Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться електричка?

До чого сниться електричка?

Зміст:

Сонник онлайн Електричка

Електричка уособлення руху життя, розставань, очікувань, зустрічей. Це символ динаміки, духовних проривів.

Символіка снів

Електричка у снах пов’язана з поняттям динаміки. Це знак часу, зміни подій, руху життя. За час шляху всередині них відбуваються зустрічі, знайомства. Ці обставини мають свої тлумачення у снах.

Альтернативні трактування

Однозначно цей транспорт трактується популярними сонниками, як символ зміни реальності сновидіння. На скільки вони будуть значимі, залежить від того, як правильно поставиться сам сплячий до посилів, які несе сон. Чи буде він активно прагнути до чогось нового, або буде продовжувати жити на «автопілоті», сподіваючись тільки на диво. До чого сниться електричка по трактуванням різних сонників.

Сонник Міллера

Якщо наснилася електричка

Психолог сполучає цей вид транспорту з подорожами. Вони обіцяють бути значущими, якщо у снах в шляху все благополучно, немає перешкод. Але, як вказує сонник, електричка, що рухається не по рейках, передрікає складності реалізації задуманого. Але вони переборні.

Речі, забуті в вагоні, служать закликом зробити рішучий крок на шляху розриву відносин з людиною, до якого немає любові. Сіли, помилково не в свою електричку, вказує на шанс виправити похибки минулого.

Сонник Ванги

Спізнитися на свою електричку, символізує час, яке дається як відстрочка відплати за ваші провини. Використовуйте його, щоб залатати діри, виправте помилки.

Коли сплячий дивився в слід поїзду, це говорить про, що розкриваються перед вами, можливості.

Доля підносить кілька варіантів для розвитку подій, і від вас залежить, що ви виберете.

Переповнені вагони символізують вашу м’якотілість. Ви не маєте власної думки, і вами легко управляють інші.

Сонник Фрейда

Їхати в електричці, значить робити поспішні висновки про партнера. Не кидайтеся, як у вир з головою, в стосунки. Вони не обіцяють бути щирими.

Якщо спізнювалися на електричку

Постійно спізнюватися на електричку, очікуйте зрад коханого.

Сталося їхати у вагоні з однією людиною, обіцяє взаємну і щасливу любов.

Сучасні трактування

Нинішні сонники сходяться на думці, що електричка уві сні уособлює ваш рух, не фізичне, але духовне. Зупинимося докладніше.

Сонник Лоффа

Пастор каже, що цей вид транспорту є закликом відгукнуться на заклик про допомогу когось із ваших знайомих. Навіть якщо цей вчинок викличе осуд з боку оточуючих.

Спізнитися на електричку обіцяє наяву спонтанне знайомство, яке переросте в серйозні почуття.

Сонник Хассе

Якщо наснилася, мчащаяся на великій швидкості, електричка, обіцяє швидке втілення в реальність вашої мрії.

Поїздка, під час якої сталася аварія, передрікає великі втрати в бізнесі. Однак, не виключені і аварії наяву, тому будьте уважні в дорозі.

Сюжети снів

Щоб зрозуміти посил сну, дізнатися до чого сниться електричка, потрібно звернути увагу на всі події, що сталися в дорозі:

Якщо чекали електричку

Їхати на електричці рано вранці обіцяє одужання від будь-якої недуги. Поїздка в обідні години нагадує про те, що пора відвідати рідних, поцікавитися їх життям. Бути в дорозі у вечірній і нічний час доби передрікає дрібні втрати.

Сталося чекати свою електричку на пероні застерігає від поспішних висновків угод з партнерами по бізнесу. Існує ймовірність, що вони будуть липовими.

Сісти в вагон в останню мить, закликає не починати власну справу, тому що велика ймовірність його нерентабельність.

Вийти з вагона серед поля, і чекати наступний поїзд, обіцяє поповнення сімейства.

Сталося запізнитися на електричку передрікає пересуди серед колег. Це пов’язано з бажанням когось із них вижити вас з місця роботи. Але вони самі потраплять в свій капкан.

Бігти слідом за йде електричкою обіцяє досягнення гідного становища і матеріального достатку.

Їхати на ній і спостерігати як хтось, запізнившись, наздоганяє склад, значить отримає високу посаду, спочатку призначалася не для вас. Але ви довели, що гідні її, своїм сумлінним ставленням до справи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: