Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться фікус?

До чого сниться фікус?

Зміст:

Сонник фікус

Квітка фікус уві сні уособлює собою життя. Коли ви будете намагатися зрозуміти, до чого вам наснився даний символ, то варто уважно придивитися до його зовнішнього вигляду.

Побачити фікус уві сні

До чого сниться фікус? Якщо листя на рослині були зеленими, соковитими, тоді надалі вас чекають радісні моменти.

Тлумачі снів говорять, що спляча людина буде перебувати в умиротвореному стані. Вам буде супроводжувати удача, матеріальне благополуччя покращиться.

Звичайно ж, якщо пошукати в тлумачі, то можна знайти і ряд інших прогнозів.

Що скаже пані Авадяева

Наснилося кімнатна рослина

Як вважає даний сонник, фікус, що з’явився вам уві сні, означає, що на певний час ви позбудетеся від тривог. Події в житті будуть радісними, але тепер довго не триватиме.

Побачили фікус в горщику, що стоїть на підвіконні — готуйтеся до неприємностей. Незабаром відбудеться подія, що ні порадує вас.

Що ще відбувалося в нічному баченні:

Думка Густава Міллера

Якщо у приснився фікуса опало все листя, то зараз ви перебуваєте в стані повного занепаду духу. Міллер вважав, що якщо ви нічого не зробите, то цілком можете опинитися в стані депресії.

Тримати його в своїх руках і бачити, як облітають листя — будете страждати душевно, вам доведеться пережити нелегкий час.

Опалий квітка вам дарують — уважно придивіться до цієї людини, саме він стане причиною ваших страждань.

Міллер радив не слухати плітки і не реагувати на думку неадекватних людей. Так ви збережете своє здоров’я.

Ще кілька тлумачень

Сниться, що подарували увядающее рослина

Не всі сонники розглядають, до чого сниться фікус. Правда, при бажанні можна відшукати кілька трактувань.

Дитячий сонник

Якщо вам приснилося бачення, в якому фігурував фікус, то варто присвятити час домашнім справам. У найближчі дні ви цілком будете зайняті клопотами по будинку.

Тлумач Лонго

Бачите уві сні кактус на підвіконні — ви переживаєте з приводу того, що останнім часом обмежуєте себе буквально у всьому. Ви зайняті тільки роботою і домашніми справами.

Даний тлумач вважає, що робота вас не задовольняє, так як ви працюєте на начальника, який не цінує вас і не заохочує.

Лонго вважав, що вам пора вирватися з цього порочного кола, більш того, зараз найсприятливіший для цього час.

Сняться друзі, що приносять до вас в квартиру ця рослина? Незабаром вони стануть докучати вам своїми порадами про те, як ви повинні жити. Благо, що у вас вистачить кмітливості, щоб вислухати їх, подякувати, але вчинити по-своєму.

Наснилося квітуча рослина

Що відбувалося з рослиною

Коли ви бачили уві сні величезний фікус, то в реальності грядуть позитивні зміни. На вашу долю випаде багато щастя. Головне не затьмарюйте його своїми сумнівами і страхами.

Бачити квітучий фікус — життя вашої родини зміниться. Це можуть бути не дуже кардинальні зміни. Не виключено, що ви зробите ремонт, добудуєте зайве приміщення, змініть інтер’єр.

Таке бачення говорить про те, що ви цілком дозріли до змін, головне прислухайтеся до себе і дійте.

Зрізати рослина — ви перебуваєте в такому стані, що вам абсолютно нічого не хочеться. Такий занепад духу може незабаром призвести вас на прийом до лікаря, так як самостійно ви будете не в силах впоратися.

Фікус, що стоїть на підлозі в вашому робочому кабінеті — негативний сон. Ви абсолютно не контролюєте ситуацію, і це сильно лякає вас.

Якщо уві сні ви підгодовуєте рослина, досипати йому добрива, то в реальності ви зайняті плануванням свого майбутнього. Ви людина, яка любить бути впевнений у завтрашньому дні.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: