Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться феєрверк?

До чого сниться феєрверк?

Зміст:

Сонник Феєрверк

Слава благих справ і великих звершень, уподібнюється вогненної низці, що тягнеться за запущеної в небеса ракеті. Тому феєрверк це символ благих справ.

Символ вогненних забав в сновидіннях

До чого сниться феєрверк, трактується двояко. Це може служити натяком, що справжні, гідні цінності прівлекаеми НЕ іскристим блиском зовнішнього прояву, а внутрішніми якостями, що додають красу зовнішнім почестей. Це є доказом, що пущена в небо ракета, завжди буде спонукати сновидіння до доблесним вчинків, відзначаючи їх в середовищі інших простолюдинів. Заглянемо в сонники.

Відомі джерела

Феєрверки, салюти, всякого роду вогненні дійства сонниками трактуються виключно в позитивному ключі, навіть якщо віщувало деякі труднощі і складності.

Сонник Міллера

Якщо бачили уві сні феєрверк

Психолог позиціонує феєрверк, як ознаку майбутнього задоволення і веселощів. Ще салют трактується, як знак доброго здоров’я сновидіння.

Довелось бачити це видовище і відчувати дивне відчуття полегшення, це підказка про те, що потрібно пожертвувати чимось, щоб досягти того, до чого прагнете. Радість від досягнутого, затьмарить сумні емоції.

Молодій дівчині салют уві сні обіцяє далеку й цікаву поїздку.

Сонник Фрейда

Для чоловіка бачити феєрверки уві сні, бути учасником масових гулянь, є свідченням прекрасної ерекції і семяізліянія.

Для жінки таке сновидіння є відображенням її бажання завагітніти. Воно реалізується.

Сонник Цветкова

Салют примарилося стане доказом вдалого завершення операції. Це пов’язане з премією, гонораром, і запрошенням на банкет, де будуть впливові й заможні особи.

Сонник Гришиной

Якщо ви бачили уві сні салюти в небі, це сигнал про прийдешні зміни в житті.

Якщо ви були організатором феєрверка, вам уготована далека дорога.

Якщо підпалювали феєрверк

Довелось бачити одиночну святкову ракету, вказує що радісну звістку може бути вигаданим.

Феєрверочних сюжети мрій

Шикарне видовище наяву, анітрохи не позбавлене своєї привабливості уві сні. Але як і наяву трапляються форс-мажорні обставини, так і уві сні може трапитися всяке. Подивимося до чого сниться феєрверк в різних обставинах:

Довелось бачити уві сні спалаху феєрверку, в якому вогники одного кольору, значить це гарантує, що ваш коханий і ви ідеальна пара. Немає сумнівів, що вашому союзу уготована щаслива і яскраве життя.

Однак, коли трапилося побачити сюжет, де під час запуску салюту не запалює гніт, то вашим відносинам з партнером НЕ дістає чуттєвості і пристрасті. Можливо це всього лише закоханість, яка скоро пройде. А пізніше ви зустрінете справжню любов.

Коли уві сні ви бачили салют в небі в формі серця, це свідчення романтичного настрою вашого партнера. Він здивує вас своїми проявами ніжності і потурання будь-яким вашим капризам.

Якщо уві сні вам довелося особисто запускати салют в небо, це пророкує нове знайомство і стосунки, які ви зважитеся продовжити, після деякої заминки. У вас був гіркий досвід в цих справах і ви довгий час не могли вірити людям. Але в цей раз до вас прийшла впевненість в щирості партнера. І не даремно.

Довелось споглядати різнокольорові вогні феєрверку, це є доказом відступу хвороби, якщо наснилося хворій людині.

Цей сон обіцяє сприятливий укладення угоди.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: