Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться екстрасенс?

До чого сниться екстрасенс?

Зміст:

Сонник Екстрасенс

Люди по-різному ставляться до такої професії як екстрасенс. Хтось бачить у ньому єдиний порятунок, інші ж вважають підлими брехунами, деякі так і зовсім відкривають власну справу на цьому терені.

До чого сниться екстрасенс? Як і в реальному житті, ця професія туманна і загадкова. Тому необхідно чітко згадати деталі уві сні, щоб вірно розшифрувати заплутаний символ.

Що говорить тлумач?

Починаючи аналізувати, до чого сниться екстрасенс, необхідно пам’ятати не тільки обставини уві сні, а й пережиті почуття. З якими емоціями Ви зустріли цю людину? Вірили його словами? Або ж самі виступали ясновидцем?

Віра або скепсис?

Якщо бачили уві сні екстрасенса

Отже, Вам приснився екстрасенс. Якщо Ви вірили кожному сказаному слову, то це хороший знак. Це говорить про те, що в Вас розвинені такі тонкі почуття як інтуїція і внутрішнє чуття. Ви можете сміливо довіряти не тільки доводам розуму, але і серця. Сонник радить розвивати ці риси і вірити в себе.

Вважали стоїть перед Вами людини обманщиком? Ви надто скептичні і у всіх ситуаціях шукаєте логіку і здоровий глузд. Змиріться з тим, що в світі не все може бути пояснено і прислухайтеся до покликом серця.

Обставини уві сні

Які події чекали в обіймах Морфея? Згадайте і проаналізуйте явившуюся ситуацію уві сні.

Міллер стверджує, що якщо в мріях Ви мали екстрасенсорними здібностями, то наяву слід сторонитися ошуканців.

Інші тлумачення

Коли саме приснився

До чого бачити екстрасенса в нічних мареннях згідно з іншими джерелами? Згадайте всі важливі нюанси, адже навіть місяць народження може істотно вплинути на кінцеве тлумачення.

Життєвий сонник

Народилися в січні, лютому, березні і квітні? В даному випадку екстрасенс віщує допомогу з боку сильної людини. Тлумач стверджує, що він буквально врятує Вас і вбереже від багатьох бід. Слід уважно ставитися до нових знайомств і не розривати контактів з вірними товаришами.

Якщо день народження припав на травень, червень, липень або серпень, то слід поберегти душевні сили. Ви витрачаєте багато енергії на вирішення чужих проблем і берете на себе чужі турботи. Подібна ситуація призвела до втоми і втрати інтересу до життя. Необхідно накопичити сили, які знадобляться в найближчому майбутньому.

А ось людям, народженим у вересні, жовтні, листопаді або грудні, слід задуматися про зміцнення своїх позицій. Ви надзвичайно уразливі перед зовнішнім світом і не можете дати гідну відсіч. Цим користуються недоброзичливці і навіть ті, кого вважаєте друзями.

За даним джерелом, ясновидець в загальному сенсі є передвісником зустрічі з цікавою людиною. Сказані слова з його боку можуть залишити незабутнє враження і навіть змінити подальше життя.

Сезонний сонник

В який сезон відвідало дане явище? Ця деталь також важлива при тлумаченні нічних мрій.

Літо

Довелось бачити цю картину в спекотний період? Ви взяли на себе занадто багато турбот. Відмовтеся від частини отриманої роботи. В іншому випадку можете нажити депресію і повну байдужість до життя.

Осінь

У Вашому житті настане темна смуга, з якої буде складно справлятися своїми силами. Вам необхідно оточити себе людьми, які допоможуть пережити похмурий період і дозволять наявні труднощі.

Зима

Слід сподобатися до свого оточення. Найімовірніше, родич або близький друг потрапив в біду, але зі своїх міркувань не розголошує Вам про це. Надайте посильну допомогу, будь то ділову пораду або матеріальна допомога.

Весна

На жаль, слід бути готовим до періоду сварок і розбіжностей з другою половинкою. Проявіть терпіння, і знайдіть компроміс. В іншому випадку конфлікт може затягнутися на довгий термін.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: