадати бачення і скласти правильне передбачення.

Якщо ж приступати до розгадки сну в загальних рисах, то прогулянка по різним нових місць — це знак, що вам пора взяти перепочинок в роботі, відпочити і набратися сил.

Коли за різними історичними місцями вас водить гід, то в реальності вам варто знайти собі більш мудрого наставника. Тлумач вважає, що зараз у вас виникла проблема, з якою ви самі не впораєтеся.

Бродити по різних місцях самостійно, без гіда — ви впевнені в собі, розумієте, що маєте достатній досвід і перебуваєте на правильному шляху. Якщо ви будете і далі йти тим же шляхом, то обов’язково досягнете мети.

Показувати уві сні пам’ятки

Екскурсія з точки зору психології

Основним джерелом тлумачень снів з психологічної точки зору досі є сонник Зигмунда Фрейда. Психолог вважав, що коли вам сниться поїздка по історичних місцях, то ви приховуєте від близьких якусь таємницю. Вона стосується вашої сексуального життя. Ви мовчите про неї, так як думаєте, що вас зрозуміють неправильно.

Коли ж вам сниться, що ви самі проводите екскурсію, розповідаєте туристам про визначні пам’ятки, то у вас вже накопичився достатній сексуальний досвід, яким ви могли б поділитися з іншою людиною. Фрейд радив вам не концентруватися лише на отриманні власного задоволення, а постаратися навчити партнера того, в чому ви досягли успіху.

Місце екскурсії

До чого сниться екскурсія — зрозуміло. Але тлумачі також розглядають значення конкретних місць, в яких вам довелося побувати уві сні:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: