Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться фарбувати губи?

До чого сниться фарбувати губи?

Зміст:

Сонник фарбувати губи

Макіяж з давніх часів носив глибинний сакральний, священний сенс. У період Ведичної цивілізації дівчаткам з семи років давали знання про мистецтво макіяжу. Будь-яка частина на жіночому обличчі володіє певним значенням.

Символіка мрій

Губи уособлюють чуттєвість. За них несе відповідь Богиня процвітання, що носить ім’я Лакшмі. Коли жінки наносять на них помаду потрібного кольору, Лакшмі ними вельми задоволена, і посилає в їхнє життя духовне і фінансове багатство. До чого сниться фарбувати губи почитаємо в сонниках.

Альтернативне тлумачення

Якщо уві сні фарбували губи

Губи звикли уособлювати з поняттям пристрасть, задоволення, потяг. Але правильно розтлумачити їх бачення в снах, крім загальноприйнятих визначень, нам допоможуть сонники. Звернемося в першу чергу до популярних і достовірними джерелами.

Сонник Міллера

За трактуванні психолога, якщо жінка уві сні фарбувала губи помадою червоного кольору, це сигнал про те, що у відносини з її коханим закралася фальш. Коли наснилися губи в яскравій помаді, але цей колір не сподобався сновидицей, це вказує на занижену її самооцінку. Не буде зайвим підкоригувати рівень.

Сонник Міллера вказує, якщо спляча скористалася чужою губною, значить наяву вона бажає спокусити чужого чоловіка.

Хороший прогноз в сонник Міллера дається, коли у сплячої нанесена була на губи чорна губна помада. Сновидицей втомилася від ролі безголосого пігмея, і зважилася кинути виклик долі. І це правильно.

Сонник Фрейда

Психоаналітик впевнений, що фарбувати уві сні губи, вірний сигнал того, що ваш партнер не задоволений вашими відносинами, але не наважується про це говорити.

Сонник Ванги

Помада — вуаль

Провидиця вказує, що мрії, в яких, жінка накладає на губи макіяж, говорять про її бажанні зав’язати любовну інтрижку з чоловіком, до яких вона давно не байдужа. Сон обіцяє такий шанс. Але нехай сновидицей не заграють. Дізнавшись її справжньою, партнер побажає продовжити відносини.

Трактування сучасних астрологів, психоаналітиків

Ми не залишимо без уваги думки інших трактувань сновидінь, де відбувався цей процес. Вони багато в чому схожі, і стверджують, що такі сни уособлюють фальш у відносинах людей. Губна помада служить своєрідною вуаллю, яка маскує справжні наміри.

Сонник Юнони стверджує, що нанесення кольору на губки в мріях служить сигналом до прийдешньої сварці, більш того, до розлуки, яку спровокує ваша поведінка.

Сонник Дмитра та Надії Зими попереджає про можливе обмані, здатному відвернути вас від прийдешніх планів, про якімсь сигналізує сон, де ви бачили як хтось фарбує уста.

Якщо ви самі фарбували уста, то наяву ваші почуття до партнера не щирі. Коли ви забруднилися помадою, значить нещирість і обман вам же і вилізуть боком.

Г. Іванов в своєму сонник пише, що сновидіння, де ви користувалися олівцем, або блиском для губ, попереджає про хворобу ваших губ.

Деталі сновидінь

Якщо дама в своєму сні накладає колір на уста, означає, що вона бажає романтичного побачення. А чоловікові приснився таке дійство, означає потяг до одностатевих зв’язків, якесь він ретельно пригнічує. Але важливі тут деталі сновидіння:

Якого кольору була помада

Дуже важливо, говорить сонник, губи якого кольору були уві сні. Найбільш популярна яскрава фарба для губ, це червона. До чого сняться губи в такому кольорі, трактується двояко. Якщо фарбу сновидицей наносила акуратно, не поспішаючи, то хиткість у відносинах нейтралізована. Але коли грим наносився в поспіху, це говорить про можливість появи третього зайвого.

Бачити губи в помаранчевому кольорі просто говорить про вас, як про веселе, надійному і не скандальному людині.

До чого сняться губи в пастельних тонах, свідоцтво про те, що життя складається вдало. У всьому панує спокій, впевненість, і, головне, стабільність.

Бачити безбарвні тони на устах, це вказують на недооцінку оточуючими ваших старань. Але самі ви отримаєте величезне моральне задоволення.

Якщо постійно підфарбовувати губи

Якщо уві сні вам сниться, що ви постійно підфарбовувати і оновлюєте колір на губах, це вказує на наявні комплекси у вас, зв’язані із зовнішністю. Менше приділяйте увагу думку інших. Навчіться себе любити такою.

Бачити в сновидінні, що ви купували губну, вказує на те, щоб спокусити чоловіка, який вам давно подобається, знадобитися максимум чарівності. Не обійтися і без відвертих натяків. Тільки лише не проявляти їх реально, інакше після першої ночі відносинам прийде кінець.

Бачити, що при покупці ви довго не могли визначитися з кольором, тлумачиться двояко. Якщо ви зупинили свій вибір на рожевій помаді, це обіцяє швидке зав’язування відносин.

Коли довелося бачити чорні тони, яким ви віддали перевагу, то це закликає переходити до крайніх заходів, досить сміливим. Інакше пропустіть нагоду.

Помади, якісь були отримані в подарунок, або піднесені в подарунок в мріях попереджають про можливі зміни в сфері бізнесу і відносин з колегами. Щоб утримати лідерські позиції, поступитеся деякими своїми принципами.

Якщо в мріях ви наносили колір на уста, дивлячись в дзеркало. При цьому великі, яскраво нафарбовані уста, ви обводили олівцем, вказує на прийдешню романтичну зустріч. Але предмет свого обожнювання ви ретельно приховуєте від свого оточення.

Але при нагоді, коли примарилися чорні тони на устах, на століттях, свідчить про Вашу хвилюванні з приводу вашого довгого приховування любовних відносин, І ви зважилися, врешті-решт, відкритися друзям і винести свої почуття на показ. Час настав, сміливо вперед.

Хороші прогнози дає сновидіння, де вам пощастило знайти губну косметику. Вас чекає запальна, авантюрна любовну інтрижку, яка не тільки залишить незабутні враження, а й осягнення нових висот у відносинах.

Важко вибрати потрібний колір, вказує на вашу підвищену вимогливість і зайву вимогливість до партнерів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: