Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться фея?

До чого сниться фея?

Зміст:

Сонник Фея

Нехай не кожен дорослий чоловік вірить в міфічні сили, але всі ми походимо родом з дитинства. Варто визнати, що в глибині душі люди сподіваються на диво. Коли воно не відбувається в реальному житті, уві сні підсвідомість може видати найхимерніші образи.

До чого сниться фея? Чи може сновидец сподіватися на диво, яке відбудеться наяву?

Чарівні сни

Безліч тлумачів вважають, що зустріч з казковою чарівницею уві сні обіцяє сплячій людині зміни в особистому житті в кращу сторону.

Відбудуться зміни в кар’єрі, підвищиться рівень заробітної плати, не виключено, що ви зміните рід діяльності. Але, звичайно ж, кожен сонник привносить своє індивідуальне пророкування.

Пророцтва популярних сонників

Наснилася казкова чарівниця

Варто відразу зазначити, що абсолютно всі провісники вважають, що якщо присниться фея, то сновидец виграє джек-пот у долі.

Сонник Міллера

В даному тлумачі йдеться: сон про чарівниць — добрий, з якого боку на нього не глянь.

Якщо ж фея в вашому сні була з яскравими крилами, то здійсняться всі бажання, збудуться мрії. В якій області пощастить, залежить від супутніх символів.

Жіночий сонник

Як вважає даний сонник, фея, особливо в образі вродливої ​​молодої жінки, приносить сплячій людині тільки позитивні зміни в житті.

Ви дізнаєтеся радісну новину, друзі піднесуть приємний сюрприз, трапиться щось, що дуже обрадує вас.

Езотеричний сонник

Сновидіння, в якому вас відвідала феечка, каже, що вищі сили на вашому боці, вам щастить. Але одночасно з цим сон попереджає, що варто бути вдячним за все отримані подарунки, а не скаржитися на труднощі.

Значення сну для молодої дівчини

Еротичний сонник

Зустрітися з чарівницею в нічному баченні — до успіху в особистому житті. Таке сновидіння розглядається по-різному для чоловіків і жінок:

Коли феї роблять щось недобре, ви чуєте неприємні речі — цей сон також вважається позитивним. У важку хвилину ви відчуєте підтримку вірних друзів.

Якщо у відносинах з партнером намітився розлом, то фея уві сні сигналізує: незабаром все налагодиться. Деякі події згуртують вас, освіжать почуття.

Сонники обіцяють допомогу

Вважається, що феї зі сну символізують допомогу, яку нададуть інші люди. Тим самим ви зможете уникнути біди.

Якщо фея була маленька, то допомогу надасть ваша подруга. До чого може приснитися фея фактично в людський зріст? Вам можуть допомагати і вищі сили.

Коли уві сні присутній ще і зла відьма, то в найскладніший момент ви опинитеся один на один з неприємністю. Друзі, які обіцяли допомогти, безслідно зникнуть.

Бачити себе в сні чарівницею

Самому бути казковим персонажем

Якщо уві сні ви бачили себе в ролі злої відьми, яка намагалася винищити всіх фей, значить в реальному житті ви зробите неправильно. Ви відмовите друзям в допомоги, зробите поганий вчинок, в результаті від вас можуть відвернутися всі знайомі.

Бути уві сні в ролі феї — зможете вдихнути друге життя в стосунки з коханою людиною. Правда, якщо ви бачили злу чарівницю, яка намагалася вам нашкодити, то кохана людина втрачений безповоротно, не варто витрачати даремно сили і час. Відкрийте своє серце для нових почуттів.

Інші тлумачення

Якщо просто бачити чарівниць сниться до загального поліпшення вашого життя, то зловити фею, наприклад, за крило, означає конкретний успіх. У найближчому майбутньому вам буде везти в азартних іграх, спробуйте придбати лотерейний квиток, займіться новим справою.

Коли ж фея вирвалася і полетіла, значить ви по своїй дурості пропустіть непоганий шанс.

Сваритися з чарівницею — негативний бачення. Значить, в найближчому майбутньому ви будете сподіватися тільки на свої сили, доля не буде до вас прихильна.

Для жінок фея може ознаменувати дорогу покупку або подарунок.

Хорошим вважається сновидіння, в якому ви перебували на галявині, повної казкових істот, і були однією з них. Ви обрані понад для кращого життя. Магічні сили надають підтримку у всіх справах.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: